İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Bugün yeni partner adaylarıyla tanışacaksınız ve kafanız karışacak. Finansal durumunuzu düzeltebilmek istiyorsanız, ihtiyacınız olmayan şeylere para harcamamalısınız. Daha sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemelisiniz.

Kendinizi yeni bir ilişkiye girmek için hazır hissediyorsunuz. Bugün elinize fazladan para kazanma fırsatı geçebilir. Hayatın yorucu temposundan dolayı kendinize ve aile bireylerinize yeteri kadar zaman ayıramıyorsunuz.

Aşk hayatınızdaki sorunları çözebilmek için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. İş hayatınızda birtakım değişiklikler yapmak istiyorsunuz ve kendinize güveniyorsunuz. Sevdikleriniz ile birlikte zaman geçireceksiniz.

Bugün eşinize ufak ama anlamlı bir hediye almak isteyebilirsiniz. İş yerinizdeki çalışmalarınıza odaklanmalısınız ve yaratıcılığınızı artırmalısınız. Önemli bir karara varmadan önce kalbinizin sesini dinleyin.

Bugün partneriniz ile çok önemli bir konu hakkında konuşacaksınız. İş yerinizde ortaya harika çalışmalar çıkardığınız için çevrenizdeki herkesi kendinize hayran bırakıyorsunuz. Sebze ve meyve tüketiminizi artırmalısınız.

Bugün partneriniz ile birlikte romantik ve tutkulu bir gece geçireceksiniz. İş yerinizde yükselebilmek için sıkı bir şekilde çalışmaya devam ediyorsunuz. Geçmişinizi düşünmeyi bırakın ve gelecek güzel günlere umutla bakın.

Aşk hayatınızda fazla kıskanç olmaktan kaçınmalısınız. İş yerinizde hata yapmaktan korkmayın ve zorlandığınız zamanlarda arkadaşlarınızdan destek isteyin. Meditasyon veya yoga yapmayı deneyebilirsiniz.

Bugün partneriniz ile ilginç bir konuşma yapmanız gerekebilir. İş yerinizdeki sıkı çalışmalarınızın karşılığını çok yakında almaya başlayacaksınız. Çevrenizdeki insanlara pozitif enerjiler veriyorsunuz ve çok neşelisiniz.

Bugün eşiniz ile birlikte çok romantik ve tutkulu bir gün geçireceksiniz. İş yerinizde ortaya çok başarılı çalışmalar çıkardığınız için çevrenizdeki herkesi kendinize hayran bırakıyorsunuz. Hayatınızdaki her şeyi kafanıza takmamaya çalışın.

Bugün aklınıza eski partneriniz ile geçirdiğiniz romantik anlar gelebilir. İş yerinizde motivasyonunuz çok yüksek olacak ve arkadaşlarınıza enerji vereceksiniz. Kendinize rahatlamak ve sakinleşmek için zaman ayırın.

Hayatın yorucu temposundan dolayı partneriniz ile birbirinize yeteri kadar zaman ayırmıyorsunuz. Finansal olarak iyi bir konumdasınız ve geleceğiniz için birikim yapmaya başladınız. Arkadaşlarınız ile birlikte keyifli bir yemeğe çıkacaksınız.

Bugün partneriniz ile birlikte çok özel anlar geçireceksiniz. İş yerinizde azimli bir şekilde ilerlemeye devam ediyorsunuz ve kendinize güveniyorsunuz. Önemli bir karara varmadan önce iyice düşündüğünüzden emin olmalısınız.

Bugün kendinizi yeni bir ilişkiye girmek için hazır hissedeceksiniz. Karşınıza iş hayatınız ile ilgili çok büyük bir fırsat çıkacak ve en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaksınız. Pozitif duygularla dolu olacaksınız.

Bugün yeni bir partner adayıyla tanışacaksınız ve gözlerinizi ondan alamayacaksınız. Finansal durumunuzu düzeltebilmek istiyorsanız, ihtiyacınız olmayan şeylere para harcamamalısınız. Ani duygu değişimlerinden kaçının.

Bugün partnerinize karşı ekstra nazik ve şefkatli olacaksınız. Kariyer hayatınızda her şey yolunda gidiyor ve finansal olarak iyi bir konumdasınız. Sağlığınıza daha fazla önem göstermeye başlamanızda fayda var.

Eşiniz ile olan ilişkinize heyecan katacak bir şeyler yapmalısınız. İş yerinizde ortaya çıkardığınız çalışmalar ile çevrenizdeki herkesi kendinize hayran bırakıyorsunuz. Aklınıza koyduğunuz her şeyi başarabilecek güçtesiniz.

Aşk hayatınızdaki tüm sorunları çözeceksiniz ve partneriniz ile birlikte tutku verici bir gün geçireceksiniz. İş yerinizdeki tecrübeli arkadaşlarınızdan çalışmalarınız ile ilgili çok önemli ipuçları öğreneceksiniz.

Kendinizi yeni bir ilişkiye girmek için hazır hissetmiyor olabilirsiniz. Finansal durumunuzu düzeltebilmek için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Sağlığınıza daha fazla önem göstermeye çalışmalısınız.

Partneriniz ile birlikte sakin bir gün geçireceksiniz. Hayatta olmak istediğiniz yere gelebilmeniz için daha çok çalışmanız gerekiyor. Yakın arkadaşlarınız veya aile bireyleriniz ile zaman geçirmek isteyeceksiniz.

Kendinize ve partnerinize karşı dürüst olmalısınız. Finansal olarak iyi bir konumdasınız ve bugün iş yerinizde karşınıza harika fırsatlar çıkacak. Duygusal olarak, sonunda her şeyin yolunda gittiğini hissediyorsunuz.

Yeni bir ilişkiye girmek istemiyorsunuz ve kendinizi mutlu hissediyorsunuz. İş yerinizde ortaya çıkardığınız çalışmalarla patronunuzu kendinize hayran bırakıyorsunuz. Ani duygu değişimlerinden kaçınmalısınız.

Bugün kendinizi yeni bir partner adayıyla tanışmak için hazır hissedeceksiniz. İş hayatınızda yükselebilmek istiyorsanız, kendinizi geliştirmeye devam etmelisiniz. Çatışmalardan uzak durmaya çalışın.

Eski sevgiliniz ile yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz. İş yerinizde azimli bir şekilde çalışmaya devam ediyorsunuz ve hedeflerinizde odaklanmış bir durumdasınız. Aile bireyleriniz ile zaman geçirmek isteyeceksiniz.

İltifatlar ve küçük sevgi işaretleri ilişkinizi güçlendirebilir. Günün ilerleyen saatlerinde elinize fazladan para kazanma fırsatı geçecek ve kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Hayatınızda yapmaya çalıştığınız değişikliklerde tutarlı olmaya özen gösterin.

Bugün kendinizi yalnız hissederseniz aile bireylerinizden ve yakın arkadaşlarınızdan destek isteyin. Hedeflerinize odaklanmış bir durumdasınız ve çok azimlisiniz. Stresli ortamlardan uzak durmaya çalışın.

Bugün eşiniz ile birlikte harika anlar geçireceksiniz. Finansal olarak iyi bir durumdasınız ve geleceğiniz için birikim yapmaya başladınız. Kısa bir egzersiz yapmak bedeniniz ve zihniniz için harika olacaktır.

Yeni bir partner adayıyla tanışacaksınız ve aklınız karışacak. Finansal olarak iyi bir konumda olduğunuz için kendinizi rahat hissediyorsunuz. Kendinizi stresli hissederseniz, meditasyon yapmayı deneyin.

Partneriniz ile önemli bir konu hakkında konuşmanız gerekebilir. İş yerinizde ortaya çıkardığınız yaratıcı çalışmalarla çevrenizdeki herkesi kendinize hayran bırakıyorsunuz. Spor yapmaya başlamanızda fayda var.

Bugün eşiniz ile birlikte romantik anlar geçireceksiniz. İş yerinizde çok çalıştığınız için kendinize ve ailenize yeteri kadar zaman ayıramıyorsunuz. Duygusal olarak kendinizi hiç bu kadar iyi hissetmemiştiniz.

Bugün partnerinize karşı ekstra nazik ve şefkatli olacaksınız. İş hayatınızda her şey yolunda gidiyor ve finansal olarak iyi bir konumdasınız. Daha sağlıklı besinler tüketmelisiniz ve spor yapmaya başlamalısınız.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();