Islak Saç Modası ve Ünlüler

Islak Saç Modası ve Ünlüler, Islak Saç Kullanan Ünlüler,Trendler, Saç Modası ,En Güzel Modeller Ve Daha Fazlası Kadin.com 'da.

Gün geçmiyor ki geçmişte kaldı ve bitti dediğimiz bir moda anlayışı daha tekrar gündeme gelmesin. Geçmiş zaman trendlerin tekrar tekrar gündeme gelmesi sevenlerini mutlu etse de ilk defa bu moda il karşılaşan genç nesilde ciddi bir merak uyandırıyor. Islak saç modası 2000’li yıllarda Jennifer Lopez’den bol bol gördüğümüz trendlerden biriydi. Sadece düz tarama olarak değil aynı zamanda topuzlarında da ıslak saç modasından fazlasıyla yararlanan ünlü oyuncuyu yine aynı moda trendine yetişirken görmek harika. Türkiye’deki ünlülerin de bu sene dahil olduğu akımın en güzel yanı masrafsız bir uygulanışı olması.

Geçmiş trendlerin günümüzde tekrar tekrar uygulanıyor olması sizde sakın demode bir bakış açısına sebep olmasın. Geçmişte moda olmuş ve yeniden tozlu sayfalardan çıkmış her akım günümüz zevklerine ve tarzlarına yeniden adapte olmuş bir şekilde ortaya çıkıyor.

Islak Saç Nasıl Yapılır

Bu trendi gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan tek şey su ve saç şekillendirici. Kuaföre gitme derdi olmadan saçlarınıza ıslak bir görüntü vermek bu kadar kolay olacakken bu moda sokak modasında da yoğun olarak hissedilir. Islak saç trendini kendinizde uygulamak için duştan sonra havlu ile hafif ıslaklığını aldığınız saçlarınızı istediğiniz gibi tarayın. Şeklini belirlediğiniz saçlarınıza köpük ya da spreyi bol kullanarak şeklini verin. Ardından muhteşem tarz saçlarınız ile dilediğiniz yere gidebilirsiniz.

İster arkaya doğru tarayarak ister topuz yaparak ıslak saç modasını kendi tarzınıza yansıtabilirsiniz. Sadece günlük kullanımda değil  aklınıza gelebilecek her yerde kullanabileceğiniz ıslak saç modası ile tüm organizasyonların gözbebeği haline gelebilirsiniz.

Islak Saç Modası ve Ünlüler,

Islak Saç Kullanan Ünlüler

Hollywood’un en sevilen saç trendlerinden biri olan ıslak saç modasının Beyonce ile kendine ilham verdiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Düzenlediği bir konserde saçlarına ıslak bir görünüm veren Beyonce oldukça çekici bir görünüm ile izleyenlerini büyülemeyi başarmıştı.

Jennifer Lopez de ıslak saç modasının öncülerindendir. Özellikle geçmiş zamanlardaki klipleri ve filmleri incelenecek olursa bu modayı fazlası ile uyguladığını söyleyebiliriz.

Islak Saç Modası ve Ünlüler,

Gigi Hadid kısa ve eski tarz saçlarına ıslak saç modasını uygulayan bir başka ünlü. Sevimli kıvrımları ile oldukça zarif bir görünüm çizen Gigi Hadid, şuanda yüzü olduğu marka içinde kullandığı ıslak saçlarını muhteşem bir makyaj ile destekleyerek kusursuz bir görümüne ulaşmayı başarmış.

Islak Saç Modası ve Ünlüler,

Penelope cruz, Kristen Stewart, Emma Watson, Selena Gomez, Kim Kardashian ve Scarlett Johansson gibi birçok ünlü ıslak saç modasını takip eden yıldızlar arasında yer alıyor. Türkiye’de ise Fahriye Evcen, Çağla Şikel, Elçin Sangu, Meltem Cumbul ve Cansu Dere gibi isimler bu modanın öncüleri ve kullanıcıları arasındaki yerlerini çoktan almış durumdalar.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();