Kadiköy Moda 'da Gidilebilecek Mekan Önerileri

Kadiköy Moda 'da Gidilebilecek Mekan Önerileri, Kadiköy Moda ‘nın En Güzel Mekanları, Pikap, Polka

İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Kadıköy Moda 'da tahmin edilenden de fazla gezilecek yer bulunuyor. Özellikle bahar aylarında Kadıköy’ün Moda semti, ziyaretçileri tarafından akına uğruyor. Burada çeşitli partiler, organizasyonlar düzenleniyor. Zaten düzenlenmese de Moda içinde barındırdığı mekanlarla ziyaretçilerinin kalbini çoktan çalmayı başarmış. Bu nedenle bu yazımızda Kadiköy Moda ’da bahar aylarında gezip gidebileceğiniz mekanların incelemesini yapacağız. Moda’ya gitmek için, Kadıköy sahilinin önünden kalkan tramvaya binerek ulaşımı gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgiler için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Keyifli okumalar...

Kadiköy Moda ‘nın En Güzel Mekanları

  1. Kev Cafe

Eğer çok farklı konsepte sahip bir mekan keşfetmek istiyorsanız kesinlikle ilk adresiniz,Kadiköy Moda 'da ki Kev Cafe olmalı. Burada o kadar farklı bir tasarıma sahip ki içeri girdiğiniz ilk anda mekâna hayran kalmanız bir yana bir daha hiç içinden çıkmak istemiyorsunuz. Kaliteli müzikleri eşliğinde harika lezzetlere sahip tatları daha iyisini bulana kadar kesinlikle favoriniz olacak!

  1. Fahriye Cafe

Tam bir nostaljik tasarıma sahip mükemmel anılarınızın canlanacağı ve pek çok anı kazanabileceğiniz harika bir Moda mekanı daha, Fahriye Cafe! Eğer nostalji konseptinden hoşlanıyorsanız, eski koltuklar kullanılarak hazırlanmış konsepte de bayılacaksınız. Burada denemeniz gereken yegane iki tat olacak. Birinci Fahriye mantısı, ikincisi ise Fahriye tostu! İkisinin de tadı birbirinden harika!

  1. Pappa Cafe

Kadiköy Moda ‘nın En Güzel Mekanları

Küçük mekanları sevenlere gelecek olan bir önerimiz de kesinlikle Pappa Cafe olacaktır. Burada sadece tek bir kişi çalışıyor. Çalışan kişi de zaten cafenin sahibi... Burada geçirdiğiniz saatlerde kendinizi bir Fransız gibi hissedebilirsiniz. Çünkü mekan ne kadar küçükse, akılda kalan tatları ve tarifsiz konsepti akıllardan çıkmıyor. Muhakkak, marshmallowlu çikolatalı tatlıyı denemelisiniz!

  1. Kemal Usta Waffles

Karşılıklı iki şubeye sahip olan Kemal Usta Waffles, mükemmel waffleları ile midenize taht kurmaya aday bir mekan. Kesinlikle ömrünüzde en az bir kere uğramanız ve keşfetmeniz gereken mekanlardan biri oluyor kendisi. Sınırsız malzeme seçeneği ile içeri girdiğinizde yakaladığınız o samimi havayı çok seveceksiniz. Bir de, içerideki fotoğraflara ve haberlere muhakka göz atmanızda fayda var.

  1. Pikap

  2. Kadiköy Moda ‘nın En Güzel Mekanları

Eğer plak dinlemekten hoşlanıyorsanız, ayın belli günlerinde buraya muhakkak uğramalısınız. Çünkü hem kitaplar hem de plaklar size terapi etkisi sunabilir. İçeride pek çok çeşit çaydan, çeşit çeşit satın alabileceğiniz bitkiye kadar her şey mevcut. Sahiplerinin, müşterilerine karşı olan ilgisi de alkışı hak ediyor. Çünkü içerideki sıcak ortamı oluşturmalarının sanıyoruz ki bunla çok büyük ilgisi var!

  1. Polka

Moda’de keşfetmenizi bekleyen mekanlardan son olarak Polka da, mükemmel bir kahve molası verebilirsiniz. Sadece kahve değil, isterseniz kahvaltıya isterseniz de öğle yemeğiniz için uğrayabilirsiniz. İçeride Gökçeada’ya özgü bir şey olan “Babamın Reçelleri” bölümü de var. Burada çeşit çeşit reçeller bulabilir ve satın alabilirsiniz. Reçellerin içinde su katkısı olmadığını da belirtebiliriz. Burası da, aradaşlarınızla çok eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz çok tatlı bir cafe olarak hafızalarınıza kazınacaktır!

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();