Huqqabaz Ramazan Ayı’nı Taçlandırıyor

Huqqabaz Ramazan Ayı’nı Taçlandırıyor, HuQQabaz Teras Katı Ramazan Ayı’nda Daha Da Keyifli! İftar Manüsü

Q Gıda çatısı altında geleneksel lezzetleri batı senteziyle harmanlayan Huqqabaz, kalitesi, çeşitliliği, atmosferi ve uygun fiyatlarıyla Ramazan Ayı boyunca sahurda da misafirlerine hizmet veriyor...

Kalitesi, çeşitliliği, rahat atmosferi ve uygun fiyatlarıyla açıldığı günden beri gözde mekanlar arasında.Yöresel sokak lezzetlerini, çatısı altında misafirlerine sunuyor. Ramazan Ayı’na özel hazırlanan lezzetlerle sahurda da hizmet veriyor. Mutfak Koordinatörü İsmail Ercan Turan önderliğinde hazırlanan geleneksek lezzetlerden oluşan Ramazan Menüleri konukların sofralarını şenlendiriyor.

Huqqabaz Ramazan Ayı’nı Taçlandırıyor,

HuQQabaz, kendine has özel servis yorumu ve Ramazan Ayı’nda özenle sunduğu iftar ve sahur menüsüyle lezzet şöleni yaşatırken, WaterGarden’ın göz kamaştıran su, ışık, lazer ve ateş gösterileri Ramazan keyfini taçlandırıyor.

Huqqabaz Ramazan Ayı’nı Taçlandırıyor,

Zengin iftar menüleri; iftariyelik, çorba, salata, ara sıcak, ana yemekler, garnitürler ve tatlılardan oluşuyor. Ramazan Ayı’na özel hazırlanan menü kişi başı KDV dahil 59,00 TL ve 69,00 TL olmak üzere 2 farklı fiyat seçeneğiyle sunuluyor. Sahur’a özel menü ise organik köy ürünlerden hazırlanıyor ve iki kişi KDV dahil 75,00 TL fiyatıyla sunuluyor. Ramazan boyunca , sabah 10.00’dan gece 04.30’a kadar konuklarını ağırlıyor.

Huqqabaz Ramazan Ayı’nı Taçlandırıyor,

HuQQabaz, Ramazan menülerinin yanı sıra dileyen misafirleri ShisQebab ile dürümlere, BalıQekmek ile Eminönü esintisine, GevreQ ile pide, QofteBurqer ile hamburger, TavuQçu ile hafif tavuk lezzetlerine, YeşilliQ ile zengin salatalara, MaQarna ile tadına doyulmaz makarnalara ve Qtatlı ile vazgeçemeyecekleri tatlılara davet ediyor.

Huqqabaz Ramazan Ayı’nı Taçlandırıyor,

Huqqabaz Teras Katı Ramazan Ayı’nda Daha Da Keyifli!

Hizmete sunduğu teras katıyla daha da keyifli anlar sunuyor. İpad menü bulunan akıllı masaları ve hızlı servis için kata özel kurulan barıyla hizmetteki kalite anlayışını ileriye taşıyor. Anne babalar terasta Ramazan keyfini yaşarken, aynı zamanda oyun ve etkinlik alanında eğlenceli vakit geçiren çocuklarını da izleyebiliyorlar.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();