İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Ayaklarınız yere sağlam basmıyor. Bunu siz de farkındasınız. Şu an sahip olduğunuz bazı konularda, yarın ne olacağı ile alakalı sizin de şüpheleriniz var. Bu sebeple b planı yapmak akıllıca olacaktır. Yatırımı nereye yapacağınızı bilmiyorsanız yardımcı olayım; kendinize. Kendi fikirlerinize. Destek olanlar kazanır.

Daha yumuşak, her şeyi daha kolay göğüsleyebileceğiniz bir gün. Merhamet duygunuzun arttığını fark edeceksiniz. Korunmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Sırtınızda bir kabuk olsa, arada bir içine saklansanız daha mutlu olabilirsiniz gibi hissedebilirsiniz. Siz konfor alanı insanı değilsiniz, bunu unutmayın. Hareket, hep size bereket.

İkizler burcu pasif hareketlerinizden vazgeçmelisiniz. İstekleriniz konusunda daha istikrarlı hareket etmeli ve gerekirse tüm harcamalarınızı kısıp, istediğiniz konuya yatırım yapmalısınız. Herkesin bir fikri var. Önemli olan sizi neyin mutlu edeceği. İnandığınız yollardan dönüş yapmamalısınız.

İletişim gücünüzün bu derece yüksek olduğu, doğum günlerinizi kutladığımız son günlerde Güneş’in size katkısını kaçırmayın ve harekete geçin. Kendinizi her zamankinden daha iyi ve güzel hissedebilirsiniz. Konfor alanınızdan çıkmak istemediğiniz için değiştiremediğiniz konuları değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Aslında hiç konformist değilsinizdir. Son zamanlarda size bir şeyler oldu.

Aksiyon almak istiyorsunuz ama aksiyonlarınız maalesef ya yetersiz ya da kimseyi kırmayasınız diye çok kendi içinizde. Sesli olarak dile getirmelisiniz. Disiplini bozan bir şeyler veya birileri varsa belki de artık sessiz kalmak yeterli gelmiyordur. Atılgan olmalı, yeni birliktelikler ve anlaşmalar için kollarınızı sıvamalısınız.

Elde etmek istediklerinizi kendinize çekebileceğiniz bir dönemdesiniz. Kendinizi daha enerjik ve cesaretli hissediyorsunuz. Bugün zamanınızın bir bölümünü, ne istediğinizi planlamak, kısa dönem planlar yapmak ve isteklerinizi kâğıda dökmek için ayırabilirsiniz. Doğum günlerinizin sonuna yaklaştık. Sizleri seviyorum! Güneş yanınızda iken istemekten asla vazgeçmeyin!

Kariyerinizle ilgili konularda fazla koruyucu veya uçuk davranıyor olabilirsiniz. Hedeflerinizi uygulanabilir seviyede tutmanız, ileride hayal kırıklığına uğramamanız için uygun olacaktır. Kendinizi ortaya koyabileceğiniz, evrenin sizin adımlarınızı desteklediği bir dönemden geçiyorsunuz. Fırsatları yakalamak yerine, fırsatın kendisi olmaya çalışın.

İkizler burçları için oldukça verimli bir gün olacak. Son zamanlarda kendinizi herkesin önüne koyduğunuzu, kendinizi çok fazla düşündüğünüzü, merkezi kendinize aldığınızı fark ettiniz mi? Tabi ki kendinizi düşünün ama bencillikle aradaki sınırı iyi korumaya dikkat edin. Bir de keşke herkes sizin kadar neşeli olsa di mi…

Düşünce kalıplarınızı, baktığınız pencereyi değiştirmeyi başarınca rahatladınız. Belki de bu haftanın en pozitif günlerinden birini yaşıyorsunuz. Güzel haberler ardı ardına gelecek. Aramasını istediğiniz bir insanı düşünürken telefon çalacak. Telepati gücünüz bu aralar oldukça fazla.

İkizler burcu bugüne kadar fark edemediğiniz bazı konularda farkındalık kazanabilirsiniz. Şansınız ile hareket etmeyin. İşlerinizi şansa bırakmayın. Mümkünse en bildiğiniz, en sağlam yolu deneyin ama veda etmeniz gerekenlere de veda edin. Uzun süreli ilişkiler, sınavlarını veremiyorsa sona doğru yaklaşıyorlar. Biraz daha vefalı olmayı öğrenmeniz gerekiyor.

Dün yaşadıklarınızın ardından bugün de biraz duygusal iniş çıkışlar yaşamanız normal. Kendinize biraz zaman tanımalısınız. Merak etmeyin. Kayıplar sadece bugün kayıp. Yarın hepsi size kazanç olarak dönecekler. Düşüncelerinizi dile getirmeden önce biraz daha tartmalısınız. Doğum günlerinizi kutluyoruz. Evrenin dilek kapıları sizin için açık. Es geçmeyin, pozitif kalın.

İkizler burçları için oldukça kritik bir gün. Her şeyi bir anda kaybettiğinizi düşünebilirsiniz. Ancak bunlar hisleriniz ve anlık gerçekliğiniz olacak. Hayat bugünden itibaren bambaşka olacak. Geçmeniz gereken kapıdan geçmekte geç kaldığınız için, aslında gökyüzünün desteğini göreceksiniz.

Evliliğiniz ve arkadaşlarınız arasında kalmanızın sebebi siz olabilir misiniz? Hayattaki en önemli şey denge. Bunu en iyi siz biliyorsunuz. Zamanlama hataları sizi yolda bırakıyor. Sosyal yaşamın büyüsü ile, anlık hevesler ile, değer verdiğiniz ve en önemlisi size değer veren insanları kırmayın.

İkizler burçlarının ilişkileri, ortaklıkları, evlilikleri açısından oldukça kritik bir gün. Yıllar sonra bile bugünü asla unutamayabilirsiniz. Bazı İkizler burçları evleniyor bazıları ise boşanıyor olabilirler. Her ne olursa olsun, geleceğinizi belirleyeceğiniz bir gün olacaktır. Ailenizin söylediklerini asla kulak arkası etmemelisiniz.

İkili ilişkilerin cıvatası yerinden çıkıyor. Kontrolü ele almadığınız sürece büyük problemler yaşayabilirsiniz. Özellikle fikir çatışmaları tüm güne damgasını vurabilir. Dış dünyaya olan ilginiz, partnerinizi aksatmanıza sebep olabilir. Dikkatinizi toplayıp hayatınızın sorunlu kısımlarını tamir etmeniz gerekiyor. En azından öncelik kazandırmanız gerekiyor.

Bazı dış etkenler uzun soluklu ilişkinizi sonlandırmanıza sebep olabilir. İç sesinizi dinlemeyi unutmamalısınız. Başkalarının sizin hayatınıza bu kadar müdahale edebiliyor olması zaman geçtikten sonra pişman olmanıza sebep olabilir. Çevrenizden talep görmeniz de ayrıca kafanızı karıştırıyor.

İkizler burcu çevrenizdekilerin maskeleri zamanla düşüyor. Yakalanmış olmak bazılarını çok rahatsız edecektir. Aklınıza düşenleri kurcalamaktan çekinmeyin. Doğum günlerinizi kutluyoruz ve doğal olarak parıl parıl parlıyorsunuz. Evren sizi işaret ederken önde olmak önemli.

Kendi kendinize yeter bir haldesiniz. Biri sizi karşısına almaya cesaret bile edemez. Öyle iyi bir kabuk oluşturdunuz ki; insanlar sizinle ve sizin geleceğiniz ile ilgili kararlar alırken iki kere düşünmek zorunda kalıyorlar. Size geldiklerinde çok sert toslayacaklarının bilincindeler.

İkizler burçları haftaya güzel bir başlangıç yapıyorlar. Enerjilerinin sebebi romantik hayatlarında gizli. Aşka hayatları hareketlenen İkizler burçlarının çalışma enerjileri de artmış bulunuyor. İş yerinizde hislerinize güvenin.

Ailesel konularda rahatlamalar söz konusu olacaktır. Uzun süredir evinizde, yuvanızda bulamadığınız uyum ve huzuru bulacaksınız. Birçok İkizler burcu günü evinde geçirmeyi, bu uyumu tadını çıkarmayı tercih edebilir. Tatile çıkacak İkizler burçları ise tatillerini aileleri ile değerlendirmeyi tercih edebilirler.

Giderek evcilleştiğinizi fark edebilirsiniz. Bekar İkizler burçlarına minik minik evlenme istekleri gelmeye başlamış olabilir. Duygusal anlamda diğer yarınızı bulmak ve onunla dengelenmek istiyorsunuz. Uzun süreli beraberlikleri olan İkizler burçları ise bazı problemlerle yüzleşebilirler.

Enerjinizi haftanın sonuna doğru kaybettiniz ama hala savaşmaktan da geri kalmıyorsunuz. Bu dönemdeki hareket enerjinizi bir daha kolay kolay yakalayamayabilirsiniz. İçgüdüsel olarak normalden biraz daha içinize kapanıksınız. Ailevi konularda bazı sıkıntılara çözüm buluyorsunuz.

Analitik gücünüz bugün çok daha fazla. Herhangi bir konuda ikna etmek istediğini kimseler var ise bugünü değerlendirmeden geçmeyin derim. Son zamanlarda çok iyi organizasyonlar yürütüyorsunuz. Başarı bulunduğunuz noktaya göre değil, size göre ilerleyen bir durum. Korkularınız olmasın. Her yerde başarıya ulaşabilirsiniz.

İkizler burcu çok güzel haberler alacaksınız. Tabir-i caizse aldığınız haberler ile havalara uçacaksınız. Hem şans sizinle beraber hem de geçmişteki bu olayların düzelmesini hiç beklemiyordunuz. Her anlamda pozitif bir gün olacaktır. Büyük kararlar almayın. Biraz daha akışta olmanız yararınıza olur.

Aksiyon alma gücünüz giderek artıyor. Kendinizi çok daha iyi hissediyorsunuz. Dünkü maddi anlamdaki tedirginliklerinizden eser yok. Her şeyi başarabileceğinizin farkındasınız. Birileri sizi motive etmiş gözüküyor. Güvendiğiniz insanlardan, özellikle çalışkan ve disiplinli kişilerden akıl alabilirsiniz.

Maddi anlamdaki güvenliğiniz konusunda çok daha takıntılısınız.           Haklı sebepleriniz var ama biraz abartıyor da olabilirsiniz. Birikimlerinize ve kazanç elde etme konusundaki deneyimlerinize güvenmelisiniz. Ayrıca ailenizin desteğinin de arkanızda olduğunu unutmayın.

Marsın gücü eskisi kadar olmasa da, farklı bir şekilde hala arkanızda. Bu durum size yeni adımlar atma konusunda enerji ve mücadele gücü verirken, diğer taraftan normalden daha fazla telaşlı ve kararsız kalmanıza da sebep oluyor. Kendi varlığınızı önceliklendirmelisiniz. Şifreniz bu olmalı. Önce ben. Siz mutlu musunuz? Gerçekleşenler sizi mutlu edecek mi? Sorularınız bunlar olmalı.

Kendinize ait konular, kendinizle ilgili istekleriniz konusunda oldukça saldırgan ve agresifsiniz. İstediğiniz her ne varsa o an gerçek olsun istiyorsunuz. Duygusal anlamda hem iniş çıkışlara hem de istemeden kalp kırmaya müsait bir gündesiniz. Öfke kontrolünüzü sağlayıp, gerekirse yalnız kalmayı tercih etmelisiniz.

Çok şanslı bir gün. İstediğiniz her şey gerçekleşebilir. Biraz mucizevi diyebileceğimiz etkiler altındasınız. Bugün olan bitenin neden olduğunu gelecekte anlayabilirsiniz. Arkadaşlıklar, yapılan toplantılar ve katıldığınız organizasyonlarda gerçekleşecek beklenmedik olaylar hayatınızı değiştirebilir. Hayatınız sizi geçmişi silmeye zorlayabilir.

Artık içinize dönüp bakmayı bıraktınız. Dünya ne tarafa dönüyorsa siz de o tarafa dönüyorsunuz. Duygusal anlamda pek de yoğun değilsiniz. Tüm dikkatinizi işinize, kariyerinize ve çevrenizde olanlara vermiş vaziyettesiniz. Kafanız karışıyor olabilir. Kendinize biraz daha gözlem süresi verebilirsiniz. 


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load