İkizler Burcu Yeni Ayı’nın Burçlara Etkileri

İkizler Burcunda Yeni Ay - 25 Mayıs 2017, İkizler Burcu Yeni Ayı’nın Burçlara Etkileri, Oğlak ve Yükselen Oğlak , Balık ve Yükselen Balık .

25 Mayıs 2017 Perşembe günü 22:44’de İkizler burcunun 4 derece 46. Saniyesinde Yeni bir Ay doğacak.

“İkizler burcundaki Yeni Ay, dünyada neler olup bittiğini anlamak, bilgi toplamak, topladığı bilgiyi aktarmak ve en önemlisi çenesi düşene kadar konuşmak ihtiyacındadır. Her şeyi anladığı bildiği sürece ondan huzurlusu mutlusu yoktur.

İkizler burcunun yöneticisi olan Merkür’ün aşk evinde ve aşkın yöneticisi Venüs’ün Boğa’sında olması uzun süredir ayrı olan veya problemli ilişkiler için bir müjde niteliğinde.” Demiştim Yeni Ay’ın genel etkilerinde.

Genel etkileri okumadıysanız;

İkizler Burcunda Yeni Ay

İkizler Burcu Yeni Ayı 'nın Burçlara Etkileri

Koç ve Yükselen Koç

Bu Yeni Ay hem maddi anlamda hem de fiziksel görünüşünüz konusunda size çok iyi geliyor. Birçok Koç burcu dış görüntüsünde değGenel etkileri okumadıysanıziklikler yapmak için adım atacak. Farklı konulardan gelir edebileceğiniz fırsatlar ortaya çıkabilir. İletişim konusundaki sert tutumlarınız arkadaşlık ilişkilerinize zarar verebilir.

İkizler Burcu Yeni Ayı’nın Burçlara Etkileri

Boğa ve Yükselen Boğa

Kendi kendinizi hem duygusal olarak hem de genel anlamda sorguladığınız bir döneme adım atıyorsunuz. Hem kalbinizin hem de aklınızın bir arada hareket ettiği bir dönem başlıyor. Önümüzdeki iki hafta boyunca biraz daha benmerkezci olabilirsiniz.

İkizler Burcu Yeni Ayı’nın Burçlara Etkileri

İkizler ve Yükselen İkizler

Yeni Ay burcunuzda gerçekleştiği için, yeni aydan en çok etkilenen sizlersiniz. Karar alma mekanizmanızın sağlamlaştığı ve güçlendiğiniz bir iki haftalık süreç sizleri bekliyor. Özellikle aşk hayatınızda çok özel deneyimler yaşayabilirsiniz. Hayat enerjiniz artıyor ve kendinizi çok daha mutlu hissediyorsunuz.

İkizler Burcu Yeni Ayı’nın Burçlara Etkileri

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Duygusal gerginlikler, sebebi belli olmayan iniş çıkışlarınız sadece çevrenizi değil sizi de rahatsız edebilir. Kendinizi kontrol edemiyorsunuz. Bu iniş çıkışlara en aza indirmek için bol bol spor yapmalı, iç enerjinizi dışa pozitif olarak yansıtmalısınız. Ailevi konularda pozitif gelişmeler olacaktır.

İkizler Burcu Yeni Ayı’nın Burçlara Etkileri

Aslan ve Yükselen Aslan

Kariyer hayatınız hız kazanacak. Toplum önündeki imajınız güçlenecek. Özellikle iletişim, medya, reklam, basın, yayıncılık, televizyon, ses sanatçılığı gibi mesleklerle uğraşan Aslan burçları terfi edebilir, özel teklifler alabilirler. Önümüzdeki iki hafta boyunca daha fazla dikkat çekeceksiniz.

İkizler Burcu Yeni Ayı’nın Burçlara Etkileri

Başak ve Yükselen Başak

Önümüzdeki haftalarda sık sık seyahat edebilir, sık sık yer değiştirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Yeni kurslara ve eğitimlere katılabilir, gelecek ile ilgili düşüncelerinizi gözden geçirebilirsiniz. Maddi anlamda oldukça şanslısınız. Ancak şans ile yetinmemelisiniz.

İkizler Burcu Yeni Ayı’nın Burçlara Etkileri

Terazi ve Yükselen Terazi

Yeni Ay sizi zorlayabilir. Önce sevdiğiniz bir şeyi kaybedip daha sonra bulabilirsiniz. Kayıp-kazanç, benim değerim, onun değeri gibi konular gündeme gelecek. Birçok konuyu üst üste kurgulamak durumda kalacaksınız. Daha gergin, sıkıntılı ve öfkeli hissedebilirsiniz.

İkizler Burcu Yeni Ayı’nın Burçlara Etkileri

Akrep ve Yükselen Akrep

İkizler Burcunda yeni ay

Akrep burçlarının aileleri büyüyor. Birçok Akrep burcu bu Yeni Ay ve çevresinde evleniyorlar. Diğer bir grup ise anne-baba oluyorlar. Enerjiniz her ne kadar artıyor, neşeniz katlanıyor da olsa, sorumluluklarınız üzerinizde baskı yaratabilir. Çevrenizi değiştirmek veya taşınmak durumunda kalabilirsiniz.

İkizler Burcu Yeni Ayı’nın Burçlara Etkileri

Yay ve Yükselen Yay

Günlük rutinlerinizde artış söz konusu olacaktır. Fazladan mesailer, toplantılar ve iş görüşmeleri önümüzdeki bir iki hafta Yay burçlarını bunaltabilir. Pozitif bakış açınız, mantığınız ile birleştiğinde çok daha yaratıcı olacaksınız. Özellikle kreatif işlerde, moda, sanat, tekstil, güzellik merkezleri gibi alanlarda çalışan Yay burçları için oldukça pozitif etkiler söz konusu olacaktır.

İkizler Burcu Yeni Ayı’nın Burçlara Etkileri

Oğlak ve Yükselen Oğlak

İkizler Burcu Yeni Ayı’ndan en çok etkilenecek burçlardan biri de sizlersiniz. Bu Yeni Ay hayatınızda gerçekleşmesini istediğiniz her konu için size fırsat veriyor. Adım atmaktan çekinmeyin. Konu ne olursa olsun, düşüncelerinize ve kendinize güvenin. Birçok Oğlak burcu kendi işini kurmak üzere adımlar atabilir.

İkizler Burcu Yeni Ayı’nın Burçlara Etkileri

Kova ve Yükselen Kova

Ailevi konularda problemler yaşayan, evi ile ilgili konularda problemler yaşayan Kova burçlarına müjde. Merak etmeyin her şey yolun girecek. Birçok Kova burcu daha güzel bir yaşam için ilk adımı atıyor. Yeni bir yere taşınabilir ve gönlünüzce döşeyebilirsiniz. Tatil kapıda. Çevreniz büyüyor ve güzelleşiyor.

İkizler Burcu Yeni Ayı’nın Burçlara Etkileri

Balık ve Yükselen Balık

Sonunda iletişimin gücünü keşfediyorsunuz. İçinize kapandığınız, kendi kendinizi yediğiniz veya her şeyi boş verip kaçak oynadığınız dönem sona eriyor. Şimdi daha fazla kendinizi göstermek, kendinizi daha fazla anlatmak istiyorsunuz. Yanlış anlaşılma gibi bir ihtimaliniz kalmıyor. Etrafınızdaki herkesin pozitif anlamda dikkatini çekiyorsunuz.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();