Kadın ve Erkek İçin İdeal Seks Süreleri

Bilinenin aksine cinsel ilişkinin uzun sürmesi partnerinizin gücünü göstermez. Peki kadın ve erkek için ideal seks süreleri ne kadardır?

Şüphesiz bir ilişkinin en özel paylaşımı cinselliktir. Cinsellik bir ilişkinin bağlarını güçlendirdiği gibi, çiftlerin ayrılık sebebi de olabiliyor. Özellikle cinsel birlikteliklerde taraflardan birinin daha erken doyuma ulaşması sebebiyle diğer taraf mutsuz olabiliyor. Siz de partnerinizle cinsel ilişki sonrasında süre sebebiyle tartışıyor musunuz? İşte bu sorunun çözümü için cevabuıı arayacağımız soru "kadın ve erkek için ideal seks süreleri ne kadardır? " 

Genelde erkekler seks süresine bağlı olarak birbirlerine güç gösterisi yaparlar. Ancak bütün gece sevişmeniz partnerinizin gücünü belirlemez. Öncelikle bilmelisiniz ki, ideal bir seksin kriteri süresinden çok çiftlerin ulaştığı doyuma bağlıdır. Sanılanın aksine tutkunun zirvede olduğu cinsel birleşmelerde bile orgazm süresi çok uzun değildir. Pek çok yanılgıyı ortadan kaldırmak ve erkeklerin sekse dair merak edilen 6 sırrını öğrenmek için bu bilgileri mutlaka okuyun.

İdeal Seks Süresi Ne Kadar? İşte Cevabı

1) Onları en çok arkadan topladığınız saçlarınız, sade makyaj ve doğal gülümsemenizle etkiliyorsunuz. Her ne kadar siz farklı düşünseniz de onlar kadınları doğal halleriyle arzuluyorlar.

2) Onları en çok baştan çıkaran şeyler sıralanacak olursa;

  • Sıcak ve ışıl ışıl gülümsemeniz
  • Seksi yürüyüşünüz
  • Doğal olmanız
  • Kendinizi sınırlamamanız
  • Bakımlı olmanız

3) Sizce erkekler kadınların en çok neresini merak ediyorlar. Verilere göre erkekler kadınların en çok bacaklarını merak ediyorlar. Bu nedenle eğer onu etkilemek istiyorsanız yırtmacınıza dikkat etmeniz etkili olabilir.

4) Kadınların çoğunun seksle ilgili bildikleri doğrular genelde yanlıştır. Örneğin, erkekler seks esnasında  kadınların göğüs uçlarını öpmesinden sizin bildiğinizin aksine  hiç hoşlanmıyorlar. Bu yüzden onları bunun için zorlamayın. Unutmayın, ilk birleşmenizde partnerinizle ilgili herşeyi bilemezsiniz. Bu gayet normaldir. Bu yüzden her birleşmenizde ondan yeni şeyler öğrenmeye çalışın.

5) Cinselliği yaşayacakları kadında aradıkları en önemli özellik partnerlerinin maceracı olması. Bu nedenle kendinizi sınırlamamanız önemli. Özellikle kadınların yaptığı en büyük hatalardan biri de yatakta kaskatı durmalarıdır. Hareket edin ve yeni şeyler denemekten çekinmeyin. Cesur ve maceracı olmanız partnerinizin de sizinde aldığınız doyumu arttıracaktır.

6) İdeal bir seksin 40 ila 45 dakika arası olduğunu düşünüyorlar.

Kadın ve Erkek İçin İdeal Seks Süreleri

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();