İstanbul Moda Haftasının En Şık Konukları

İstanbul Moda Haftasının En Şık Konukları Kimler? Moda haftasından öne çıkanlar, en şık koleksiyonlar ve merak ettikleriniz!

11 ile 15 Ekim 2016 tarihleri arasında sürecek olan MBFWİ, pek çok yerli ve yabancı tasarımcının tasarımlarının ilkbahar yaz kategorisinde sergilenmesi için gerçekleşen moda etkinliğidir. Bu seneki etkinlik de Zorlu Performans Sanatları Merkezinde gerçekleşiyor. Bu yıl sekizincisi düzenlenen ve ilgiyle karşılanan İstanbul Moda Haftasında pek çok isim oldukça heyecanlı bir şekilde tasarımlarını seyircilere ve sanatçılara tanıttı. Bazı yerli ve yabancı satın alma uzmanları beğendikleri parçaları sipariş etme şansını yakaladı ve bu sayede de Türk tasarımcılarının isimleri yurt dışına açılma fırsatı buldu. Bunun dışında en az tasarımlar kadar davetliler de çok şık bir görüntü içerisindeydi. Herkesin bugün için özenle hazırlanmış olduğu da gözlerden kaçmayacak kadar belirgindi. İşte gözümüze çarpan İstanbul Moda Haftasının en şık konukları ...

İstanbul Moda Haftasının En Şık Konukları

Hadise, kardeşine olan desteğini izleyiciler arasından da sürdürdü ve tasarımcı kardeşi Derya Açıkgöz’ün onun için hazırladığı elbiseyi giymeyi tercih etti. Siyah bileklere kadar uzanan ve bol olmayan elbisesindeki beyaz omuz detayları ilgi çekici ve hoş bir görüntü yaratmıştı.

İstanbul Moda Haftasının En Şık Konukları

Yine son dönemlerin ünlü fenomeni Kerimcan Durmaz’da, Derya Açıkgöz’ü yalnız bırakmayarak izleyiciler arasında yerini aldı. Özel davetlerde her zaman siyahı tercih eden Durmaz, İstanbul Moda Haftası için de yine siyah üzerine hazırladığı kombini ile boy gösterdi.

Ünlü sanatçı Meltem Cumbul’da İstanbul Moda Haftası davetlileri arasında idi. Bordo rengi ince askılı elbisesi ile oldukça zarif bir görünüm yakalamıştı. Saçlarını açık bırakarak sadece uçlarına hafif bir dalga ile şekil veren Cumbul, ayakkabı seçiminde ise ince bantlı önü açık bir topuklu ayakkabı tercihinde bulunmuştu.

İstanbul Moda Haftasının En Şık Konukları

Uzun zamandır ekranlarda bulunmayan ve şu sıralar kötü günler yaşadığı öne sürülen Seçkin Piriler, İstanbul Moda Haftasının en şık konukları arasındaydı.

Kısa ve sarı saçları ile ismiyle bütünleşen kâküllü saçları sayesinde mükemmel bir görünüm içerisinde bulundu.  Piriler, elbise tercihini de siyah göbek dekoltesi bulunan çok şık bir tulumdan yana kullanmıştı. Cool görüntüsü ile Moda Haftası’nda yerini alan Oben Budak, çizgili tişörtü ve bilek boy pantolonu sayesinde oldukça şıktı. Gözlükleri ve dağınık saçlarıyla da tamamen bir bütünlük içerisindeydi.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();