Ipekyol İle Mezuniyet Gecesine Hazır Olun

Ipekyol  İle Mezuniyet Gecesine Hazır Olun, İpekyol Tasarımları Yaz Davetlerine Alternatifler Yaratıyor, Şık Tasarımlar Kadin.com 'da.

Ipekyol Abiye koleksiyonu, profesyonel ellerde hayat bulan el işçiliği ve ulaşılabilir couture anlayışı  ile yorumlanan modern tasarımlarıyla mezuniyet gecesi ve yaz davetleri için birbirinden şık seçenekler sunuyor.

Mezuniyet Gecesi

 

 Dantel şifon ve saten kumaşlarda hayat bulan Ipekyol Abiye koleksiyonu 18 parçadan oluşuyor. Zamansız siyah ve kırmızı koleksiyonun ana renklerini oluşturuyor. Kristal taş, pul, payet ve boncuk işlemeleriyle buluşan zengin detaylar Ipekyol kadınının zarif tavrıyla harmanlanıyor.

Mezuniyet Gecesi

Yaka kısmı volan ve 3D çiçek işlemeler ile hareketlendirilen uzun gece elbiseleri yırtmaç detayıyla  iddialı bir şıklık vaat ediyor. Gece elbiselerine şık bir alternatif yaratıyor.

İpekyol Mezuniyet Gecesi İçin Alternatifler Yaratıyor

Etek kısmı volan ve pilise detayı ile hareketlendirilen sofistike Fransız dantel elbiseler ile omuzlarda dikkat çeken transparan etkiler koleksiyona dinamizm katıyor. Dantel detaylı pudra rengi ve ekru tonlarda uzun gece elbiseleri romantik tavrıyla öne çıkıyor.

Mezuniyet Gecesi

Cut out, pilise ve ışıltılı nakış detayları ile farklılaşan mini ve midi boy kokteyl elbiseleri ise her yaştan farklı beğeniye hitap ediyor.

Mezuniyet Gecesi

Yaz davetlerinin en göz alıcı silüetleri arasında yer almak istiyorsanız Ipekyol Abiye koleksiyonunu keşfedin.

 

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();