İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

İkizler burcu insanları gelip geçici bir araç olarak görmeyin. Bu dönemde her iş insanla yürüyor. Belki eskiden konuşuyor ve kenara koyuyordunuz. Artık çevrenizdeki herkese ihtiyacınız var. Daha derin ilişkiler kurmaya özen gösterin. İlişkilerinizdeki sorunlar da böylelikle çözümlenecektir. Eşinize zaman ayırın ve eşinizden de size zaman ayırmasını isteyin.

İşleriniz yoğunlaşıyor. Daha fazla insanla, daha fazla iş birliği içine girmek zorunda kalacaksınız. Bu durum sizde pozitif bir etki bırakacaktır. Daha fazla sosyal olmak size iyi gelecektir. İşlerinizle ilgili tüm problemleri kolaylıkla çözümleyebileceğiniz bir gün. İlişkilerdeki dinamiklere dikkat etmek gerekiyor.

Arkadaşlıklarınız konusunda şanslı bir haftaya başlıyorsunuz. İş hayatınızda sizin dışınızdaki başka firmalardan, çalışma arkadaşlarınızdan veya başka organizasyonlardan destek alabilirsiniz. Yönetimsel anlamda duygularınıza yenilmekten kaçınmalısınız. Tatilde tatil yapın lütfen.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Başarılı İnsanların Sırları

Düşüncelerinizde bulanıklıklar olabilir. Verdiğiniz kararlardan emin olmama durumunuz olabilir. Duygusal anlamda aklınız kariyerinizde ve toplum tarafından algılanış şeklinizde. Bazı problemler olabilir. Merak etmeyin yakın zamanda kariyeriniz konusundaki tüm problemlere çözüm bulabileceksiniz.

Bugün çok duygusalsınız. Kendi düşüncelerinizin eleştiriliyor olması sizi kırıyor. Bazı kayıplar hayatınızı istemediğiniz bir şekilde dönüştürmenize sebep oluyor. Her şeye zaman işlerinizi yoluna koymaya devam ediyorsunuz. Planlı organizasyonlarda bir değişiklik olmayacaktır.

Aşk hayatınızdaki durgunluk, hayatınızın diğer taraflarınızı dengelemenize yardımcı olsa da halinizden pek memnun değilsiniz. Bazı İkizler burçları âşık olmak istiyorlar. Kariyer hayatınızdaki aksilikleri iyileştirme imkanına sahipsiniz. Şans bugün yanınızda.

Duygusal olarak karmakarışık bir gün. Özellikle maddi anlamda ne hissedeceğinizi ne karar vereceğinizi, neye yatırım yapacağınızı bilemiyorsunuz. Günü arkadaşlara ayırmak İkizler burçları için bugün yapılabilecek en güzel şey olacaktır. Yeni organizasyonlar içerisinde bulunabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kadın Arkadaşlıkları Erkeklerden Daha Mı Güçlü Dersiniz?

İkizler burcu yabancılara fazla güvenmemelisiniz. İlk tanıştığınız insanlarla çok fazla samimi olmak sizi ileride hayal kırıklığına uğratabilir. Evet çok zeki insanlarsınız ama bazen ilişkiler ve anın sıcaklığı sizleri de yanıltabilir. İlişkilerdeki sorunları çözmek için toplu bir temizlik şart gözüküyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hayatınızdan Çıkarmanız Gereken 7 Karakter Çeşidi

Duygusal anlamda bir çöküş ve ardından yeniden yapılanma söz konusu olabilir. Bazı konularda kayıplar vermek şart gibi gözüküyor. Yine de hangi elin kuvvetli çıkacağı tüm kartlar açılana kadar belli olmayacaktır. Kariyer hayatınızda kendi kendinizi yaralamamaya, kendi imajınızı bozmamaya dikkat etmelisiniz.

İkili ilişkileri idare etmekte bazen çok zorlanıyorsunuz. Zaman zaman tüm iletişim yeteneğiniz ve ihtiyacınıza rağmen kendinizi ifade etmekte zorlanıyorsunuz. Yurt dışındaki işler ve yabancılarla olan diyaloglarda sorunlar ve hayal kırıklıkları mümkün olabilir. Plansız seyahatlerden kaçınmalısınız.

İkizler burcu hayatınızdan memnunsunuz. Bugün kendinizi düne göre de daha iyi hissediyorsunuz. Daha mutlu daha pozitifisiniz. İkili ilişkilerde problemler yaşıyorsunuz. Almanız gereken veya vermeniz gereken dersler var. Kafanızın karıştığı noktalarda, özellikle yakın arkadaşlarınızdan tavsiye alabilirsiniz.

Çok fazla şeyi aynı gün yapmaya çalışıyorsunuz. Oldukça pozitif olduğunuz, çalışmaktan insanlar için bir şeyler yapmaktan keyif alacağınız bir gün sizleri bekliyor. Hayallerinizin bazılarında istediğiniz sonuçlara ulaşamadınız belki. Belki hayal ederken daha güzeldi, yaşamaktan hoşlanmadınız.

İş yerinizde bazı konulardan tedirgin olabilirsiniz. Bugün özellikle sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Duygusal problemler hızla sağlığınızı etkileyebilir. Enerjiniz arkadaşlarınız ile beraberken artıyor.

Bugün çok şanslısınız. Neler olacağını bilmemekten, bugün geldiğiniz noktaya nasıl geldiğinize çok şaşıracaksınız. Aile hayatınızda da iş hayatınızda da birçok konu yüzünüzü fazlası ile güldürecek. Arkadaşlıklarda ani, beklenmedik gelişmeler söz konusu olacaktır.

İkizler burcu ikili ilişkilerde, özellikle evliliklerde zor bir gün olabilir. Sınır koymaya çalıştığınız her konuda, daha fazla sınırların ihlali söz konusu oluyor. Bazen de biraz koy vermek gerekir. İpleri sıkı sıkıya tutmaktan vazgeçin. Gerektiğinde elinizde olduğunu bilmek bile yeterli. Duygusal anlamda daha fazla beklentili olduğunuz bir gün sizleri bekliyor.

Arkadaşlıklarınız konusunda ani değişimler söz konusu olabilir. Kendinizi bir anda yepyeni organizasyonlar, yepyeni ortamlar içerisinde bulabilirsiniz. Size keşfedecek yeni dünyalar olsun yeter ki. Duygusal anlamda dengeleri kurmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Özellikle bekar İkizler burçları yeni bir ilişki arayışında olabilirler.

Aileniz ile alakalı problemleri dengeye oturttuğunuza göre gerçek problemlere odaklanabilirsiniz. İşler size dışarıdan kötü gözüküyor olabilir. İş hayatınız gayet yolunda. Gelişmek, büyümek konusunda aceleci davranmayın. Ancak adım atmaktan da korkmayın.

Ailenizle ilgili problemleri, sözde derdiniz haline getirmeyin. Sizin bambaşka sorunlarınız var. Kimseyi kandırmaya çalışmayın. Ancak problemlerinizi ertelemiş oluyorsunuz. Bir an önce bir plan yapıp, ne yapacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Partnerlik ilişkilerinde çözülmesi gereken durumlar var. İlla karşılıklı olmasına gerek yok. Belki sadece sizin çözümlemeniz gereken konular olabilir.

İçiniz kendinizi dışınız çevrenizi yakıyor. Hem bazı problemlerle ilgili yardım almak istiyorsunuz hem de kendi içinizdeki savaşlara devam ediyorsunuz. Düzeltmeniz gereken şeyin ne olduğunu bilmiyorsanız, size bir ip ucu vereyim; işe yaramayanları eleyin.

Her nerede problem yaşıyorsanız şu ara, sebebi iletişim problemi. Öncelikle yakınınızda olan tüm işleri tek tek toparlamanız gerekiyor. Sizin kafanız rahat olmadan çevrenize karşı da rahat olamıyorsunuz. Ruh gibi gezmenizin anlamı yok. Geçmiş problemleri bir an önce toparlayın ve hemen geleceğe hareket edin. Korkmayın.

İletişim konusunda fazla öne çıkmaya çalışıyorsunuz. Kendinizi ortaya koymanız başka bir şey, “ben ben ben” diye ortalarda dolaşmak başka bir şey. Biraz daha sakin, biraz daha anlayışlı olmaya çalışın. Sizin kreatif tarafınızın ne kadar kuvvetli olduğunu eminim çevrenizdeki herkes farkındadır.

İkizler burcu maddi anlamda duygusal atılımlar gösterebilirsiniz. Belki öne çıkmak, belki kazanan olmak isteyebilirsiniz. İşlerin yolunda gittiğini biliyorsunuz. Şimdi gerekli çevreyi edinmeniz gerekiyor. Özellikle iletişim konusunda başarılı olduğunuz isimleri dikkate almalısınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İş Yerinde İletişim Nasıl Olmalıdır?

İşiniz konusunda canınızı sıkan meselelere bugün bir yara bandı niteliğinde de olsa çözümler bulabileceksiniz. Kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Maddi anlamda problemler yaşamayan İkizler burçları bugün kendilerini güvende ve şanslı hissedecekler. İkili ilişkiler konusunda daha sakin ve karşı tarafın haklarını da gözeten bir duruş sergilemenizde fayda var.

Haftaya içe dönük başlayabilirsiniz. İstediğiniz ilgiyi alamadığınızı fark edebilirsiniz. Aksiyon gücünüz var. Özellikle yeni iş birlikleri için doğru zamandasınız. Kariyerinizde yara aldığınız, kan kaybettiğiniz noktalar olabilir. Onların yerine yenisi koyacak gücünüz var.

Kendinizde çözmeye çalıştığınız konular var. Bugün sadece kendinizle kalabilseydiniz size çok iyi gelirdi. Kendinizde memnun olmadığınız yerleri düzeltmek istiyorsunuz. Kariyerinize daha fazla zaman ayırmalısınız. İşlerinizi asla ikinci plana atmayın. Hele de bu dönemde.

Hiç beklemediğiniz güzellikle gelişmeler söz konusu olabilir. İkizler burçlarının bu dönem ikili ilişkilere, ortaklıklara ve özellikle romantik ilişkilerine dikkat etmeleri gerekiyor. Bu konularda bir dönüşüm söz konusu. Ailenizden aldığınız destek size iyi geliyor.

Mesafeler kafanızı karıştırıyor. Aman yine bir rehavete kapılmayın. Siz kafanız karıştığı zaman dönem dönem boş vermeyi seçebiliyorsunuz. Maddi anlamda şanslı bir gündesiniz. Beklediğiniz bir ödeme elinize ulaşabilir. Evli İkizler burçları için zor zamanlar olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Evliliğiniz İçin Hayat Kurtaran 10 Önemli İpucu

Arkadaşlarınız için emek harcamak istiyorsunuz. Çünkü hayatınızda bazı insanlar sizi olması gerektiğinden daha fazla düşünüyorlar. Kariyer hayatınızdaki güzel gelişmeler sizin daha huzurlu olmanızı sağlıyor. Kafa karışıklıklarınızın düzelmesi için biraz tatil yapmalısınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Şehrin Karmaşasından Uzaklaşmak İsteyenler İçin; Çadır Tatili

İkizler burcu yatıyorsunuz işinizi düşünüyorsunuz, kalkıyorsunuz işinizi düşünüyorsunuz. Geleceğiniz konusunda kafanız oldukça karışık olmasına rağmen, güzel işler çıkarmaktan, adım atmaktan vazgeçmiyorsunuz. Bazı ilişkiler, ortaklıklar son bulabilir. Yine de her şerde bir hayır vardır.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Stresli Bir İşte Çalışanlara Rahatlama Tüyoları

Özellikle kariyer hayatınız ile ilgili yeni atılımlar yapacaksınız. Yeni ay ile beraber yeni başlangıçlar da sizleri bekliyor. Enerjiniz de giderek yükseliyor. Aileniz ile ilgili konularda büyütmek, beslemek daha fazla emek vermek istediğiniz konular var.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yeni Ay Ritüeli Nedir?


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.