Hazzın Dondurması  '' Magnum ‘'

Hazzın Dondurması  '' Magnum ‘' , Magnum ‘’İçindeki Seni Serbest Bırak’‘ Diyor, Cannes Magnum X Moschıno

Moda  ikonu Cara Delevıngne, Tasarımcı Jeremy Scott ve lüksün moda markası Moschıno güçlerini birleştirerek  Magnum 'un yeni iddialı kampanyasında  ‘içindeki seni serbest bırak diyor’.

Moschino Kreatif Direktörü Jeremy Scott, Magnumun bu zamana kadarki en haz dolu ve cesur kampanyası kapsamında Cara Delevingne’ın yer aldığı Magnuma özel çekilen kısa filmi yönetiyor.

Hazzın Dondurması  '' Magnum ‘'

Dünyada dondurma ve çikolata hazzı denince akla ilk gelen isim olan Magnum, bugün moda dünyasının en önemli iki ismiyle gerçekleştirdiği özel işbirliğini duyurdu. Tüm dünyada tanınan ikon niteliğindeki Moschino'nun Kreatif Direktörü Jeremy Scott ve uluslararası film yıldızı ve süper model Cara Delevingne, Magnumun "İçindeki Seni Serbest Bırak" kampanyasında Magnum Double için bir araya geldi. Kampanya, dünyanın dört bir yanındaki insanları içlerindekini serbest bırakmaya ve "Daha Fazlasına Cüret Et"meye çağırıyor.

Hazzın Dondurması  '' Magnum ‘'

Magnum ‘’İçindeki Seni Serbest Bırak’‘  Diyor

Kampanyanın tanıtımı için çekilen, korkusuz ve cesur Cara Delevingne'nin rol aldığı eğlenceli kısa film, izleyicilere "İçindeki Seni Serbest Bırak ve Daha Fazlasına Cüret Et" yaklaşımının felsefesini anlatıyor. Reklam filminde Moschino'nun kampanya için özel olarak tasarladığı benzersiz illüstrasyonlarla vahşi hayvanlar da yer alıyor. Filmdeki vahşi hayvanlar, 18 Mayıs’ta Cannes Uluslararası Film Festivali kapsamında gerçekleştirilecek olan büyük kampanya tanıtımı çerçevesinde tekrar boy gösterecek.

Hazzın Dondurması  '' Magnum ‘'

Magnum X Moschıno Filmi

Benzersiz lezzeti Magnum Double için kampanya kapsamında bir kısa film çekti. Film yıldızı Cara Delevingne'in başrolünü oynadığı 45 saniyelik filmde, Jeremy Scott ile özellikle "Masum Sanık Roger Rabbit" ve "Space Jam" filmleriyle tanınan efsanevi animasyoncu Uli Meyer'in hayat verdiği bir dizi Moschino karakterleri yer alıyor.

Yönetmenliğini Jeremy Scott’ın üstlendiği film, cesur ve iddialı "Daha Fazlasına Cüret Et" felsefesinden, insanın kendini şımarttığı o muhteşem andan ve Magnum Double'ın çatırdayan çikolatasını ve muazzam dondurmasını ısırmanın verdiği hazdan ilham alıyor. Filmde Cara şehrin sokaklarında yürürken “Moschino karakterleri” pençeleriyle Cara'nın iştah kabartan Magnum'unu ele geçirmeye çalışıyor.

Cara Delevigne film çekimi deneyimini; “Bu filmde en çok sevdiğim şey, hayatın küçük hazlarıyla  kendimizi şımartmayı anlatması oldu. İnsan Jeremy Scott'la dondurma üzerine bir film çeker de, bu nasıl muhteşem olmaz ki? Başından sonuna kadar enfesti.J" şeklinde değerlendirdi.

Jeremy Scott ise "Magnum ile işbirliği, hayvan karakterlerinin tasarlanmasından filmin yönetilmesine kadar her anıyla benim için müthiş keyifliydi. Cara ile çalışmak da muhteşemdi ve zaten moda konusunda cesur olmak, her gün işimde de yapmaya çalıştığım bir şey. Moda insana keyif veren bir kendini ifade etme aracı ve kişiliğinizi ve tavrınızı ortaya koyma imkanı veriyor. İnsanlara böyle bir kendini ifade aracını vermek çok eğlenceli! Cannes'da sizlerle paylaşacaklarımız için son derece heyecanlıyım. Vahşi hayvanları bekleyin!" dedi.

Cannes 'da Magnum X Moschıno

"İçindeki Seni Serbest Bırak" kampanyası ve premium serisi Magnum Double'ın yeni tadı Bal Badem için bu yıl bir kez daha Cannes Uluslararası Film Festivali'ndeki yerini alacak. Jeremy Scott ve Cara Delevingne, 18 Mayıs'ta gerçekleşecek bu heyecan verici tanıtım için de yine Magnum'a eşlik edecek.

Magnum ve Moschino, 18 Mayıs akşamı birlikte Croisette'in en heyecanlı ve vahşi partisine ev sahipliği yaparak misafirlere "İçindeki Seni Serbest Bırak" temasına uygun haz dolu anlar yaşatacak.

 

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();