İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Maddi anlamda biraz sıkışıksınız. Bu sizin geleceğe dair hayaller kurmanızı engelliyor. Geçici bir süre merak etmeyin. Sizin ruhunuz biraz “git-gel” ’dir. Bunu hem siz hem de çevrenizdekiler çok iyi bilir. Ancak bugün oldukça sabit olacaksınız. İletişim konusundaki iniş çıkışlarınızı rahatlıkla düzenleyebileceksiniz. Ben merkezli konuşmalar yapmaktan kaçınmalısınız.

Günlük rutinlerinizi yerine getirmek konusunda ısrarcısınız. Planladığınız her şeyin planladığınız zamanda gerçekleşmesini istiyorsunuz. Gün içinde ısrarcı bir tavır takınabilirsiniz. Kuruntulu bir haliniz olabilir. Sağlığınızla ilgili daha önce atlattığınız bir problem tekrar gündeme gelebilir. Beden sesinize kulak vermelisiniz.

Normalde kıskanç insanlar değilsinizdir. Ancak bugün partnerinizi çok kıskanabilirsiniz. Bir ilişkiniz varsa giderek uyumlandığınızı fark edeceksiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa çok yakında olacağını bilmelisiniz. Yeni bir çevreye girebilir, yeni insanlar tanıyabilirsiniz. Hayallerinizin peşinden gidin ama çok abartmayın çünkü genelde yarım bırakıyorsunuz.

Geleceğe yönelik yapacağınız marjinal planlar hem hayat enerjinizi arttıracak hem de ilişkilerinizi canlandıracaktır. Tatiller, ufak kaçamaklar size iyi gelebilir. Yine öğrenmek istediğiniz bir konuda kurslar ve eğitimler size iyi gelecektir. Hafta sonu gelmişken, sevgilinizle, eşinizle, arkadaşlarınızla gidebileceğiniz güzel bir organizasyon planlayabilirsiniz.

Aklınız iyice karışmış gözüküyor. Bugün mantıklı kararlarınız ve duygularınız arasında kalabilirsiniz. Duygularınızı bastırmayın. İçinde bulunduğumuz günler siz İkizler burçlarının aşk hayatlarını hem dengeleyecek hem de hayatlarını dengeleyecek partnerlikleri kendilerine çekmelerini sağlayacak. Ailevi konuları düzenlemekte çok başarılı olmanıza rağmen, sürekli özel hayatınızın sorgulanması sizi rahatsız ediyor.

İkizler burcu aileniz ve evinizle ilgili konularda duygusal dengeleri yeniden oturtmuş olmanız bilinçaltınızdaki kirliliği bir nebze olsun rahatlattı. Muhtemelen dün güzel bir uyku çektiniz. Yeni iş anlaşmaları, var olan iş birliklerinde sonlanmalar söz konusu olabilir. Analiz yeteneğinizin yüksek olduğu bir dönem. Riske girmeden yatırım yapabilirsiniz.

Bazı İkizler burçları ev değiştirmek istiyor olabilirler. Eğer evinizi değiştiremiyorsunuz bulunduğunuz evle ilgili düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Bekarsanız geleceğinizi beraber geçirebileceğiniz bir insanla karşılaşabilir, kalbinizin yeniden çarptığını hissedebilirsiniz. Yenilikçi, gündem değiştirebilecek güçte fikirleriniz olabilir.

Size söylenenlerin yalan mı gerçek mi olduğunu bugün anlama fırsatı yakalayacaksınız. İletişim konusunda hassassınız. Size vaat edilenlerin gerçekleştirilmesini istiyorsunuz. Aşk hayatınız canlanıyor. Çocuk planı olan İkizler burçları müjdeli haberler alabilirler. İlişkilerde çatırdayan kısımların üstüne, bu ara fazla basmamalısınız.

Ailenizle ilgili, evinizle ilgili bazı düzenlemeler yapabilirsiniz. Hafta sonu size çok iyi geldi ve aklınıza yeni fikirler gelmesini sağladı. Siz her zaman farklı bir şeyler yapabilecek güçte olduğunuzu biliyorsunuz. Fark yaratmanızı sağlayan insanlarla daha fazla ilgilenmelisiniz. Özellikle iş hayatınızda, size sürekli köstek olan, işlerinizi baltalayan kimselerle yollarınızı ayırma vaktiniz geldi.

Ailenizle ilgili, evinizle ilgili bazı düzenlemeler yapabilirsiniz. Hafta sonu size çok iyi geldi ve aklınıza yeni fikirler gelmesini sağladı. Siz her zaman farklı bir şeyler yapabilecek güçte olduğunuzu biliyorsunuz. Fark yaratmanızı sağlayan insanlarla daha fazla ilgilenmelisiniz. Özellikle iş hayatınızda, size sürekli köstek olan, işlerinizi baltalayan kimselerle yollarınızı ayırma vaktiniz geldi.

Kendi kendinize yetebileceğiniz bir gündesiniz. Kimseye ihtiyaç duymuyor sessizliğin tadını çıkartmak istiyorsunuz. Siz böyle isterken telefonunuz iç sesinizi duymuyor, zır zır çalmaya devam ediyor olabilir. İletişim trafiğinden kurtulmak istediğinizde bile, iletişim konusu peşinizi bırakmıyor. Yeni eğitimler için adım atıyor olabilirsiniz.

İkizler burcu kendinizi dinleme fırsatı bulacaksınız. Kendinizle baş başa kalmak, iç sesinizi dinlemek size kendinizi iyi hissettirecek. Maddi anlamda gücünüzü toplayacaksınız. Bazı İkizler burçları deniz tatillerini yeni değerlendirme fırsatı yakalamış olabilirler. Hukuki konularda dikkatli olmak gerekiyor.

Kafanız karışmış durumda. Belki dışarıdan belli etmiyor, kimse renk vermiyorsunuz ama bilinçaltınız karman çorman. Dün gece ve bu gece yorucu, uykunuzu tam alamadığınızı hissettiren uzun ve bağlantılı rüyalar söz konusu olabilir. Özellikle iş hayatınızda bazı insanlara daha mesafeli davranmayı öğrenmeniz gerekiyor.

Geleceği öngörmekte başarılı olacağınız bir hafta içine giriyorsunuz. Aklınıza gelen fikirleri sadece kendinizle paylaşmayın. Bir proje olarak hemen değerlendirip yeni organizasyonlara sunmaya çalışın. Ailenizle ilgili pozitif gelişmeler dikkatinizi kendinize toplamanıza yardımcı olacak.

Arkadaşlarınıza güveniyorsunuz. Yeni çevreler oluşturmanıza rağmen baki kalan dostlarınız sizin için çok değerli. Onlarla olduğunuzda kendinizi daha güvende ve huzurlu hissediyorsunuz. Seyahatlerle ilgili bazı karışıklar olabilir. Bugün uçak seyahati yapacak olan İkizler burçlarının evden erken çıkmalarını tavsiye ederim. Rötarlar da söz konusu olabilir.

Herkes başarılarınızı görsün istiyor olabilirsiniz. Başarıyı kazanç ile ölçüyorsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Hem iletişim gücünüz yüksek hem de iyi hesap kitap yapabilecek durumdasınız. Egolarınızı bir kenara bırakıp daha doğru adımlar atmalısınız. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Sürekli değişken bir tutum sergilemeniz, zaman zaman bulunduğunuz ortamlarda yanlış anlaşılmanıza, güven kaybetmenize sebep oluyor. En azından sunduğunuz işler konusunda istikrarlı olmalı ve ısrarla fikirlerinizin arkasında durmalısınız. Bekar İkizler burçlarının aşk hayatları hızlanıyor.

Yeni fikirler yeni projeler geliştirmenizi sağlayacaktır. Yoğun ve isteklisiniz. Odak noktanız kariyer hayatınız. Eşinizin desteği maddi anlamda kazançlarınızın artmasına yardımcı olacak. Sosyal anlamda pozitif, çürük pirinçleri fark etmeye müsait bir dönemdesiniz.

İkizler burcu duygularınızla hareket ettiğiniz zaman iş hayatınızda bazı aksilikler yaşayabiliyorsunuz. Kariyeriniz konusunda duygusal değil profesyonel olmalısınız. Günlük rutinlerinizde aksamalar, rötarlar söz konusu olabilir. Genel anlamda iletişim gücünüz yükseliyor ancak düşünerek konuşmalısınız.

Bazı İkizler burçlarının hafta sonları uzamak zorunda kalmış veya istekleri dahilinde uzamış olabilir. Hala duygusal anlamda geri dönememiş de olabilirsiniz. Geleceğinizi istediğiniz gibi şekillendirebileceğiniz bir enerjiniz var. Bu süreci değerlendirip, kendinize yeni kazanç kapıları sağlayabilirsiniz.

Geleceğinizi ve gerçekleştirmek istediklerinizi düşünecek bolca zamanınız oldu. Günü yolda geçiriyor olabilirsiniz. Her anlamda değişik fikirler üreteceğiniz bir gün olacaktır. Şu an Zodyak’ta maddi anlamda en şanslı konumda olan burçlardan biri de sizlersiniz.

İkizler burcu garip hisler içinde olabilirsiniz. Beklenmedik bir şekilde gün boyu duygudurumunuz bir yukarı bir aşağı çıkabilir. Sürekli değişen duygularınız sizi yoracaktır. Çocuklarınız veya ilişkiniz konusunda şanslı bir dönemdesiniz. Bir şekilde dengeleri yeniden kurmayı başarıyorsunuz.

Evliliklerde duygusal değişimler söz konusu olabilir. Pozitif anlamda büyüyebileceğiniz gibi, negatif anlamda bazı duygusal yıkımlar da söz konusu olabilir. Çevrenizle olan ilişkileriniz önem kazanıyor. Anlık değişimlerin genel hayatınızı etkilemesine izin vermemelisiniz. Geleceğinizle ilgili bazı konular kafanızı karıştırabilir.

İlişkileriniz ve çocuklarınızla ilgili dengelerin bozulduğu noktalarda duygusal anlamda karamsarlaşabiliyorsunuz. Güzel bir hafta sonunu hak ettiniz. Tadını çıkartmalısınız. Birçok İkizler burcu hayatlarında bu aralar marjinal seçimler yapmış olabilirler. Yeni arkadaşlıklar edinebilir, yeni sosyal çevrelere girebilirsiniz. Yeni çevreler yeni fırsatlar getirecektir.

İkizler burcu sert tutumunuz ve yanlış anlaşmalar evliliklerde ve uzun soluklu ilişkilerinizde problemler yaşanmasına sebep olabilir. Uzun süredir problemli olan evliliklerde bitişler söz konusu olabilir. Duygularınızı üst perdeden yaşadığınız bu dönemde ani kararlar vermekten kaçınmalısınız. Kararlarınıza güveniyorsanız, Dolunay çevresi bu çözülmeler için doğru zamanlar.

Çevrenizdeki anlık değişimlerin genel hayatınızı etkilemesine izin vermeyin. İletişim sizin işiniz. İşler yolunda gitmese bile, siz sözlerinizle her şeyi değiştirebilecek güce sahipsiniz. Birkaç gündür süregelen problemleri çözümleyip adım adım ilişkinizi düzeltmeye devam ediyorsunuz.

Gün içinde fazla yoğunluğunuz olabilir. Günün genel trafiği hızlı seyredebilir. Özgürlüğünüz konusunda ısrarcı davranabilirsiniz. Genel anlamda var olan her şeyi abartma eğiliminde olabilirsiniz. Maddi akışınız konusunda pozitif etkiler altındasınız. Ancak başka kişilerin bu imkanları sizden önce değerlendirmemesi için elinizi çabuk tutmalısınız.

Neşeniz biraz kaçık bir şekilde güne başlayabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili endişeler, korkular, kuruntular söz konusu olabilir. Bazen çocuğunuzla ilgili konuları fazla abartıyorsunuz. Genel anlamda işler yolundayken bu kadar kuruntuya gerek yok. Hala tatildeyseniz denizin tadını çıkartın. Değilseniz bugün deniz kenarında biraz zaman geçirin.

İkizler burçlarının uzun tatillerinin sonu gelmiş bulunuyor. Uzun süredir görmek istediğiniz yerleri gezmiş, deniz yolculukları yapmış olabilirsiniz. Su sporları bu tatilde İkizler burçlarının favorisi oldu. İletişim konusunda bazı aksamalar söz konusu olabilir. Bazı beklentilerinize cevap verecek haberler alabilirsiniz.

Yakın arkadaşlarınız, akrabalarınızla olan bazı problemleri çözümleme fırsatı yakalayabilirsiniz. Çevrenizle olan ilişkilerinizi, sosyal çevrenizdeki imajınızı tazelemek istiyorsunuz. Duygusal anlamda pozitif, ilişkilerin dengelendiği ve rayına oturduğu bir gün olacaktır. Bekar İkizler burçları için de oldukça pozitif bir gün.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load