İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevdiğiniz insanlarla beraber olduğunuzda kendinizi çok daha güçlü hissediyorsunuz. İkizler burçlarının bir konfor alanları var ve bu konfor alanlarının dışarısına çıktıklarında gergin oluyorlar. Çok fazla iş bağlamak, değerinizi göstermek üzere konuşmalar yapmak, kendinizi ispat etmek zorunda kalabilirsiniz.

Çok çalışmanın tam anlamı ile karşılığını alacağınız bir gün. Maddi olarak inanılmaz rahatlayacaksınız. Düzeni koruyamadığınız, irade sergileyemediğiniz için kaybettiklerinizi de geri kazanacaksınız. Yine de biraz daha disiplin kurmayı öğrenmeniz gerekiyor. En azından iş hayatınızda. Çok güvendiğiniz insanları yakınlarınızda tutun. Herkes iş yapmayı elbet öğrenir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Başarılı Kadınların 10 Özelliği

İçinizden geçen gerçek oluyor. Özellikle kariyer hedefleriniz konusunda güzel haberler alabileceğiniz, maddi fırsatlar yakalayabileceğiniz bir gün. Hayat sürprizlerle dolu. Neyin ne zaman gerçekleşeceği belli olmuyor. Ailevi konularda dengeyi kurmayı başardınız. Yengeç’te doğmuş olan yeni ayın enerjisi size iyi gelecek.

Çok acele hareket etmekten ve çok acele karar vermekten kaçınmanız gerekiyor. Ani kararlar ani kayıplara sebep olabilir. Maddi anlamdaki girişimlerinize arkadaşlarınızı dahil etmeye çalışmamalısınız. Sonra beklemediğiniz kazıklar yiyebilirsiniz.

Aşktan yana şansınız oldukça yüksek. Bugün gönlünüzü gün edebilirsiniz. Mümkün olduğunca hızlı bir şekilde işlerinizi bitirip sosyalleşmeye zaman ayırmalısınız. İşler konusunda kafanız karışık. Özellikle kariyeriniz söz konusu olduğunda duygusal davranmamalısınız.

Kendi inandığınız konulara karı fazla sahiplenici olabilirsiniz. Başkalarının fikirlerini dinlemeye açık olmadığınız bir gün. Eleştirilere karşı zayıf ve alıngan bir tutum sergileyebilirsiniz. İkili ilişkilerdeki sorunlar maddi akışınıza da zarar verebilir.

İkizler burcu herkesin düşüncesine saygı duyuyor, herkese adil davranmaya çalışıyorsunuz. Bazı davranışlarınız, bir süredir sizi izleyen birilerinin dikkatini çekebilir. Bekar İkizler burçları için aşktan yana hareketlilik söz konusu olacaktır. Alternatiflerin çokluğu egonuzu okşayabilir. Ön plandasınız. Hata yapmamaya özen göstermeniz gerekiyor.

Neyi kazandığınızı neyi kaybettiğinizi anlayamadığınız bir gün. Duygusal riskler almaktan ve kaybetmek istemediğiniz insanlara blöf yapmaktan kaçınmalısınız. Maddi anlamda oldukça pozitif zamanlara giriş yaptınız. Bazı İkizler burçlarına kısa kaçamaklar çok iyi geldi. Kafanızdaki soru işaretlerine çözüm buldunuz.

Sık sık fikir değiştiren bir insan olduğunuzu biliyorsunuz. Bazen düştüğünüzde yükselmeniz zor oluyor. Haftaya biraz düşük ve negatif başlayabilirsiniz. Kendinizi belli etmek, dinletmek ve iplerin elinizde olduğunu göstermek isteyebilirsiniz. Hava enerjisinin azlığı sizi de diğer tüm hava grubu burçları gibi rahatsız edebilir.

Duygusal kayıplar hissedebilirsiniz. Özellikle romantik anlamda veya duygusal anlamda hayatınızda zorlayıcı ve üzücü bir gün olabilir. Anneniz ile ilgili konular gündeme gelebilir. Bu konuda fazladan zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Kendinizi geliştiriyorsunuz. Geçen sene benzer olaylara verdiğiniz tepkileri, bu yıl vermediğinizi fark edeceksiniz.

Yapıcı bir tutum sergiliyorsunuz. Özellikle ilişkilerle ilgili bir sonuca vardınız ve uygulama kararı da aldınız. Önemli olan başlamak. Gerisini getirebileceğinize eminim. Maddi anlamda güzel zamanlardan geçiyorsunuz. Temmuz ayını yatırımsız bırakmayın.

Özellikle iş ilişkilerinizde duygusallığı bir kenara koyup, disiplinli olmanızın zamanı geldi. Eğer bir insanın, bir çalışanın hakkedişine siz karar veriyorsanız, istediğiniz gibi kuralları da koyabilmelisiniz. Sadece işveren ya da patron olmanız da gerekmiyor. Aynı ortamı paylaşıyorsanız, disiplin beklemek hakkınız. Çalıştığınız ortam çocuk yuvasına dönmeden gerekeni yapmanızı tavsiye ederim.

Çok çalışkansınız. Kimsenin sizin önünüze bir engelle veya bahane ile gelmesini istemiyorsunuz. İş hayatınız ve kariyerinizdeki başarılar sizi iyileştiriyor. Ancak aynı zamanda aynı konularda siz kendinizi yaralayabiliyorsunuz. Bazen kendi kuyunuzu kendiniz kazdığınız zamanlar oluyor. Bugün riskli bir gün.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Başarı İçin Burcunuza Kulak Verin

İkizler burcu iş yerinizde bazı insanlardan şüpheleniyorsunuz. Bu sizinle ilgili dürüst olmamaları ile ilgili veya yeterli çalışmadıkları ile ilgili olabilir. Hislerinizde yanılmıyorsunuz. İşinize, özellikle kazançlarınıza zarar veren insanları yanınızda taşımayın. Bir süre zorlanırsınız belki ama herkesin yeri dolar.

Maddi anlamda hareket kapasiteniz oldukça yüksek. Değer verdiğiniz konular için yatırım yapmaktan kesinlikle çekinmemelisiniz. Büyük kayıplar, büyük kapılar açar bunu her zaman hatırlamalısınız. Dikkat etmeniz gereken geçmeniz gereken köprüler ile yakmanız gereken köprüleri ayırt etmek olmalıdır.

Gereksiz kaprislerden kaçınmanız gereken bir gün. Talep etmek ile emretmek arasındaki ince çizgiye dikkat etmeniz gerekiyor. Güne biraz ters başlamış olabilirsiniz. Yine de siz kendinizi bile kontrol altında tutabilecek güce sahipsiniz. Farkındalığınız yüksek olsun. İsteklerinize hızla cevap verenler ile, sözlerinizi dinlemeyenleri birbirinden ayırın.

Kendinize olan güveninizi kabuğunuzun arkasında saklamanızın size bir faydası olmuyor. Beklemek yerine adım atın. Yapabileceğinizi biliyorsunuz. Değişen planlar ve sık yaptığınız seyahatler gündeminizi karıştırmış olabilir. Sevdiklerinize zaman ayırmak size iyi geliyor. Özellikle de çocuklarınıza.

Eviniz gibisi yok! Birçok İkizler burcu bugün tatil havasından daha çok ev havası almak istiyor olabilir. Yuvanızda olma hissi hoşunuza gidecektir. Yine ailenizle vakit geçirmek, onlarla denge kurmak, ilişki kurmak günü güzelleştiriyor olacaktır. İkili ilişkilerdeki gerilime de, böylelikle biraz ara verebilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Evde Sıkılınca Yapılacak Çok Şey Var!

Evde olan biteni evde bırakın. İşe taşımayın. Şu an iş hayatınızdaki konular, evde analiz etmeniz gerekenlerden çok daha önemli. Güvendiğiniz insanları kaybetmeyin. Aileniz konusunda kurduğunuz disiplini maalesef iş hayatınızda gösteremiyorsunuz. Personeliniz veya ekip arkadaşlarınız sizi zor duruma düşürebilir. Çalışkanlığından emin olduğunuz insanlarla çalışın. Kendi kurallarını kendi koyanları şimdilik bir kenara koymanız gerekiyor.

Maddi anlamda kendinizi sağlama almak istiyorsunuz. Eskiden birikimlerinize bu kadar değer vermiyordunuz. Şimdi büyük yatırımlar, mümkünse taşınmaz mülkler elde etmek istiyorsunuz. Hayatınızı değiştirme gücünü elinizde hissederken, diğer yandan da var olanları sabitleme çabası içerisindesiniz. Taşınmaz yatırımlar için güçlü bir zaman.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: 4 Basit Adımla Bireysel Bütçe Planlama Nasıl Yapılır?

İkizler burcu fazla hayalci davranıp kendi kariyer hayatınızı veya kendi imajınızı kendiniz baltalamayın. Hazır herkes yaptıklarınızı doğru buluyor ve sizden etkileniyorken daha istikrarlı bir şekilde kendiniz için yatırımlar yapın. Kimsenin de gözünün yaşına bakmayın. Herkesin yeri doldurulabilir.

Gözlerin üzerinizde olması hoşunuza gidiyor. Gözlerin üzerinizde olmaması ise şu sıralar pek kolay değil. İnsanların dikkatini çekiyorsunuz. Bunu planlı yapmıyorsunuz ama üzerinizde bir çekicilik var ve herkes bunu fark ediyor. Özellikle konuşmalarınızla kitleleri harekete geçirecek güçtesiniz. Herkesin içine kapandığı şu dönemde sizin konuşkanlığınız iç açıyor.

Maddi anlamda kendinize fazla güvendiğiniz için, bazen harcamalarınızın tadı kaçabiliyor. Biraz bütçenizi aşabilirsiniz ama yine de kontrolü kaybetmemenizde fayda var. Geçmişte ara verdiğiniz arkadaşlıklarınızdan hortlayanlar olabilir.

Uzaklaşmalı mısınız, uzaklaşmamalı mısınız? İnandıklarınız için mi savaşmalısınız, bu zamana kadar savaştıklarınıza mı inanmalısınız? Hayat bu kadar karışıkken, ayakları uzatıp biraz beyin dinlentisi yapmak en iyisi olabilir. Ego savaşlarının olduğu ilişkiler yıkılabilir.

Kendinizle çok fazla uğraşıyor, kendinizi çok fazla sorguluyor, yeni aksiyonlar almak- almamak konusunda karışıklıklar yaşıyorsunuz. Gökyüzü sizi desteklerken adım atmaktan kaçınmamalısınız. Ancak attığınız adımlar ortaklı değil, sadece kendiniz için olmalı. Biraz kaynak biriktirip geleceğinizi planlayabilirsiniz.

Ayaklarınız yere sağlam basmıyor. Bunu siz de farkındasınız. Şu an sahip olduğunuz bazı konularda, yarın ne olacağı ile alakalı sizin de şüpheleriniz var. Bu sebeple b planı yapmak akıllıca olacaktır. Yatırımı nereye yapacağınızı bilmiyorsanız yardımcı olayım; kendinize.

Daha yumuşak, her şeyi daha kolay göğüsleyebileceğiniz bir gün. Merhamet duygunuzun arttığını fark edeceksiniz. Korunmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Sırtınızda bir kabul olsa, arada bir içine saklansanız daha mutlu olabilirsiniz gibi hissedebilirsiniz.

İkizler burcu pasif hareketlerinizden vazgeçmelisiniz. İstekleriniz konusunda daha istikrarlı hareket etmeli ve gerekirse çok gerektiğini düşündüğünüz insanları bile gözden çıkarmalısınız. Fazla müsamaha insanı yorar. Kimse yeri doldurulamaz değildir.

İletişim gücünüzün bu derece yüksek olduğu, doğum günlerinizi kutladığımız son 2 günde Güneş’in size katkısını kaçırmayın ve harekete geçin. Kendinizi her zamankinden daha iyi ve güzel hissedebilirsiniz. Konfor alanınızdan çıkmak istemediğiniz için değiştiremediğiniz konuları değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

Aksiyon almak istiyorsunuz ama aksiyonlarınız maalesef ya yetersiz ya da kimseyi kırmayasınız diye çok kendi içinizde. Sesli olarak dile getirmelisiniz. Disiplini bozan bir şeyler veya birileri varsa belki de artık sessiz kalmak yeterli gelmiyordur. Atılgan olmalı, yeni birliktelikler ve anlaşmalar için kollarınızı sıvamalısınız.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load