İstanbul’da Havuz Keyfi Yapabileceğiniz Mekanlar

İstanbul’da Havuz Keyfi Yapabileceğiniz Mekanlar, Çırağan Palace Kempinski, Conrad Hotel, Dalyan Club

Sıcaklar iyiden iyiye bastırdı. Tatil planları yapanlar için sayılı günler kalmış olsa da hala tatil için plan yapamayanlar da var. Tatil planını yaz sonu için düşünenler bu dönem içerisinde herkes bronzlaşmış halde sokaklarda gezerken elbette beyaz bir lamba edası ile yanlarından geçmek istemeyebilir. Bunun çaresi ise belli; İstanbul’daki havuzlardan faydalanmak. Hem hijyeni hem de içeriği ile size en iyi şekilde hizmet sunmayı amaçlayan bu mekanlarda havuz keyfini tatile gitmişçesine yaşamanız mümkün hale gelecek. Sevdikleriniz ile tatlı bir hafta sonu eğlencesi için önerilerimiz arasından dilediğinizi seçerek tatili ayaklarınıza getirmeniz mümkün olacak.

Havuz Keyfi İçin En İyi Mekan Önerileri

Acarkent Coliseum

Bir havuzdan beklediğiniz her leyi burada bulabilirsiniz. Hem kapalı yüzme havuzu hem de aquaparkı olan bu mekanda tek seçeneğiniz havuza girmek olmayacak. Anadolu yakasında bulunan bu mekanın aynı zamanda müşteri kitlesinin de iyi olduğunu belirtmeliyiz. Fiyatları ise hafta içi yaklaşık olarak 90 TL iken hafta sonu fiyatları 110 TL civarında. 12 yaş altı için ise ücretsiz.

Yer: Beykoz

Hangi Saatlerde Açık: 10.00-20.00

Telefon : 0216 538 38 38

Best Western Şile Gardens Otel

Özellikle çocuklu ailelerin tercih edebileceği mekanların başında geliyor. Güvenli bir ortamın yanı sıra kapalı havuza ve çocuk havuzuna da sahip olan bu mekanda saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Hafta içi 40 TL, hafta sonu ise 50 TL civarı olan ücretlere şezlong ve şemsiye fiyatları da dahil.

Yer: Şile

Hangi Saatlerde Açık: 10.00-18.00

Conrad Hotel

İstanbul’da Havuz Keyfi Yapabileceğiniz Mekanlar

Merkezi olması açısından sizin için büyük bir kolaylık olan bu havuz aynı zamanda sizi şehrin karmaşasından da uzak tutuyor. Hafta içi tek kişi 90, çift kişi 135 TL civarında iken hafta sonu tek kişi 135, çift kişi 230 TL civarında fiyatlara sahip. Aynı zamanda kapalı havuz, sauna ve buhar odasından da ücretsiz olarak faydalanabiliyorsunuz.

Yer: Beşiktaş

Hangi Saatlerde Açık: 09.00-20.00

Telefon: 0212 310 25 25

Çırağan Palace Kempinski

İstanbul’da Havuz Keyfi Yapabileceğiniz Mekanlar

Tarihi olan bu mekanda boğaz manzarasına karşı kulaç atmaya ne dersiniz? Kendinizi boğazda yüzüyormuş gibi hissetmenizin şimdi tam sırası. Isıtmalı açık yüzme havuzuna sahip olan bu mekanda ayrıca tesisin tüm hizmetlerinden ekstra ücret ödemeden faydalanabiliyorsunuz. Havuz fiyatları ise hafta içi 100 Euro, hafta sonu 160 Euro civarında.

Yer: Beşiktaş

Hangi Saatlerde Açık: 07.00-23.00

Telefon: 0212 326 46 46

Dalyan Club

Anadolu yakasında oturanların yoğun olarak rağbet gösterdiği bu mekanda çimlerde puflara uzandığınızda tatile gitmişsiniz hissi yaşayacağınız kesin. Hafta içi 60, hafta sonu 70 TL civarında olan bu havuz için sezonluk kayıt yaptırmanız da mümkün. Böylece tüm sezon boyunca hiçbir sınırlama olmadan dilediğiniz kadar havuzdan faydalanabilirsiniz.

Yer: Fenerbahçe

Hangi Saatlerde Açık: 09.00- 18.00

Telefon: 0216 348 58 41