İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Aşk hayatınızdaki durgunluk, hayatınızın diğer taraflarınızı dengelemenize yardımcı olsa da halinizden pek memnun değilsiniz. Bazı İkizler burçları âşık olmak istiyorlar. Kariyer hayatınızdaki aksilikleri iyileştirme imkanına sahipsiniz. Şans bugün yanınızda.

Duygusal olarak karmakarışık bir gün. Özellikle maddi anlamda ne hissedeceğinizi ne karar vereceğinizi, neye yatırım yapacağınızı bilemiyorsunuz. Günü arkadaşlara ayırmak İkizler burçları için bugün yapılabilecek en güzel şey olacaktır. Yeni organizasyonlar içerisinde bulunabilirsiniz.

Yabancılara fazla güvenmemelisiniz. İlk tanıştığınız insanlarla çok fazla samimi olmak sizi ileride hayal kırıklığına uğratabilir. Evet çok zeki insanlarsınız ama bazen ilişkiler ve anın sıcaklığı sizleri de yanıltabilir. İlişkilerdeki sorunları çözmek için toplu bir temizlik şart gözüküyor.

Duygusal anlamda bir çöküş ve ardından yeniden yapılanma söz konusu olabilir. Bazı konularda kayıplar vermek şart gibi gözüküyor. Yine de hangi elin kuvvetli çıkacağı tüm kartlar açılana kadar belli olmayacaktır. Kariyer hayatınızda kendi kendinizi yaralamamaya, kendi imajınızı bozmamaya dikkat etmelisiniz.

İkili ilişkileri idare etmekte bazen çok zorlanıyorsunuz. Zaman zaman tüm iletişim yeteneğiniz ve ihtiyacınıza rağmen kendinizi ifade etmekte zorlanıyorsunuz. Yurt dışındaki işler ve yabancılarla olan diyaloglarda sorunlar ve hayal kırıklıkları mümkün olabilir. Plansız seyahatlerden kaçınmalısınız. Spontane davranmak kötü bir karar olabilir.

İkizler burcu hayatınızdan memnunsunuz. Bugün kendinizi düne göre de daha iyi hissediyorsunuz. Daha mutlu daha pozitifisiniz. İkili ilişkilerde problemler yaşıyorsunuz. Almanız gereken veya vermeniz gereken dersler var. Kafanızın karıştığı noktalarda, özellikle yakın arkadaşlarınızdan tavsiye alabilirsiniz.

Çok fazla şeyi aynı gün yapmaya çalışıyorsunuz. Oldukça pozitif olduğunuz, çalışmaktan insanlar için bir şeyler yapmaktan keyif alacağınız bir gün sizleri bekliyor. Hayallerinizin bazılarında istediğiniz sonuçlara ulaşamadınız belki. Belki hayal ederken daha güzeldi, yaşamaktan hoşlanmadınız.

İş yerinizde bazı konulardan tedirgin olabilirsiniz. İkizler burçlarının bugün özellikle sağlıklarına dikkat etmeleri gerekiyor. Duygusal problemler hızla sağlığınızı etkileyebilir. Enerjiniz arkadaşlarınız ile beraberken artıyor. Bu güzel Cumayı birlikte iyi hissettiğiniz insanlar ile geçirmenizi tavsiye ederim. Zira kafa dağıtmaya oldukça ihtiyacınız var. Yanında düşünmeyi bıraktığınız birileri varsa; doğru insanlardır.

İş yerinizde bazı konulardan tedirgin olabilirsiniz. İkizler burçlarının bugün özellikle sağlıklarına dikkat etmeleri gerekiyor. Duygusal problemler hızla sağlığınızı etkileyebilir. Enerjiniz arkadaşlarınız ile beraberken artıyor. Bu güzel Cumayı birlikte iyi hissettiğiniz insanlar ile geçirmenizi tavsiye ederim. Zira kafa dağıtmaya oldukça ihtiyacınız var. Yanında düşünmeyi bıraktığınız birileri varsa; doğru insanlardır.

İkizler burcu bugün çok şanslısınız. Neler olacağını bilmemekten, bugün geldiğiniz noktaya nasıl geldiğinize çok şaşıracaksınız. Aile hayatınızda da iş hayatınızda da birçok konu yüzünüzü fazlası ile güldürecek. Arkadaşlıklarda ani, beklenmedik gelişmeler söz konusu olacaktır. Çok yönlülük ile hiç yola çıkamamak konusunda ince bir çizgi olduğunu unutmamalısınız.

İkili ilişkilerde, özellikle evliliklerde zor bir gün olabilir. Sınır koymaya çalıştığınız her konuda, daha fazla sınırların ihlali söz konusu oluyor. Bazen de biraz koy vermek gerekir. İpleri sıkı sıkıya tutmaktan vazgeçin. Gerektiğinde elinizde olduğunu bilmek bile yeterli. Duygusal anlamda daha fazla beklentili olduğunuz bir gün sizleri bekliyor.

Arkadaşlıklarınız konusunda ani değişimler söz konusu olabilir. Kendinizi bir anda yepyeni organizasyonlar, yepyeni ortamlar içerisinde bulabilirsiniz. Size keşfedecek yeni dünyalar olsun yeter ki. Duygusal anlamda dengeleri kurmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Özellikle bekar İkizler burçları yeni bir ilişki arayışında olabilirler. Marsın burcunuzdaki seyri sizi her zamankinden daha sinirli bir hale getirebilir, dikkat!

Aileniz ile alakalı problemleri dengeye oturttuğunuza göre gerçek problemlere odaklanabilirsiniz. İşler size dışarıdan kötü gözüküyor olabilir. İş hayatınız gayet yolunda. Gelişmek, büyümek konusunda aceleci davranmayın. Ancak adım atmaktan da korkmayın. İş hayatınız konusunda bu yıl sizin yılınız.

Ailenizle ilgili problemleri, sözde derdiniz haline getirmeyin. Sizin bambaşka sorunlarınız var. Kimseyi kandırmaya çalışmayın. Ancak problemlerinizi ertelemiş oluyorsunuz. Bir an önce bir plan yapıp, ne yapacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Daha fazla dışarıda ve arkadaşlarınızla zaman geçirin. İnsanları da sizden beklenti içine sokmayın.

İçiniz kendinizi dışınız çevrenizi yakıyor. Hem bazı problemlerle ilgili yardım almak istiyorsunuz hem de kendi içinizdeki savaşlara devam ediyorsunuz. Düzeltmeniz gereken şeyin ne olduğunu bilmiyorsanız, size bir ip ucu vereyim; işe yaramayanları eleyin, iç güdülerinize değil; planlarınıza uymaya çalışın, sebat gösterin.

İkizler burcu her nerede problem yaşıyorsanız şu ara, sebebi iletişim problemi. Öncelikle yakınınızda olan tüm işleri tek tek toparlamanız gerekiyor. Sizin kafanız rahat olmadan çevrenize karşı da rahat olamıyorsunuz. Ruh gibi gezmenizin anlamı yok. Geçmiş problemleri bir an önce toparlayın ve hemen geleceğe hareket edin. Korkmayın. Bir de esnemek erdem de olsa, bir omurganın olması şartını da unutmayın.

İletişim konusunda fazla öne çıkmaya çalışıyorsunuz. Kendinizi ortaya koymanız başka bir şey, “ben ben ben” diye ortalarda dolaşmak başka bir şey. Biraz daha sakin, biraz daha anlayışlı olmaya çalışın. Sizin kreatif tarafınızın ne kadar kuvvetli olduğunu eminim, çevrenizdeki herkes farkındadır.

Maddi anlamda duygusal atılımlar gösterebilirsiniz. Belki öne çıkmak, belki kazanan olmak isteyebilirsiniz. İşlerin yolunda gittiğini biliyorsunuz. Şimdi gerekli çevreyi edinmeniz gerekiyor. Özellikle iletişim konusunda başarılı olduğunuz isimleri dikkate almalısınız.

İşiniz konusunda canınızı sıkan meselelere bugün bir yara bandı niteliğinde de olsa çözümler bulabileceksiniz. Kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Maddi anlamda problemler yaşamayan İkizler burçları bugün kendilerini güvende ve şanslı hissedecekler. İkili ilişkiler konusunda daha sakin ve karşı tarafın haklarını da gözeten bir duruş sergilemenizde fayda var.

Haftaya içe dönük başlayabilirsiniz. İstediğiniz ilgiyi alamadığınızı fark edebilirsiniz. Aksiyon gücünüz var ama daha çok zihinde. Plan yapmak ve nadasta beklemek için doğru, yeni tohumlar atmak için yanlış bir zaman. Fiziki aksiyonlarınızı ayın sonuna saklayabilirsiniz.

Kendinizde çözmeye çalıştığınız konular var. Bugün sadece kendinizle kalabilseydiniz size çok iyi gelirdi. Kendinizde memnun olmadığınız yerleri düzeltmek istiyorsunuz. Kariyerinize daha fazla zaman ayırmalısınız. İşlerinizi asla ikinci plana atmayın. Hele de bu dönemde. Romantik konular da özen istiyor. Yoksa ilişkide bile yalnız yaşamaya mahkum kalacaksınız.

Hiç beklemediğiniz güzellikle gelişmeler söz konusu olabilir. İkizler burçlarının bu dönem ikili ilişkilere, ortaklıklara ve özellikle romantik ilişkilerine dikkat etmeleri gerekiyor. Bu konularda bir dönüşüm ve tekamül söz konusu. Tekamül dendiğinde her zaman kötü bir şey olmaz. Ortaklık evinden geçen tekamül İkizler burçlarını evlendirebilir de.

Mesafeler kafanızı karıştırıyor. Aman yine bir rehavete kapılmayın. Siz kafanız karıştığı zaman dönem dönem boş vermeyi seçebiliyorsunuz. Maddi anlamda şanslı bir gündesiniz. Beklediğiniz bir ödeme elinize ulaşabilir. Evli İkizler burçları için zor zamanlar olabilir.

İkizler burcu arkadaşlarınız için emek harcamak istiyorsunuz. Çünkü hayatınızda bazı insanlar sizi olması gerektiğinden daha fazla düşünüyorlar. Kariyer hayatınızdaki güzel gelişmeler sizin daha huzurlu olmanızı sağlıyor. Kafa karışıklıklarınızın düzelmesi için biraz tatil yapmalısınız. Romantik konulara yeterince zaman ayırmıyor olabilirsiniz.

Yatıyorsunuz işinizi düşünüyorsunuz, kalkıyorsunuz işinizi düşünüyorsunuz. Geleceğiniz konusunda kafanız oldukça karışık olmasına rağmen, güzel işler çıkarmaktan, adım atmaktan vazgeçmiyorsunuz. Bazı ilişkiler, ortaklıklar son bulabilir. Bazı yeni ortaklıklar başlayabilir. Yine de her şerde bir hayır vardır.

Özellikle kariyer hayatınız ile ilgili yeni atılımlar yapacaksınız. Yeni ay ile beraber yeni başlangıçlar da sizleri bekliyor. Enerjiniz de giderek yükseliyor. Nisan ayı bir çoğumuz için devrim niteliğinde. Sizin için de öyle olacak. Ayı olabildiğince sakin kapamaya çalışmalısınız.

Haftanın ilk günü ve sizin hiç işlerle ilgilenesiniz yok. Ruhunuz başka bir şeylerle uğraşmak istiyor bugün. Genel anlamda tüm sorumluluklarınızdan kaçma eğilimindesiniz. Sadece bugünlük. Yoksa kariyerinizle alakalı çok güzel planlarınız var. Arkadaşlardan alınacak haberler önem arz edebilir.

Belki uzaklara gittiğiniz yerden döndünüz ama ruhunuz hala oralarda. Hukuki anlamda kafanıza takılan bazı konular söz konusu olabilir. Bu ara toplum önündeki imajınız her şeyin üstünde. Biraz daha veri olsun elinizde. Merkür de rayına otursun, sizi koşulsuz destekleyen insanlarla yola devam edersiniz.

İkizler burçları özellikle kariyer hayatlarına odaklandılar. Belki bu Cumartesi günü bile işinizle ilgili bazı konuları araştırıyor olacaksınız. Hazırdaki kaynaklarınızı iyi saklayın. Önümüzdeki dönem yatırımlarınızda ihtiyacınız olabilir. Ektim biçecek miyim diye sorunuz olmasın. Gerçekten emek verdiyseniz çiçekler açmaya başladı.

Her giden, her kayıp bir dönüşümdür aslında. İnsan yıkılanın yerine yenisi yapar. Beden bile hayatta kalmak üzerine programlanmıştır. Siz de her şeye rağmen ayakta kalmalısınız. Özellikle kariyer hayatınızdaki yeni girişimler başarılı sonuçlanacak. Ne çok emek verildi. Aradan 1-2 tanesi devrildi diye koca yapıt çöpe gitmez.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load