Jartiyer Nasıl Giyilir? Meraklıları İçin Tüm Detaylar

Jartiyer Nasıl Giyilir? Meraklıları İçin Tüm Detaylar! Jartiyer Giyerken Nelere Dikkat Edilmelidir?Seksi gözükmenin yolları, cinsellik tüyoları kadin.com'da

Jartiyer kadınların kendilerini seksi hissetmelerini sağlayan bir iç çamaşırıdır. Ancak jartiyer giyerken de dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Jartiyer denildiğinde aklımıza tek bir görüntü geliyor olabilir ancak vücut tiplerine göre de seçilip giyilmesi gereken farklı jartiyer çeşitleri vardır.

Jartiyerin görüntüsünün seksi olması konusunda sanıyoruz ki hemfikir olmayan yoktur. Ancak aynı zamanda da oldukça sağlıklıdır. Çünkü jartiyer çoraplarda genital bölge rahat bırakılmaktadır. Bu da nefes alması gereken genital bölgenin nem gibi sebepler yüzünden hastalık kapacak bir ortam oluşmasını önlemiş olur.

Jartiyer Giyerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Jartiyerin stripe adı verilen bir parçası vardır. Bu parça sayesinde çorabın uzunluğunu istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Stripe aparatlarının ucunda bulunan klipler sayesinde de çorabınızı sabitlemiş olursunuz. Stripe aparatları genelde ikisi önde ikisi yanda olmak üzere 4 adetten oluşur. Yanlarda bulunanlar bazen arka tarafa da yapılabilir. Ancak yanda olması işinizi daha kolaylaştıracaktır. Çünkü arkada bulunan stripelar oturduğunuz zaman çorabınızın gerilmesiyle çıkabilir ve böyle bir durumda çorabınızı kimseye fark ettirmeden düzeltmeniz oldukça zor olacaktır.

Jartiyer Nasıl Giyilir

Jartiyerinizi giyerken önce öndeki stripe aparatlarınız kendi hizasında çorabınıza takın. Kalan aparatları da çorabın yan tarafına tutturun. Eğer jartiyeri giydikten sonra bu işlemi yapmaya kalkarsanız stripe aparatlarını gerekli yerlere tutturmakta zorluk çekebilirsiniz. Bu durumun zahmetini en aza indirmek için size iki farklı çözüm sunabiliriz:

İlk çözüm olarak stripe kısımlarını en uzun ölçüye getirmeniz gerekir. Klipsi çoraba tutturduktan sonra klipsleri istediğiniz ölçüde ayarlayabilirsiniz.

İkinci çözüm de jartiyeri giymeden stripe ayarlarını yapmaktır. Önce çoraplarınızı giyin. Daha sonra jartiyeri giymeden klipsleri çoraba geçirin. Daha sonra da ayağa kalkın ve jartiyeri belinize bağlayın. Bu yöntemi uygulamak diğer yönteme göre daha kolaydır ve jartiyer stripelarınızın ömrünü uzatacaktır. Çünkü sürekli klips ayarlarınızla oynamamış ve onları genişletmemiş olacaksınız.

Jartiyer Giyerken Bunlara Dikkat Edin

Dar giyineceğiniz zaman jartiyer kullanmamaya özen gösterin. Ancak silikonlu çorap olarak geçen jartiyerleri bu kıyafetlerde tercih edebilirsiniz.

Dantelli bir çorap ile jartiyerinizi kullanacaksanız dantelin ince olduğu yerden klipsleri tutturun.

Külotunuzu da jartiyerinizin üzerinden giyin. Yoksa tuvalete girdiğinizde büyük sıkıntı çekersiniz!

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();