İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Günlük rutinlerinizle ilgili değişiklikler yapma arzusunda olabilirsiniz. Bazı İkizler burçları için önümüzdeki hafta sonrasında iş değiştirmek gibi konular gündeme gelebilir. Duygusal anlamda da, fiziksel anlamda da hareketli bir gün olacaktır. Geri dönüşü olmayan adımlar atmamaya çalışmalısınız.

İş yerinizdeki çalışma ortamı, günlük rutinleriniz ile ilgili bazı endişeleriniz olabilir. Kendinizi fazla dinlemeyin. Bir şeylerin altını kazıdıkça hoşunuza gitmeyen sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Genel anlamda işler yürüyor mu, siz ona bakın. Bekar İkizler burçları için bu hafta kritik bir hafta. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Çok sevip çok değer verdiğiniz herkesi kırabilirsiniz. Özellikle çocuklarınız ve sevgilinize karşı ılımlı olmaya çalışın. Geri dönülemez yıkımlara sebep olmamak için, hata yaparsanız bile mutlaka özür dileyin. Hırsınızın ve öfkenizin kurbanı olmayın. Perhiz yapıyorsanız bile gerekirse bugün kendinize ödül günü yapın ve stresinizi, bazı dünyevi konular ile azaltmaya çalışın.

İkizler burcu aşk hayatınızın yeterince dengede olması sizi tatmin etmiyordur belki de. Biraz aksiyona ve tutkuya ihtiyacınız var. Bunun için de adım atan taraf siz olmalısınız. İşlere kafanızı takıyorsunuz. Bir yıldır hayallerinizin peşinde oldukça yıprandınız. Yeni oluşumlar yakında. Az ama öz insanla yolunuza devam etmeyi tercih edebilirsiniz.

Ailenizle veya evinizle ilgili güzel gelişmeler söz konusu olabilir. Evinizde biraz yayılıp keyif yapma ihtiyacında olabilirsiniz. Yorgun değilsiniz ancak çok fazla konuya enerji harcadığınız için günleriniz yoğun ve yorucu geçiyor. Seyahatlerinizle ilgili bazı beklenmedik problemler söz konusu olabilir.

Haftaya yoğun bir iletişim trafiği ile başlıyorsunuz. Neyse ki; haberler çok güzel. Hem maddi anlamda hem de psikolojik olarak sizi rahatlatacak haberler alacaksınız. Yabancı ortaklı anlaşmalara imza atabilirsiniz. Hem bir kol mesafesinde durup hem de derin bir ilişki yaşayamazsınız. İlişkiniz biraz daha özen gösterebilirsiniz.

Yeni şeyler araştırmak, öğrenmek konusunda isteklisiniz. Yoğunluğunuzun arttığını hissediyor olabilirsiniz. İsteseniz de istemeseniz de iletişim trafiğinizi yönetmek adına bir çözüm bulmalısınız. Her isteyen özel zamanlarınızda da size ulaşamamalı. Duygusal anlamda derin duygular hissediyor, karşılığını aldığınızdan emin olamıyor olabilirsiniz. Kendinize biraz daha zaman ayırın.

Konuşmalarınız konusunda daha titiz olmalısınız. Kaş yaparken göz çıkartmamak için heyecanlı konuşmalarınızda, kişisel konulara girdiğinizde kısa esler vermeniz faydalı olacaktır. İkizler burçları doğum sürecinde. Bu fiziksel anlamda gebelik anlamına gelebileceği gibi, biten bir aşkın yeniden canlanması veya manevi anlamda küllerinden doğmak anlamına da gelebilir.

Maddi anlamda geleceğe yönelik yatırımlar yapabilirsiniz. Gücünüzü göstermek, kendinize güvendiğinizi kanıtlamak arzusunda olabilirsiniz. Birilerine kendinizi saydırmak veya değerinizin anlaşılmasını istemek gibi durumlarınız olabilir. Hayatınızın anlamının değiştiğini, yeni anlamlar kazandığını fark edebilirsiniz.

Harcamalarınız giderek artıyor. Bugün ipin ucunu kaçırabilirsiniz. Herkesin hesabını ödemek gibi cömert hareketlerde bulunabilirsiniz. Centilmenliğiniz kuşkusuz ki hakkınızda güzel sözler söylenmesine sebep olacaktır. Ancak siz yine de cebinizde büyük delikler açmamaya çalışın. Kendinizin doğruluğuna inandığınız konularda fanatik davranışlar sergilemeye müsaitsiniz.

İkizler burcu iş hayatınızda kimseye belli etmeden attığınız adımlar, maddi anlamda kendinizi daha güvende ve sağlam hissedeceğiniz bazı fırsatların kapınızı çalmasına yardımcı olacaktır. Evinizle ilgili yaptığınız düzenlemeler sizi rahatlatacak. Hayatınızda ne oluyorsa yüzünüze yansıyor. Maalesef rol yapamıyorsunuz.

Hayatta derin manalar aramaya başladığınız şu dönemde, bir de sevgiliniz varsa değmeyin bugün keyfinize. Keyifli bir akşam sizleri bekliyor. Kırk yılda bir belki ama İkizler burçlarının da romantizme ihtiyaçlar var. Şımartılmak sizin de hakkınız. Gün içinde duyacağınız iltifatlar da size iyi gelecek.

Oldukça hareketli ve pozitif bir şekilde haftaya başlıyorsunuz. Bugün tabir-i caizse derin bir “ohh” çekeceksiniz. Sorunlarınıza başka bir pencereden bakacak, gün içindeki tüm problemleri en pozitif nasıl sonlandırabileceğinizin peşinde olacaksınız. Siz böyle olunca, hayat da kolay akacak.

Bu aralar “kötü”yü çağırmaya çok meyillisiniz. Aklınızdan her şeyin en kötü ihtimali geçiyor. En kötü ihtimal hiçbir zaman gerçekleşmeyecek. B planı yapmanız yeterli. Hayatta olması gerekenler olacak. Siz sadece kendi iradenizle değiştirebileceklerinizi değiştirebilirsiniz. Gerisini kabul vermeniz gerekir.

Korkmayın! Son zamanlarda bazı konular üst üste gel belki. Hayatın kendisine olan güveninizin azalmasına izin vermeyin. Doğalında gerçekleşmesi gereken süreçlere kabul verin. Sadece temel ihtiyaçlarınız için değil, özel ihtiyaçlarınız için de kendinize zaman ayırın. En son ne zaman sevgilinizle romantik bir akşam yemeği yediniz?

Kendinizi çok daha iyi hissediyorsunuz. Çevrenizi genişletmek, yeni çevrelere dahil olmak ihtiyacındasınız. Arkadaşlarınızla olmak size iyi gelecektir. Bekar İkizler burçlarının çok şanslı bir dönemde olduğunu, ilişki için yeni adımlar atabilecek ve yeni adımları karşılayabilecek durumda olduğunu da hatırlatmak isterim.

Yeni ve üretkenliğinizi arttıracak organizasyonlar içine dahil olabilirsiniz. Son zamanlarda hiçbir konuda sabrınız yok. İstediğiniz, istediğiniz an olsun istiyorsunuz. Bekar İkizler burçları aşkı tadabilirler. Bir anda kendilerini derin bir ilişki içinde bulabilirler. Hayatınızda keyif aldığınız konuları keşfetme dönemindesiniz.

İkizler burcu iş hayatınız, kariyer hayatınızla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Çok hareketlisiniz. İçiniz içinize sığmıyor. Yeni dönemler için planlarınız olabilir. Evli İkizler burçlarının çok dikkatli olması gereken dönemler. Bekar İkizler burçları içinse oldukça hareketli ve şanslı bir dönem. İstediğinizi alabilecek güçtesiniz.

Kariyeriniz konusunda çok fazla hayaliniz var ama olmayacak hayaller kurmak, sürekli atılabilir adımlardan fazlasını beklemek sizi hem hayal kırıklığına uğratıyor hem de itibarsızlaştırıyor. Daha küçük ama uygulanabilir adımlar atarak hedeflerinizi yeniden organize etmelisiniz. Olmuyor deyip bir kenara koymaktansa, bebek adımları ile ilerlemek daha faydalı olacaktır.

Yıl size yeterince ders verdi ve yordu. Genel anlamda hayattan keyif almakta zorlandığınızı, aksiliklerin üst üste geldiğini biliyorum. Her şeye rağmen kendi ihtiyaçlarınızı da gözetmeli ve mutlu olmak için çaba harcamalısınız. Diyete başlamak, toksin temizliği yapmak için çok uygun bir dönem. Hızlıca karşılığını alabilirsiniz.

Düşüncelerinizin, inançlarının bir günde nasıl değiştiğini fark edeceksiniz. İdeallerinizi, isteklerinizi ve arzularınızı sorgulayacaksınız. Hayatı belki de bu kadar sorguladığınız bir gün olmamıştır. Bunu sadece negatif değerlendirmeyin. Mucizevi bir olay bakış açınızı değiştirebilir.

Enteresan gelişmeler oluyor hayatınızda. Nereden ne çıkacağını ön göremiyorsunuz. Beklenmedik olaylar planlarınızı bozduğu için genel anlamda hafta sonunuzu da plansız bir şekilde yaşayabilirsiniz. Kariyer hayatınızla ilgili konuların özel hayatınıza yansımasına izin vermemelisiniz. İkizler burçlarının cinsel hayatları hareketleniyor.

Genel anlamda kafanızın karışık olduğu, hislerinizin ve düşüncelerinizin sürekli değiştiği bir gün. Kendinizi karışık ve yorgun hissediyor olabilirsiniz. Umutsuzluğa kapılmak ve parmağınızı bile oynatmak istememek gibi yan etkileri var bugünün. Hayattan keyif almak için gerçekten ne istediğiniz üzerine düşünmeniz gerekiyor.

Bazen dayanamayacakmış gibi hissediyorsunuz ama sonra daha önce başardıklarınızı hatırlayıp yola devam ediyorsunuz. Kendi mutluluğunuz ve özel istekleriniz için çabalamaktan vazgeçmeyin. Yalnız İkizler burçları için güzel etkileşimler söz konusu. Âşık olabilirsiniz.

İkizler burcu ikili ilişkilerinizi güçlendirmek için adım atma ihtiyacındasınız. Daha fazla zaman harcayarak size değer katan, işlerinizi verimle tamamlamanızı sağlayan insanlara hak ettikleri ilgi ve değeri göstermelisiniz. Ne istediğiniz, nereye varmak istediğiniz konusunda bazı kafa karışıklıkları yaşıyor olsanız da son zamanlarda çok derinleşen sezilerinize güvenebilirsiniz.

Evli İkizler burçlarının evliliklerinde bazı problemler olabilir. Duygusal olarak kırgınlıklar yaşıyor veya küs olmayı tercih ediyor olabilirsiniz. Bugünlük böyle olsun ama her ne oluyorsa konuyu fazla abartmamaya dikkat etmelisiniz. Sezilerinize ve iç sesinize güvenmeniz gereken bir gün.

İkizler burçları dolu dizgin bir ilişkiye hazır mısınız? Hem de aynı kişi ile yeniden. Eski bir partneriniz jet hızı ile hayatınıza geri gelebilir. Ve bir suda iki kere yıkanmayan biri olmanıza rağmen bu durum pek hoşunuza gidebilir. Eğer evli ve çocuklu bir İkizler burcu iseniz durum çocuklarınızla ilgili güzel gelişmeler şeklinde olabilir veya eşiniz ile aşk tazeleyecek olabilirsiniz. Hamile kalabilirsiniz.

Duygusal anlamda hem çok pozitif hem de bazı meseleleri çözebilecek kuvvettesiniz. Aklınızdaki konuları adım adım çözümlemek istiyorsunuz. Dinlenmekten çok yapılacaklar listenizi düzenleyeceğiniz bir gün olacaktır. Evli İkizler burçlarının önümüzdeki süreçlerde daha dikkatli olmaları gerekiyor. Diğer taraftan kendi doğrularınızın iyi gelmediği insanları fark edip, onlara onların doğruları ile yardım etmeye çalışabilirsiniz.

Aşk hayatınızın hız kazanması İkizler burçlarının keyiflerini yerine getirdi. Hem kendinizi bir miktar tedirgin hissediyor hem de anı yaşamak istiyorsunuz. Uzun süredir karşılaşmadığınız durumlarla karşı karşıyasınız. Kaygılarınızın olması doğal. Aile büyükleri ile ilgili sorunlar söz konusu olabilir. 

İkizler burçlarının aşk hayatı, hobileri ve çocukları ile ilgili temalar gündemlerinde. Bekar İkizler burçları için muhteşem zamanlar başlıyor. Ev ve ailenizle ilgili konularda da gerekli düzenlemeleri yapmayı başardınız. Gönül rahatlığı ile hafta sonuna başlayabilirsiniz. Hayatınızda bazı dönüşümler yaşayacaksınız. Sükunetle karşılamaya çalışmalısınız.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load