İlk Dans Şarkısı İçin Önerilerimiz

İlk Dans Şarkısı İçin Önerilerimiz! İlk Dans Şarkısı İçin Henüz Karar Vermediyseniz Önerilerimize Bir Göz Atın.

Bir düğün için konsepti kadar önemli bir şey varsa o da hiç kuşkusuz ki ilk dans müziğidir. Hatta öyle ki o dans müziğinin tınısı kadar insanda çağrıştırdığı his ve şarkının sözleri de oldukça önemlidir. Bazı çiftler sırf müziği güze olduğu ya da sanatçıyı sevdikleri için bir şarkı seçseler de çoğu zaman şarkının içerdiği anlam ayrılık içerebiliyor. İlk dans müziği kadar önemli bir anın kötü bir söz ile gölgelenmesini kim ister ki? Üstelik ömrünüzün sonuna kadar belki de o müzik eşliğinde yıl dönümlerinizi kutlayacaksınız. Seçtiğiniz şarkı hem popüler kültürün eseri olmamalı hem de kalıcılığının devamlı olabileceğine yürekten inanmalısınız. Sadece bu da değil, belki ilk bakışmanızda, ilk gülüşmenizde, ya da ilk öpüşmenizde bir anısı mutlaka bulunmalı. Böyle bir İlk Dans Şarkısı seçtiğinizde yıllara meydan okuyan ve tam olarak sizi yansıtan bir müzik seçmiş olacaksınız.

İlk Dans Şarkısı İçin Henüz Karar Vermediyseniz Önerilerimize Bir Göz Atın

Son Dönemde Popüler Olan Parçalar

Çevremizde birçok düğün olup biterken herkesin türlerini diken diken eden an genellikle salona giriş ve ilk dans müziği oluyor. Son dönemlerdeki düğünleri gözlemlediğimiz kadar söylemeyiz ki şarkı alternatifleri oldukça fazlalaşmış. Eskiden tek bir şarkıda takılı kalınırken artık seçenekler arasında seçim yapmak zor bir hale gelir olmuş. Peki, son dönemlerde en sık kullanılan ilk dans müziği şarkıları hangisi?

İlk Dans Şarkısı İçin Önerilerimiz

  • Özdemir Erdoğan - Bana Ellerini Ver: Yıllara meydan okuyan bu şarkı ile salona giriş yaptığınızda her yaştan davetli size eminim duygu dolu gözler ile bakarak şarkınıza eşlik edecektir. Asla eskimeyen ve eskimeyecek olan bu şarkı ile belki çocuklarınızın düğününde dahi dans etme imkânı bulabilirsiniz.
  • Tanju Okan - Papatya Gibisin: Yıllara meydan okuyan bir şarkı daha karşımıza çıkıyor. Özellikle dansa yeteneği olan çiftler için seçtiğimiz bu şarkı ile harika bir dans eşliğinde ilk dansınızı gerçekleştirebilir ve davetlilere ne kadar uyumlu olduğunuzu gösterme fırsatı bulabilirsiniz.
  • Sezen Aksu - Hoş geldin: Özellikle sonbahar mevsiminde tanışanların ya da evlenenlerin tercih ettiği bu romantik şarkı, özellikle Sezen Aksu’nun ağzından söylenmiş olması itibariyle de asla modası geçmeyecek şarkılar arasında yerini alıyor.
  • Mustafa Ceceli - Hastalığında Sağlığında: Son birkaç yılın en favori şarkıları arasında yer alan bu şarkı tam bir düğün şarkısı olarak hafızalara kazınmış durumda.
  • Ayla Çelik - Bağdat: Bu yılın en moda şarkısı haline gelen ve dillerden düşmeyen bu şarkı eşliğinde eşinizle birbirinize seslenebilirsiniz.
  • Angus and Julia Stone – You Are The One That I Want
  • Evanenscence - Bring Me To Life

Bizimkiler sadece küçük birer öneri. Eğer sizi yansıttığını düşündüğünüz bir şarkınız varsa moda olması ya da olmamasını asla önemsememelisiniz. Sonuçta o gün orada seçtiğiniz her şey sizden bir parça niteliğinde olmalı. Ömrünüz ilk dans şarkınız kadar heyecanlı ve anlamlı geçsin.

 

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();