Hipicon.com Plaj Modasına Yaratıcılık Katıyor

Hipicon.com Plaj Modasına Yaratıcılık Katıyor, Bu Yaz Herkes Hipicon.com ‘da, Moda ,Plaj Modası

Birçok ünlü tasarımcı ve markanın özenle seçilmiş ürünlerini çatısı altında toplayan online global keşif ve alışveriş platformu hipicon.com, mayo, bikini ve plaj kıyafetleri, plaj çantaları, hasır clutchlar, havlu ve peştamal koleksiyonları ile plaj modasında tarz katıyor.

İyi tasarım ile daha iyi bir yaşamı hedefleyen ve bunu başaracak tüm tasarımcılar için bir dünya yaratma mottosu ile kurulan hipicon.com, bu yaz plajlarda tarzıyla fark yaratmak isteyenler için yaratıcı alternatifler sunuyor.

Hipicon.com Plaj Modasına Yaratıcılık Katıyor

Tasarımlarında bohem ve moderni harmanlayan Movom’un mayo ve bikini alternatifleri, Miro’nun tablolarından aldığı ilhamı tasarımlarına yansıtan Fauv Studio'nun mayo ve kimono seçenekleri, sportif ve minimal çizgilerin birleştiği Anais&Margaux tasarımları ve farklı tarzdaki 20. yüzyıl ressamlarından etkilenerek ortaya çıkarttığı koleksiyonuyla Noble Flow’un sunduğu seçenekler plajda ve havuzda farklı stilini ortaya koymak isteyenler için.

Bu Yaz Herkes Hipicon.Com ‘Da.

Hipicon.com Plaj Modasına Yaratıcılık Katıyor

Klasikleşmiş plaj havlularından uzaklaşıp %100 Türk pamuğundan üretilmiş el dikimi peştamalları yaratırken Ege’nin iki yakasından, tuzlu suyundan, hayatının desen ve renklerinden esinlenen Sea Circle, daire şeklindeki tasarımıyla  öne çıkıyor. Yine daire şeklindeki tasarımıyla dikkat çeken Fine Living havlular  ise her şeyin mistik merkezini sembolize eden mandala meditasyon simgelerini yansıtıyor. Anadolu'nun değerlerini modernize ederek günümüze taşıyan kara tezgah ve el tezgah dokuma Tama peştamallar da plaj modasında ikonik olmaya aday...

Hipicon.com Plaj Modasına Yaratıcılık Katıyor

Ayrıca stilini tamamlamak isteyenler için esnek ve %100 selüloz lifli özel kağıttan üretilen Epidotte ürünlerini tercih edebilirsiniz.

%100 pamuklu kumaş üzerine ağaç baskı yapılmış  One Square Meter plaj çantaları, Two Continents hasır sepetleri ve Pichulik clutchlar dikkat çekiyor.

Hipicon.com Plaj Modasına Yaratıcılık Katıyor

Siz de "iyi tasarımı" herkese ulaştırmayı hedefleyen hipicon.com’un ayrıcalıklı yaz seçenekleriyle plajlarda fark yaratın!