Karşınızdaki Erkek Sizden Gerçekten Hoşlanıyor mu?

Aşıksınız ama karşınızdaki ne hissediyor? Hoşlanan erkek nasıl davranır? İlişkiye başlarken sevdiğiniz erkeğin hislerinden emin olmak için ipuçları

Diyelim ki birisinden çok hoşlanıyorsunuz. Onunla aynı ortamda bulunmak, yüzünüzde karşı konulamayacak gülüşlerin sebebi oluyor. Fakat kafanızdaki soru işaretleri çoğaldığında, ileride yıpranacağınız için uzun bir adım atmaktan korkuyorsunuz. Size karşı besledikleri hislerle yeni aşk destanları yazabilecek aşık profillerini öğrenmeniz için sizleri hoşlanan erkek nasıl davranır yazımızla baş başa bırakıyoruz...

Hoşlanan erkek nasıl davranır?

Gözler kalbin aynasıdır.

Alışılagelmiş bir davranış gibi gözükse de o gözlerin altında derin manalar yatmaktadır. Sizden delice hoşlanan bir erkek sizinle konuşurken göz bebeklerinin sık sık daire çizdiğini fark edeceksiniz. Özellikle topluluk içinde diğer insanlarla konuştuğundaki göz ifadelerini dikkate alıp karşılaştırma yaptığınızda, yüzünüze tatlı bir tebessüm yayılacaktır.

Aşırı derecede heyecanlı tavırlar sergiler. 

Buluşmaya başladığınızda karşı tarafın davranışlarında basit gibi görünen heyecanların arkasında, duygu durum bozukluklarına varacak derecede farklılıklar sezebilirsiniz. Cümle kurarken zorlanma, duraksama ve çok fazla birbirleriyle bağlantı kurulamayacak kelime gruplarına başvurduğuna şahit olabilirsiniz. Karşı tarafın bu değişik ruh halini anlayabilmenin yolu da sizin ondan daha az heyecanlanmanıza bağlıdır.

Hoşlanan Erkek Nasıl Davranır

Çok fazla konuşuyorsa sizden hoşlanmış demektir

 

Sizinle geçirdiği süre zarfında konuşma sürelerine dikkat edin. Sizinle konuşurken bir konudan bir konuya atlıyorsa, kendisini çok fazla övüyorsa, ailesiyle ve yakın arkadaşlarıyla paylaştıklarını size rahatça bir ruh haliyle aktarıyorsa sizden fazlasıyla etkilenmiştir. Sizi birazcık daha rahatlatacak örneklere ihtiyaç duyduğunuzu görür gibiyiz. Örneğin, buz patenini çok seviyorsunuz; sizin için buz pateni alanının son saatinde sadece ikinizin olabileceği bir sürpriz ayarladı. Yalnızca 10 dakikanız var ve başbaşasınız. Beraber buz pistinde kayarken, açılan sohbet konuları genellikle iş hayatındaki başarı hikayesi ya da övgü beklenilen bir yeteneği olacaktır.

Adınızı, soyadınızı sosyal medya sayfalarında aratır.

Böyle bir durumla karşılaşan birçok insan olduğunu biliyoruz. Bu birazcık aşırıya kaçma durumudur. Öğrendiğiniz takdirde rahatsızlık duymanız kaçınılmaz olacaktır. Sosyal medyada paylaştıklarınızdan kendisine pay çıkarabilir. Bir şarkı paylaştığınızda şarkının metinlerini araştırıp, şarkının içerisindeki kelimeleri; ince eleyip sık dokuyacaktır. Ve yarın karşınıza çıktığında, size karşı daha özgüvenli olabilir. Aksi durumda ise depresif şarkılar ya da yazılar yazdığınızı keşfederse, size karşı olan ümidinin yavaş yavaş kaybolduğunu görebilirsiniz.

Kendisini hiç olmadığı bir insan gibi tanıtabilir.  

Hayata karşı olan bakış açınızı, hedeflerinizi, sevdiğiniz filmleri, dinlediğiniz müzikleri öğrendiğinde; kendisini hiç olmadığı bir insan olarak tanıtabilir. Konuşulan konularda dikkat eksiklikliğine kapılmayıp, sizi mutlu edecek ruhsal çıkarımlarda bulunmayı başarabilir. Bunu yaparken ciddiyetini de koruyabilirse kalbinizde yavaş yavaş karargah kuracaktır.