İspanyol Paça Pantolonlar

İspanyol Paça Pantolonlar . İspanyol Paça Pantolon Modası! 70’lerin olmazsa olmazı olan İspanyol paçalar geri döndü. Bu modayı siz de deneyin!

70’lerin olmazsa olmazı olan İspanyol Paça Pantolonlar , bir dönem gardıroplarda yerlerini skinny pantolonlara bıraksa da kral tacını tekrardan taktı! Sıkı durun. İspanyol paça pantolonlar geri döndü!  2016-2017 İlkbahar koleksiyonlarında önceki yıllara oranla hiç görmediğimiz kadar İspanyol paça pantolonlar gördük. Hal böyle olunca İspanyol paça pantolonların modayı tekrardan ele geçirmesi ise beklenilen bir durumdu, keza tam da öyle oldu.

Sanılanın aksine İspanyol paça pantolonlar ele alındığı gibi giyilebilecek türden pantolonlar değiller. Tıpkı her model ve parçada olduğu gibi İspanyol paçaları da belirli durumları göz önüne alarak giymekte fayda var. Gelin hep beraber İspanyol paça pantolonların artıları, eksileri ve nasıl giyilmesi hakkında konuşalım.

İspanyol Paça Pantolonlar Geri Döndü!

Moda da eski diye bir kavram artık hemen hemen hiç yok çünkü birkaç dönem giyilmeyen ürünler tekrardan moda olabiliyor. İspanyol paça pantolonlar da bu örneklerden sadece biri.

İspanyol Paça Pantolonlar

İspanyol paça pantolonlar şüphesiz en çok ince ve uzun bacağa sahip kadınlarda güzel duruyor. Yine de bu ince ve uzun bacalara sahip olmayan kadınların giyemeyeceği anlamına gelmiyor elbet. Bu durum da yapmanız gereken ise bacak boyu ve basen kalınlığınıza göre uygun kumaş ve rengi seçmeniz. Özellikle geniş basenleri kamuflaj etmek açısından İspanyol paça pantolonlar oldukça başarılı olsa da geniş basenlere sahipseniz basenleri saran bir kumaş giymekten kaçının. Bu, basenlerinizi olduğundan çok daha fazla kalın gösterecektir. Sadece kalın bacak ve basenlere sahip olanlar değil aynı zamanda ince bacaklara sahip olan kadınlar da bacaklarını saran İspanyol paça pantolon modellerinden kaçınmalı.

Boy Önemi

Boy dediğim zaman hemen aklınıza kendi boy uzunluğunuz gelmesin. Buradaki kasıt pantolonun boyu. İspanyol paça pantolonların en önemli özelliği paçalarının uzun ve geniş olması. Hiçbir şekilde ayağınız ya da bileğinizdeki bir yer açıkta kalmamalı İspanyol paça pantolonlarınızda. Fakat bu durum yerleri süpüren paçalar demek değil. Uygun paça boyunu bir terziye yaptırmakta fayda var zira İspanyol paça pantolonlar kalıbı en kolay bozulabilen pantolon modelleri.

İspanyol Kombinler

İspanyol paça pantolonların en güzel uyumlandığı dar üstler ve kısa ceketlerden vazgeçmemek lazım. Yapılan en büyük hata İspanyol paça pantolonların bol kesimlerine kanıp vücudun üst kısmını da bol kesim parçalar ile tamamlamak. Bu, yapacağınız en büyük yanlış olur. Nasıl skinny pantolon modelleri üst kesimde zıtlık olarak bol kesimlerle tamamlanıyorsa, aynı şekilde İspanyol paça pantolonlar da dar kesim ya da kısa ceketler ile tamamlanmakta.

Aksesuar olarak kemer kullanmaktan çekinmeyin. Dar kesim gömleğinizi pantolonunuzun içine sokun ve belinize ince bir kemer ile kombininizi tamamlayın.

İspanyol Paça Pantolonlar

Ayakkabılar

İnce ve yüksek topuklardan ziyade, eğer İspanyol paça bir pantolon giyiyorsanız ayakkabı olarak mantar ya da dolgu topukları tercih etmelisiniz. Ayakkabı konusunda dikkat etmeniz gereken şey ayakkabınızın herhangi bir kısmının mümkün olduğunca az gözükmesi.

Yüksek Bel Mi Düşük Bel Mi?

İspanyol paça pantolonlar yüksek bel kesimleri ile tercih edilen modeller. Düşük belden ziyade yüksek bel kesimler bacak boyunuzu olduğundan daha uzun göstermeye yarıyor. Sadece uzun göstermekle de kalmayıp daha ince bir görünüm yakalamanıza olanak sağlıyor. Eğer bel ve göbek bölgenizde fazla kilolarınız varsa veyahut fazla kilolu bir vücut yapısına sahipseniz yüksek bel modelleri tercih etmemelisiniz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();