İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Büyümek, daha güzel işlere imza atmak için önünüzde bazı engeller var. Ancak siz de yeterince hırslandınız ve inat ettiniz. Geleceği göremediğinizde biraz soluklanabilir, duraksama tuşuna basabilirsiniz. Sonra kaldığınız yerden devam edersiniz. Duygularınızı dinlemenizde fayda var.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hayatta Her Şeyin Başı Sabır

İkizler burcu sizin için hareket eşittir bereket. Daha fazla sosyalleşmeniz gerekiyor. İnsan ilişkilerinizi kuvvetlendirmelisiniz. Bazen bu konuda zorlanıyor, yüzeysel kalıyor olabilirsiniz. Daha fazla organizasyonlara iştirak etmelisiniz. Sağlıkla ilgili konulara dikkat. Bedeninizi dinleyin. Uyarıları boş vermeyin.

Geçtiğimiz haftanın yer değiştirme, seyahat temposu bu hafta da devam ediyor. Uzak mesafelere yolculuklar, uzak mesafeden gelecek haberler gündem konusu olabilir. Aşk hayatınız hareketlendi. Sürekli birileri ile görüşme halindesiniz. Ya hep ya hiç tarzındaki tutumunuz, günlük hayatınızı zorlaştırıyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İlk Buluşma Öncesi Gerginliğinizi Atmak İçin 10 İpucu

Duygusal anlamda yoğun bir gündesiniz. Oldukça keyifli ve mutlu hissediyorsunuz. Ancak bir parçanız eksik gibi. Endişeleriniz var. Geçmişten biriktirdiğiniz patlamak üzere olan konular var. Yumuşatarak çözmeniz gerekiyor veya bir anda büyük bir patlama ardından ortalığa saçılacak parçaları toplamanız.

Hedeflerinize adım adım ulaşıyorsunuz. Arada bazı duygusallıklar yaşıyorsunuz. Yükselmeleriniz alçalmalarınız var. İkili ilişkiler, özellikle uzun süreli birliktelikler sınavdan geçiyor. Gizli gündemleri olan İkizler burçları ise öyle potlar kırıyorlar ki yakalanmaları an meselesi.

BUNU DA GÖRMELİİSNİZ: Erkek Arkadaşınızın Sizin İçin Doğru Kişi Olmadığının 8 İşareti

O kadar düşünceniz var, o kadar işiniz var ki, iç sesinizi dinlemiyor ve günlük ihtiyaçlarınızı karşılamayı unutuyor olabilirsiniz. Vücudunuzun verdiği sinyalleri sakın görmezden gelmeyin. Duygusal anlamda ise hislerinize güvenmeniz gereken bir gündesiniz. 

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hafta Sonları Uyunan Uyku Hafta Boyunca Daha Enerjik Olmanızı Sağlar Mı?

Hayatınızın odağını tek bir yöne çevirmiş durumdasınız. İnandığınız bir şeyler var ve peşinden gitmek konusunda oldukça ısrarcısınız. Hayallerinize ulaşmak anlamında oldukça şanslı bir dönem. Çok proaktifsiniz. Kafanızın içinde milyonlarca tilki dolaşıyor. Seyahat planları, yolculuklar söz konusu olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Portekiz - Sintra Gezi Notları

Yurt dışı gezileri İkizler burçlarının gündemlerinde. Yine dün ve ondan önceki gün de belirttiğim gibi, hukuki konular, eğitimler, inançla ilgili konularda mutlaka bazı gelişmeler söz konusu olacaktır. Bazı İkizler burçları ani bir kararlar, başka bir şehre veya ülkeye taşınabilirler. İkili ilişkilerde eski yeteneğinizi geri kazanacaksınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Erkekleri Etkilemek Sandığınızdan Daha Kolay

İkizler burcu idealler, inançlar, hukuki konular, eğitimler, seyahatler hayatınızın merkezine doğru geliyor. Bu aralar hayatınızın bir tarafında marjinal kararlar almamanız mümkün değil. Bir farklılık bir yenilik, bir inovasyon peşindesiniz. Eğer çalışma arkadaşlarınızın, derin ihtiyaçlarına cevap verebilirseniz, önünüzde bir engel yok.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yeni Hayat Ve İhtiyaçları

Hareket etmek ve daha farklı düşüncelerinizi değerlendirmek istiyorsunuz. Daha farklı diyorum, çünkü kendinize bile farklı gelebilecek yeni fikirleriniz var. Adım atıp değerlendirebilirseniz, hayalini kurduğunuz kariyer hedeflerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. İş yoğunluğunuz artacak.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Bu Hikayeler ''Vay Be'' Dedirtiyor

Kardeşleriniz ve yakın çevrenizle alakalı bazı sorunlar gündeme gelebilir. Enteresan vakalar ve sürpriz gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz. Beklemediğiniz bir kaynaktan, gerçekleştirmek istediğiniz projeler için destek alabilirsiniz. Aşk hayatınızda pozitif gelişmeler olacaktır.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mutlu Bir İlişki İsteyenler İçin Küçük Mutluluk Sırları

Hem sosyalleşeceğiniz hem de güzel zaman geçireceğiniz bir Pazar günü sizleri bekliyor. İlişkiler bazı sorunlar söz konusu olabilir. Özellikle romantik ilişkiler birtakım sınavları vermek zorunda kalabilir. Hayat sadece partnerlik ilişkileri de değil. Bunu da unutmayın. Çocuklarınıza ve ailenize zaman ayırmanız gerekiyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Ailece Keyifle İzleyebileceğiniz Disney Gençlik Filmleri

İmajınız konusunda kendi kendinizi yaralıyorsunuz. Her şey yolunda iken söylediğiniz bir şey tüm dikkatleri değişik bir şekilde üzerinize çekmenize sebep oluyor. En güzeli sizin bol bol çalışın ve yaptıklarınızı bırakın başkaları sizin yerinize tezahür etsin. Bazı yolculuklar ve hukuki konular ile alakalı yanılgılar söz konusu olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Başarılı İnsanların Sırları

Çok çalışmanın keyif vereceği, duygusal ihtiyaçlarınızı da karşılayacağı bir gün. Çalışmaktan zaten hiç kaçmadınız. İletişim gücünüz artıyor. Fazla açık sözlü olma eğilimi gösterebilirsiniz. Yabancılarla olan ilişkiler, yolculuklar ve hukuki konular gündeminize gelebilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İş Yerinde İletişim Nasıl Olmalıdır?

Kariyerinizi kendi kendinize çıkmaza sokuyorsunuz. Beklentilerinizi çok tepelere koymak sizi eninde sonunda yoracaktır. Bir yandan çalışma arkadaşlarınız da sizden şikayetçi. Hem çok fazla çalışılmasını emek verilmesini istiyor hem de hak edilen değeri vermeyi reddediyorsunuz. Bu konuda daha dikkatli olmazsanız, ileride çok fazla zorlanabilirsiniz. Kaybettiğiniz değerlerin farkına varın.

İkizler burcu iş hayatınızda bazı konuları yüksek perdeden yaşayacaksınız. Gereğinden fazla alıngan, gereğinden fazla sinirli veya kindar bir tutum sergileyebilirsiniz. Hiç tarzınız olmadığı halde, duygusal burukluklar söz konusu olabilir. Mantığınızı dinlemeye istekli olmadığınız bir gün.

İsteklerinizin peşinden gitmek konusunda oldukça hırslınız. Son zamanlarda hedefe daha da kilitlendiniz. Kaybettiğiniz kişilerin geleceğinizi değiştirmemesi için daha çok çabalamalısınız. Çevrenizdeki insanların kalbini kırmamaya ve hatalarınızı telafi etmeye dikkat etmelisiniz. Detaylarla fazla uğraşmak büyük resmi kaçırmanıza sebep olabilir.

Geleceği görememek canınızı sıkıyor. Ne zaman kafanız bu kadar karışsa kendinizle uğraşıyorsunuz. Şöyle mi olsam böyle mi olsam derken etrafınızdaki insanlardan “değişken” damgası yiyorsunuz. Aslında değişmiyorsunuz. Düşünüyorsunuz. Özellikle kariyeriniz ile alakalı kafa karışıklarınız varsa, mücadele gerektiren yolu seçmenizi tavsiye ederim. 

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kişiliğinize Göre Meslek Seçimi Nasıl Yapılır?

Kafanızın içinde bin tane tilki dolaşıyor ve hiçbirinin kuyruğu birbirine değmiyor. Düşünceler, kariyerinizle ilgili, düşünceler toplum önündeki imajınız ile ilgili, düşünceler partnerlik ilişkilerindeki sorunlar ile ilgili. Özgürlüğünüz kısıtlanmış gibi hissedebilirsiniz, normal. Ancak bu senaryoyu kendiniz yarattınız bunu da unutmamalısınız.

Evinizde biriken işlerinizi toparlamayı tercih edebilirsiniz. Düzen gerektiren konularla uğraşmayı, temizlik gibi aktivitelere zaman ayırmayı tercih edebilirsiniz. İçe dönmek hafta sonları size iyi geliyor. Hafta boyu zihin enerjinizi çok yoğun kullandığınız için hafta sonu fiziksel enerjinizi kullanarak kendinizi dengeleyebilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİİSNİZ: Buzdolabı İçindeki Kötü Kokular Nasıl Giderilir?

Çevrenizle ilgili analizleriniz olabilir. Bu analizlerin sonucunda bir karar vermiyorsanız, düşünmenizin de anlamı yok. Size faydası olmadığını düşündüğünüz kişiler hakkında aksiyon almalısınız. Kariyerinizle ilgili yaptığınız seçimlerde hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Güvendiğiniz dağlara kar yağabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hayatınızdan Çıkarmanız Gereken 7 Karakter Çeşidi

Ortaklı ilişkileriniz, hem iş anlamında hem özel hayatınızda sizi zorluyor olsa da şansınıza güvenmek durumundasınız. İyi şans sizinle beraber. Kariyerinizdeki bulanıklıkların ortadan kalkmasına da kısa bir süre kaldı. Her zamanki güler yüzünüzü eksik etmeden sabretmeye, çalışmaya devam etmelisiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Evinize Şans Getirecek Semboller

İkizler burcu iş hayatınızdaki yoğunluk tüm enerjinizi emiyor olabilir. Yine de duygusal anlamda hem kendinizi daha güvende hem de daha özgüvenli hissediyorsunuz. Birkaç hafta önceki enerji eksikliğiniz yok. Daha pozitifsiniz. Bir şeyler hız kazandı. Her şey dilediğiniz gibi gerçekleşmemiş olsa da, en azından yeni yollar açıldı.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Öz Güveni En Yüksekten En Düşüğe Doğru Burç Sıralaması

Maddi konularda kendinizi daha güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Aslında daha fazla gelir elde etmek ve var olan gelirlerinizi de çar-çur etmek istemiyorsunuz. Yeni bir ev alma düşünceniz olabilir. İş hayatınız hız kazanıyor. Günlük trafiğiniz de artacaktır. Daha pozitif bakmaya başlıyorsunuz. Önümüzdeki bir ay boyunca daha fazla imkân sağlayabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: 4 Basit Adımla Bireysel Bütçe Planlama Nasıl Yapılır

Kendinizi biraz karışık ve tedirgin hissedebilirsiniz. Duygusalsınız. Özellikle kendinizle ilgili çok duygusalsınız. Dönüp bazı konularda kendinize acıyabilirsiniz ki; bu oldukça yanlış. Herkesin en az sizin kadar hayal kırıklıkları var ve bu hissiniz yarın bambaşka bir hisse dönüşecek.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Depresyon Belirtileri Nelerdir?

Şanssız olduğunuzu düşündürten olaylar yaşayabilirsiniz. Gerçek tam tersi. Bir şeyleri kaybetmeniz veya hayatınızdan çıkarmanız gerektiği için kaybediyorsunuz. İç güdülerinize güvenin. Takıntılı davranışlardan uzak durmalısınız. Doğru tek değildir. Günü kişisel ihtiyaçlarınız için değerlendirmeye ve dinlenmeye çalışın.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Evinize Şans Getirecek Semboller

Her anlamda şanslı bir gün. Hem günlük fiziksel hem de zihinsel trafiğiniz oldukça yoğun. Aklınıza çok değişik fikirler gelebilir. Yeni bir eğitim için adım atabilirsiniz. Miras, eşinizin kaynakları konusunda pozitif haberler alabilir, yeni bir döneme adım atabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yaratıcılığınızı Arttırma Yolları

Hayat sizi bu aralar çok zorluyor. Aslında bu ahvalde olmanızın sebeplerinden biri de sizsiniz. Hayatınız, çalışma düzeniniz ve kariyeriniz konusunda renovasyona gitmeniz gerekiyor. Sürekli aynı şeyleri tekrar ederseniz, aynı hataları tekrar yaparsınız. Yeni bir vizyon ve yeni bir kan gerekiyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Verimli Ve Hızlı Çalışma İçin Yapılacak Şeyler

Çevrenize, arkadaşlarınıza güvenmelisiniz. Duygusal anlamda destek görmeye ihtiyacınız var. Her ne kadar bulunduğunuz konumda kendinizi sağlam hissediyor olsanız da, evrenin ibresi bir anda tersine dönebilir. Her zaman bu ihtimali aklınızın bir köşesinde tutmanızı öneririm. İş arkadaşlarınızla aranızda gerginlikler olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kız Kardeşiniz Yoksa Kız Arkadaşlarınız Var

İkizler burcu etrafınızdaki insanları karşınıza almak yerine, etinden sütünden, kazan-kazan ilişkisinden nasıl faydalanabileceğinizi düşünmelisiniz. Ortaklıklarda yeni fikirleri değerlendirmeli, gizli düşmanlıklar geliştirmemelisiniz. Geçmek istediğiniz bir dere var. Duruma ayak uydurmaya çalışın.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Başarılı İnsanların Sırları


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.