İkizler Burcu 2018 Yıllık Burç Yorumu

İkizler Burcu 2018 Yıllık Burç Yorumu, 2018 Yılında İkizler Burçlarını Neler Bekliyor? Astroloji, Bu Yıl Sizi Neler Bekliyor?

2018 Yılında İkizler Burçlarını Neler Bekliyor?

2018 yılında en önemli temanız günlük hayatlarını düzenlemek ve sağlık konuları üzerine olacaktır. 2018 çok kritik negatif etkilerin olmadığı ama günlük rutinlerin yoğunlaştığı bir yıl olacaktır. Kendinizi çalışma hayatlarının temposuna fena halde kaptırıp, sağlığınızı ihmal etmeye de meyilli olabilirsiniz. O yüzden ben baştan uyarıyorum. Bu yıl sağlığınızı asla ihmal etmeyin. Kendinize her zamanki gibi özen göstermeye devam etmelisiniz.

2018 yılı İkizler burçlarının ailelerini yeniden planlaması, yapılandırması ve ikili ilişkiler açısından önemli bir yıl olacaktır. Bir grup İkizler burcu aile hayatına katılmışken, hatırı sayılır bir miktarda İkizler burcu çok uzun süredir derin ilişkiler kuramıyor, ilişkileri sürdürmekte zorlanıyor, bekar hayatlarına devam ediyorlardı. Bu grupta yer alan bir İkizler burcu iseniz 2018 size de derin bir ilişki vaat edecektir.

2018 yılı İkizler burçlarına bir evlat sahibi olma fırsatı da verebilir. Eğer çocuk planlıyorsanız bu yılı değerlendirebilirsiniz. Ancak çocuk planlamıyorsanız gerekli önlemleri almanız gerekiyor.

2018 yılı İkizler burçlarının ortaklı ilişkilerine vurgu yapıyor. Kariyer hayatınızda ve özel hayatınızda yeni ilişkiler başlatabilir ve bu ilişkilere resmiyet kazandırabilirsiniz. Yani iş hayatınızda yeni ortaklıklara imza atabileceğiniz gibi, özel ilişkilerinizi de evlilikle noktalayabilirsiniz.

Evli İkizler burçlarının eşleri ile olan ilişkileri güçleniyor. Her ne kadar 2018 evli İkizler burçlarını kritik anlamda boşanmaya sürükleyecek etkileri barındırmasa da, birlikte dönüşmeyi, derinleşmeyi başaramayacak çiftler için ayrılıklar söz konusu olabilir.

İkizler burçları 2018’de hayallerine ulaşacak mı?

2018’in Mart ayı İkizler burçlarının kariyer hedeflerine ulaşmalarını ve hayallerinin gerçekleşmesini sağlayacak bir ay olacaktır. Ortalama 1- 1,5 yıldır zihninizde resmettiğiniz her şeyi gözle görerek yaşayacağınız bir dönem sizleri bekliyor. Mart ve Nisan ayları İkizler burçları için neredeyse 2018’in en güzel ayları olacaktır. Hayallerinizin gerçekleşmesi sorumluluklarınızın artmasına sebep olacak. Sorumluluklarınızın artması ise Nisan’dan sonra günlük rutinlerinizi yoğunlaştıracak, kendinize zaman ayırmanıza engel olacaktır. Sağlık temasının yıl boyu önemli olduğunu söylemiştim. Günlük rutinlerdeki trafik ve stres, sağlık konusundaki zayıflıkların Nisan’dan sonra daha fazla ortaya çıkmasına sebep olabilir.

2018 yılı boyunca kurduğunuz ilişkiler vasıtası ile dersler alacak ve yeni birçok şey öğreneceksiniz. Hem romantik ilişkiler, hem arkadaşlıklar hem de ortaklık ilişkisi kurduğunuz insanlardan kazanımlarınız yüksek olacaktır.

İkizler burçları 2018 yılında taşınmak istiyorlar.

İkizler burçları 2018’de hem çevrelerini değiştirmek hem de yer değiştirmek istiyorlar. Yenilenmek istiyorlar. Çünkü hali hazırda var olan çevrelerinin artık kendilerine bir şey katmadığı düşüncesindeler. Yeni bir çevre ve yeni bir alan onlara iyi gelecektir.

2017 yılı İkizler burçlarını zorlamış olabilir. Özellikle aile büyüklerini ilgilendiren konularda sorunlar yaşamış olabilirler. 2018’de bu etki son buluyor ve kayıp-kazanç teması üzerinden daha fazla ders almaları gerekmeyecektir.

2018 yılında İkizler burçlarının en büyük düşmanları kendileri!

İkizler burçları için 2018 sakin, hedeflerine, hayallerine ulaşabilecekleri, ilişkilerini güçlendirebilecekleri, yeni bir ilişkiye başlayabilecekleri, yeni ortaklıklar kurabilecekleri bir yıl olabilecekken, bu yıl en büyük düşmanları kendileri olabilirler. Hayal kurmak, hedef koymak çok güzel. Ancak hedefleri belirlerken ve hayal kurarken, hayal kırıklığına uğramamak için beklentileri doğru noktada tutmak önemli olacaktır. Yıl sonundaki mutluluk seviyeniz, yıl boyu koyduğunuz hedeflerin elde edilebilir ve uygulanabilir olması ile doğru orantılı olacaktır. Sadece kariyer hayatınızda değil, ilişkiler konusunda koyduğunuz hedefler, insanlardan beklentileriniz de mutluluğunuzu belirlemede kritik rol oynayacaktır.

Hepinize mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir Yeni Yıl diliyorum!

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load