İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Büyümek, daha güzel işlere imza atmak için önünüzde bazı engeller var. Ancak siz de yeterince hırslandınız ve inat ettiniz. Geleceği göremediğinizde biraz soluklanabilir, duraksama tuşuna basabilirsiniz. Sonra kaldığınız yerden devam edersiniz. Duygularınızı dinlemenizde fayda var.

Sizin için hareket eşittir bereket. Daha fazla sosyalleşmeniz gerekiyor. İnsan ilişkilerinizi kuvvetlendirmelisiniz. Bazen bu konuda zorlanıyor, yüzeysel kalıyor olabilirsiniz. Daha fazla organizasyonlara iştirak etmelisiniz. Sağlıkla ilgili konulara dikkat. Bedeninizi dinleyin. Uyarıları boş vermeyin.

Geçtiğimiz haftanın yer değiştirme, seyahat temposu bu hafta da devam ediyor. Uzak mesafelere yolculuklar, uzak mesafeden gelecek haberler gündem konusu olabilir. Aşk hayatınız hareketlendi. Sürekli birileri ile görüşme halindesiniz. Ya hep ya hiç tarzındaki tutumunuz, günlük hayatınızı zorlaştırıyor.

İkizler burcu duygusal anlamda yoğun bir gündesiniz. Oldukça keyifli ve mutlu hissediyorsunuz. Ancak bir parçanız eksik gibi. Endişeleriniz var. Geçmişten biriktirdiğiniz patlamak üzere olan konular var. Yumuşatarak çözmeniz gerekiyor veya bir anda büyük bir patlama ardından ortalığa saçılacak parçaları toplamanız.

Hedeflerinize adım adım ulaşıyorsunuz. Arada bazı duygusallıklar yaşıyorsunuz. Yükselmeleriniz alçalmalarınız var. İkili ilişkiler, özellikle uzun süreli birliktelikler sınavdan geçiyor. Gizli gündemleri olan İkizler burçları ise öyle potlar kırıyorlar ki yakalanmaları an meselesi.

O kadar düşünceniz var, o kadar işiniz var ki, iç sesinizi dinlemiyor ve günlük ihtiyaçlarınızı karşılamayı unutuyor olabilirsiniz. Vücudunuzun verdiği sinyalleri sakın görmezden gelmeyin. Duygusal anlamda ise hislerinize güvenmeniz gereken bir gündesiniz. 

Yolculuklar, seyahatler ve hukuksal konular hayatınızın merkezine yerleşecek. Bu konularda her ne varsa gündeminizde bir an önce çözümleyeceksiniz. Hukuksal konular tüm karmaşasına rağmen pozitif sonuçlanacaktır. Yolculuklar tüm rötarlara rağmen gerçekleşecektir. Öğrenmek istediğiniz her ne varsa biraz marjinal bir şekilde de olsa öğreneceksiniz. 

Planlı plansız yolculuklar, hukuki bazı meseleler, eğitimle ilgili konular gündeminize gelebilir. Acele karar vermekten ve fanatik davranmaktan kaçınmalısınız. Kendinize karar vermek için zaman tanıyın. Özellikle partnerlik ilişkilerinde sıcak gelişmeler söz konusu olabilir. Birden fazla kişiye ilgi duyabilirsiniz.

İkizler burcu ilişkilerle ilgili, özellikle partnerlik ilişkileri ile alakalı problemleriniz devam ediyor. Siz bu uzun süreli ilişki olayına pek adapte olamadınız sanki. Hoşunuza gitmeyecek haberler alabilirsiniz. Kariyeriniz konusunda giderek hırslanıyorsunuz. Siz niyet ektikçe işler istediğiniz gibi gidecektir.

Ev ortamında daha rahat edeceğiniz bir gün olabilir. Evden çalışma şansı olan İkizler burçları bugünden oldukça keyif alacaklardır. Kariyeriniz konusunda güzel gelişmeler olmaya devam edecektir. Özellikle kesici aletlerle uğraşan, daha mekanik konularla ilgilenen İkizler burçlarını daha güzel gelişmeler bekliyor olacaktır.

Kardeşleriniz ve yakın çevrenizle alakalı bazı sorunlar gündeme gelebilir. Enteresan vakalar ve sürpriz gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz. Beklemediğiniz bir kaynaktan, gerçekleştirmek istediğiniz projeler için destek alabilirsiniz. Aşk hayatınızda pozitif gelişmeler olacaktır.

Hem sosyalleşeceğiniz hem de güzel zaman geçireceğiniz bir Pazar günü sizleri bekliyor. İlişkiler bazı sorunlar söz konusu olabilir. Özellikle romantik ilişkiler birtakım sınavları vermek zorunda kalabilir. Hayat sadece partnerlik ilişkileri de değil. Bunu da unutmayın. Çocuklarınıza ve ailenize zaman ayırmanız gerekiyor.

İmajınız konusunda kendi kendinizi yaralıyorsunuz. Her şey yolunda iken söylediğiniz ikonik bir şey tüm dikkatleri değişik bir şekilde üzerinize çekmenize sebep oluyor. En güzeli siz bol bol çalışın ve yaptıklarınızı bırakın başkaları sizin yerinize tezahür etsin. Bazı yolculuklar ve hukuki konular ile alakalı yanılgılar söz konusu olabilir.

Gelecekle ilgili ihtiyaçlarınız ve arzularınız var. Ancak o kadar kafanız karışık ve geleceğe olan güveniniz az ki; bazı şeyler için adım atmak, sonrasını göremediğiniz için sizi korkutuyor. İşinize verdiğiniz özenin karşılığını alacaksınız. Aynı özeni özel hayatınıza da gösterseniz, ne kadar da güzel şeyler olacak.

İkizler burcu maddi kazançlar konusundaki hırslarınız artıyor. Siz de çok daha fazla para kazanmak, belki değişik yatırımlar yapmak istiyorsunuz. İstediğinize ulaşabilecek fırsatlar doğacaktır, merak etmeyin. Şanslı bir gündesiniz. Gizli yürüttüğünüz konularda şansınız yaver gidebilir.

Kaynaklarını kullandığınız insanlar birer birer ortadan kaybolunca, maddi anlamda biraz sıkıntıya düşmüş veya bu konularda endişeli olabilirsiniz. Etiketiniz konusunda çok hırslandınız. Artık hedefe kitlenmiş durumdasınız. Mücadele vermeniz gerekiyor olabilir. Gereken mücadeleyi verebilecek gücünüz var. İnançlarınız konusunda fanatikleşmekten uzak durmalısınız.

Uzun süreli ilişkileri korumakta zorlanıyorsunuz. Belki de siz gerçekten uzun soluklu bir ilişki kurmak istemiyorsunuz. Toplumun zorunluluklarına veya doğru atfettiklerine uymak zorunda değilsiniz. Siz seçimlerinizden mutlu iseniz, bu, sizden başka kimseyi ilgilendirmez. Kariyer hayatınızda, çok verimli zamanlar. Tüm işleriniz hız kazanacak.

Geleceği görememek canınızı sıkıyor. Ne zaman kafanız bu kadar karışsa kendinizle uğraşıyorsunuz. Şöyle mi olsam böyle mi olsam derken etrafınızdaki insanlardan “değişken/dengesiz” damgası yiyorsunuz. Aslında değişmiyorsunuz. Düşünüyorsunuz. Özellikle kariyeriniz ile alakalı kafa karışıklarınız varsa, mücadele gerektiren yolu seçmenizi tavsiye ederim. 

Kafanızın içinde bin tane tilki dolaşıyor ve hiçbirinin kuyruğu birbirine değmiyor. Düşünceler, kariyerinizle ilgili, düşünceler toplum önündeki imajınız ile ilgili, düşünceler partnerlik ilişkilerindeki sorunlar ile ilgili. Özgürlüğünüz kısıtlanmış gibi hissedebilirsiniz, normal. Ancak bu senaryoyu kendiniz yarattınız bunu da unutmamalısınız.

Özellikle toplum önündeki imajınız için mücadele ediyorsunuz. Ancak bu mücadeleyi verirken, çok agresif ve saldırgan bir tutum sergileyebilirsiniz. Daha sakin olmaya çalışın. Seyahatler artacaktır. Sonunu kestiremeseniz de yol almak ve adım atmak zorunda kalacaksınız. Aşk hayatınız hareketleniyor.

İkizler burcu seyahatler artabilir. Hafta sonu bulunduğunuz noktadan başka bir noktaya hareket etmek durumunda kalabilirsiniz. Kariyer hayatınızda aksiyon alma gücünüz arttı. İmkanlar da giderek artacak. Maddi anlamda sosyal çevrenizin, daha önceden kurduğunuz ilişkilerin kaymağını yiyeceksiniz. Çevrenizden paslanan işler güç kazandıracak.

Genel anlamda bir tuhaflık hissediyorsunuz. Yatırımlarla ilgili değişik kapılar gözlemliyor, yeni trendlerden para kazanma yollarını araştırıyorsunuz. Kariyer hayatınız uzun zamanın zirvesini yaşayacak. Rahat olmayın, hırslı olun. Savaşın. Savaşırsanız kazanacaksınız.

Kendinizi enerjisiz, yorgun ve hiçbir şey yapmak istemez bir halde bulabilirsiniz. Aradığınızı bulamamanın tatminsizliğini yaşıyorsunuz. Ancak sizin aradığınız şey dünya üzerinde var mı acaba? Ütopik beklentiler içerisinde olmanız hem karşı tarafı hem de sizi üzüyor. Hiç belli etmeseniz de sizin de bir iç dünyanız var.

İkizler burcu duygusal anlamda biraz canınıza tak etmiş durumda. Hem mesafe problemleri hem de işiniz ile alakalı konulardan artık yoruldunuz. Bir iki gün sonra daha kararlı bir enerjiniz olacak, sabredin. Kariyeriniz ile alakalı da canınızı gereksiz sıkmayın çünkü her şey çok güzel olacak. Şubat ayı itibari ile işleriniz hızlanacak.

İşler pek yolunda gitmiyor İkizler burçları. Maddi gelir kapılarınız ve kariyeriniz konusunda sorun yok, bir şekilde idare ediyorsunuz. Ancak iş ilişkilere gelince afallıyorsunuz. Sorunlarınız büyük. Artık bir yerinden tutup, kanayan konulara çözüm bulmak zorundasınız. Eğer durumu bu dönemde çözmezseniz ileride büyük sıkıntılar yaşayacaksınız.

Bir süredir kariyerinizle alakalı bazı aksiyonlar alıyorsunuz. Bazı gelişmeler yaşadınız. Şimdi ortalık biraz karışmaya başlıyor. Bu karışıklık sizi hayallerinize de kavuşturabilir, önünüzü net görmenize engel de olabilir. Rüzgârı arkanıza almaya çalışın. Hayatın ritminin nereden estiğini anlamaya çalışmanız gerekiyor.

Sağlık ile alakalı bazı problemleriniz olabilir. Önemli şeyler olmasa da kendinizi biraz daha yorgun hissetmenize sebep olabilir. Evde dinlenmeyi tercih etmeyeceğiniz için, belki evde sosyalleşmeyi tercih edebilirsiniz. Kariyer hayatınız için her gün yeni bir adım olacaktır. Toplum önündeki imajınızı değiştiriyorsunuz.

Kariyer hayatınızda sizin de güzel sürprizler yaşama vaktiniz gelmişti. Şans artık sizin yüzünüze de gülmeli. Özellikle yeni kurulacak ortaklıklar veya ikili ilişkilerden elde edilecek kazançlar söz konusu olacaktır. Kimseye belli etmeden yürüttüğünüz çalışmalarınızın meyvesini toplamaya başlayacaksınız. Yorgun, hasta veya halsiz olabilirsiniz. Geçici bir durum. Hafta sonu dinlenmeye çalışın.

Saati saatine uymayabilen İkizler burçlarının bugün de dakikaları dakikalarına uymayabilir. Derin meselelerin günlük hayatın ritmini aksatabileceği bir gün olacaktır. Kafanız karışık. Bugün hayatınızda en güzel giden konu, kariyeriniz olacaktır. Başarmak istediğiniz konularda aşama kaydediyorsunuz. İletişim problemleri sizi yoruyor.

İkizler burcu, Güneş’in haritalarınızdaki konumlanması sebebi ile enerji kaybediyorsunuz. Uykularınızın yetmediğini, sabahları erken kalkmakta zorlandığınızı fark edebilirsiniz. Büyümek için, gelişmek için önce doğru iletişimi yakalamanız gerekiyor. İşinize geldiği gibi huy ve tavır değiştirirseniz, tabi ki insanlar sizin için bazı tatsız şeyler söyleyebilirler.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load