Hollywood Diyeti İle Kilo Verme

Hollywood Diyeti İle Kilo Verme, Hollywood Diyeti Kaç Kilo Verdirir? Hollywood Diyetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fazla kilolar biz kadınların en büyük korkulu rüyası. Fazla kilolardan kurtulmak içinse imdadımıza diyet programları ve egzersiz programları yetişiyor. Bu yazımızda siz değerli kadin.com okurları için son zamanlarda adından sıkça bahsedilen Hollywood diyeti ile kilo vermeyi kaleme aldık. Keyifli okumalar.

Hollywood Diyeti Nedir?

Hollywood diyeti kısa zamanda oldukça etkili sonuçlara sahip olduğundan ötürü son zamanlarda fazlasıyla tercih edilir oldu.

Diyet genel olarak bir haftaya yayılarak gerçekleştiriliyor. Ancak diyetin 24 saatlik yani sadece bir günlük uygulanması bile oldukça etkili. En azından Hollywood diyeti uygulayan kişiler ısrarla bu düşünceyi savunuyor. Diyet, genel olarak vücutta bulunan fazla ödemi hızla vücuttan atmaya yönelik olduğundan belirli bir miktarda yağ yakımını da beraberinde getiriyor.

Hollywood Diyeti İle Kilo Verme

Hollywood diyeti %100 doğa meyve suları ile yapılan ve metabolizmayı hızlandıran bir diyettir. Hollywood diyetinde hazır meyve suyu kullanmaktan kesinlikle kaçınmanız gerekli zira diyeti bu kadar başarılı kılan doğal ve taze meyveler ile hazırlanmış meyve suları. Hızla kilo vermek isteyenlere önerilen bir diyet türü olan Hollywood diyeti vitaminleri bitkisel yağ asitleri, antioksidanlar ve mineraller ile zenginleştirilmiştir.

Hollywood Diyeti Kaç Kilo Verdirir?

Her diyet programında olduğu gibi Hollywood diyetinde de kişinin kaç kilo verebileceği bireylerin metabolizma hızlarına ve özelliklerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. 1-2 gün içerisinde 1-2 kilo vermek olasıdır. 5 günlük bu diyeti uygulayan kişilerin vücut ağırlıklarının yaklaşık olarak 1/20’ini kaybettikleri görülmüştür. Yine de başta belirttiğimiz gibi bu rakamlar sabit değildir.

Hollywood Diyetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hollywood diyeti 1-2 gün yapıp bırakacağınız bir diyet değil. Eğer etkili sonuçlara sahip olmak istiyorsanız diyeti hazırlandığı gibi 7 gün boyunca uygulamanız gerekli. Diyetin tek başına pek de bir faydası yok. Daha sağlıklı bir şekilde bu diyeti gerçekleştirmek istiyorsanız günde en az 8-12 bardak su ve yarım saatlik yürüyüşler yapmanız gerekli.

Kahve, sigara ve çaydan bu diyet süresince ne yaparsanız yapın uzak durun. Sigaranın hiçbir telafisi mümkün değil ancak kahve ve çay bağımlılıklarınız için küçük öneriler mevcut. Kahve içmeniz gerektiğinde kremasız için, canınız çay çekiyorsa siyah değil yeşil çay tüketin.

Hollywood Diyeti İle Kilo Verme

Bu diyet herkes tarafından rahatlıkla uygulanabilecek bir diyettir ancak yine hemen her diyette olduğu gibi hamileler, emziren anneler ve şeker hatalığı ile diyet programları için sakınca teşkil eden bir rahatsızlığa sahip olanlar doktor izni ve gözlemi ile diyeti uygulamalıdır.

Hollywood diyeti kendi bünyesinde doğal ve taze meyvelerden hazırlanmış meyve suları içerdiğinden oldukça vitaminlidir.  Diyet formülünde yaklaşık olarak 11 vitamin bulunmaktadır. Bu yüzden diyet süresince ek herhangi bir vitamin takviyesine gerek yoktur.

Hollywood diyeti ile zayıflayanlar bir hayli fazla. Madonna, Carmen Electra, Catherine Zeta Jones ve Sharon Stone bu ünlülerden sadece bir kaçı.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();