Conrad İstanbul Bosphorus ’da İftar Keyfi

Conrad İstanbul Bosphorus ’da İftar Keyfi, Boğaz Manzarası Eşliğinde Bir İftar İçin Bosphorus Sizleri Bekliyor

Conrad İstanbul Bosphorus, Boğaz ve Tarihi Yarımada manzarasını doyasıya yaşayacağınız Manzara Restaurant birbirinden lezzetli seçeneklerin olduğu iftar menüsüyle keyifli bir Ramazan geçirmeniz için sizleri bekliyor.

İstanbul, 10 Mayıs 2017- Conrad İstanbul Bosphorus, 11 ayın sultanı Ramazan’da misafirlerini eşsiz Boğaz ve Tarihi Yarımada manzarasının keyfini doyasıya yaşayabilecekleri Manzara Restaurant’ta ağırlıyor.

Conrad İstanbul Bosphorus

Türk mutfağının birbirinden güzel lezzetlerinin yer aldığı menüde zeytinyağlılardan yöresel lezzetlere,her şey en ince ayrıntısına kadar sizler için düşünüldü. Bu eşsiz iftar yemeği medine hurması, gül reçeli, pastırma, tahin pekmez ve Ramazan pidesinden oluşan serpme iftariyelikler ile başlıyor. Ezogelin, Tarhana ve Lebeniye çorbası arasından seçtiğiniz bir tanesinin ardından mevsimine uygun şekilde hazırlanmış zeytinyağlı tabağıyla devam eden iftar menüsüne hayır diyemeyeceksiniz. İçli köfte, su böreği, ıspanaklı ve yumurtalı pide ise sunulan diğer ikramlar. Ana yemek seçenekleri olarak da  iç pilav eşliğinde kuzu tandır, bulgur pilavı ve kremalı ıspanak eşliğinde servis edilen marine edilmiş tavuk şiş sizleri bekliyor.

Conrad İstanbul Bosphorus

Ağır ateşte fırınlanmış dana antrikotun servis edildiği bu doyurucu menü bademli ve şeftalili güllaç ile devam ediyor.Türk tatlı tabağı ve dondurma eşliğinde irmik helvası gibi birbirinden lezzetli tatlı seçenekleriyle son buluyor.

Günün Osmanlı şerbeti, çay, kahve ve fıstık ezmesinin de servis edildiği Ramazan set menüsünün fiyatı içecekler dahil kişi başı 135 TL.

Boğaz Manzarası Eşliğinde Bir İftar İçin  Bosphorus Sizleri Bekliyor

İftar keyfini 30 ve üzeri arkadaş grubuyla beraber yaşamak isteyen misafirler fiyatı kişi başı 90 TL-125 TL arasında değişen set menü seçeneklerinden dilediklerini tercih edebiliyorlar. Ayrıca gruplara özel olarak Manzara Restaurant’ta büfe imkanı sunuluyor.

 

 

            

 

                                        

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();