Her Şeyle Kombinleyebileceğiniz 6 Ayakkabı

Her Şeyle Kombinleyebileceğiniz 6 Ayakkabı Modeli . Kadınların olmazsa olmaz ayakkabıları. Ayakkabı modası, son trendler nelerdir?

İtiraf edelim ki ayakkabı denilince biz kadınlar için akan sular duruyor. Çoğumuz en az bir kere ihtiyacımız olmayan bir ayakkkabıyı almanın hayalini kurmuş, belki de son paramızı ona kavuşmak için ayırmışızdır. Kimimiz de ayakkabı çılgınlığını abartıp aynı ayakkabının farklı birkaç rengini bile almış olabiliriz :) Ancak hepimizin de kabul edebileceği gibi bu kadar ayakkabının içinde kaybolup, dönemsel olarak favori 4-5 çift ayakkabıya sarar ve sürekli de onları giymek isteriz. İşte böyle zamanlarda her şeyle kombinleyebileceğiniz 6 ayakkabı modelini sizler için bir araya getirdik.

Her Şeyle Kombinleyebileceğiniz 6 Ayakkabı Modeli

1-            Loafer

Loafer’lar hayatımıza erkek ayakkabısı modeli olarak girdi. Ancak zaman içerisinde, özellikle de son yıllarda kadınlar bu modayı çok daha fazla benimsediler. Gün boyu dışarıda koşturanlar için ideal olan loafer ayakkabılar bu sene de farklı tasarımları ile karşımıza çıkmaya devam edecek.Her şeyle kombinleyebileceğiniz 6 ayakkabı seçeneğinde mutlaka ilk sırada bir loafere şans verin.

Her Şeyle Kombinleyebileceğiniz 6 Ayakkabı

2-            Siyah Stiletto

Bir kadının dolabında olmazsa olmaz parçalardan biridir siyah stiletto. Nasıl ki her kadının dolabında  siyah küçük bir elbise varsa , siyah stiletto da olmalıdır. Hangi kombinasyonunuzun altına giyerseniz giyin sizi bir anda şık gösterebilen bu sihirli parçalar hem ofiste size şıklık katacak hem de gideceğiniz tüm etkinlik ve davetlerde şıklığı yaşamanıza yardımcı olacak.

Her Şeyle Kombinleyebileceğiniz 6 Ayakkabı

3-            Babet

Babetler hem rahat olması nedeniyle hem de masum duruşuyla tercih edilen bir ayakkabı modeli. Fiyatları da genelde diğer modellere göre daha uygun olduğundan ayakkabı markalarının da üretimine yoğunlaştığı, renk renk tasarımlar yaptığı bir model. Özellikle dar paça pantolonlarla kombinleyebileceğiniz bu ayakkabı dolabınızın olmazsa olmazı olmalıdır. Ancak babeti sürekli giymemek çok önemli çünkü ayak sağlığı açısından uzun süre kullanıldığı taktirde sıkıntılar yarattığı kanıtlanmıştır.

Her Şeyle Kombinleyebileceğiniz 6 Ayakkabı

4-            Bilekten bağlamalı sandalet

Özellikle bu yaz çok renkli ve farklı desenlerde tasarımlarla karşımıza çıktı. Her kadının dolabında olması gereken, herşeyle kolaylıkla kombinleyebileceği bu bilekten bağlamalı sandaletlerden havalar hala sıcakken hemen almanızı tavsiye ederiz.

Her Şeyle Kombinleyebileceğiniz 6 Ayakkabı

5-            Nude Stiletto

Hemen hemen her kıyafetin altına rahatlıkla giyebileceğiniz nude Stilettolar son zamanların en popüler trendlerinden biri. Tam bir hayat kurtarıcı. İdeal topuk boyunda seçeceğiniz kaliteli bir çift nude stiletto ile renkli kısa elbiselerden jeanlere, açık renk kalem pantolonlardan kısa eteklere kadar pek çok parça ile oldukça hoş ve seksi görünmeniz garanti.

Her Şeyle Kombinleyebileceğiniz 6 Ayakkabı

6-            Sneaker

Son yılların dünyayı kasıp kavuran trendi olan sneakerlar hala gözde. Beyaz bir çift sneaker ile jean pantolon uyumu size sportif şıklığın kapılarını açar. Sneakerınızı her türlü kıyafetinizle kombinleyebilirsiniz. Konforlu bir çift sneaker hala edinmediyseniz geç kalmayın.

Her Şeyle Kombinleyebileceğiniz 6 Ayakkabı

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();