Hamilelere Özel Sevgililer Günü Hediyeleri

Hamilelere Özel Sevgililer Günü Hediyeleri, Sevgililer Gününde Hamilelere Özel Hediye Önerileri, Eşinizle Evde Kutlama Yapın

Kadınların en duygusal zamanları elbette hamile olduğu zamanlar. Normal şartlarda alınıp kırılmayacakları şeylere özellikle hamilelik döneminde fazlasıyla alınganlık gösterebiliyorlar. Durum böyle olunca da hamilelik döneminde kadınlara normalden çok daha büyük bir özen gösterilmesi gerekiyor. Sevgililer günün evlilerde kutlanmasının anlamsız olduğunu düşünen insanlara, bu günün asıl amacının sevgiyi dile getiriliş olduğunu hatırlatmak isteriz. İster hamile ister anne olun hiç fark etmez sevgililer gününü dilediğiniz gibi kutlamayı herkes kadar hak ediyorsunuz. Belki uzun saatler dans pistinde duracak haliniz olmayabilir ama  eşinizle baş başa bir hamilelere özel sevgililer günü kutlaması şu sıralar ihtiyacınız olan tek şeydir.

Sevgililer Gününde Hamilelere Özel Hediye Önerileri

Aslında sevgilinize asla alınmayacak hediyeler kısmında kıyafet demiş olsak da hamilelik de durum pek de böyle olmuyor. Özellikle belki de sevgililer gününde giymek için muhteşem bir kıyafet hediye edilebilir. Bir anne adayına alınacak başka muhteşem hediye de elbette hamile yogası ve pilatesi olacaktır.

Hamilelere Özel

Kolay doğum için ciddi bir meditasyon gerektiği unutulmamalı. Yine eşiyle birlikte gidebileceği bebek bakım kursları da doğumdan sonraki hayatlarının kolaylaşmasını sağlayabilir.

Hamileliğinizin Başındaysanız Sevgililer Günü İçin Hemen Mekân Seçin

Sorunsuz bir hamilelik yaşıyorsanız ve günlük hayatınızı kesintiye uğratacak herhangi bir sağlık probleminiz yoksa yerinizde durmanıza hiçbir sebep yok. Özellikle de eşimle dışarı mı çıksak evde mi kalsak ikilemi yaşayan erkeklere buradan sesleniyoruz hemen baş başa geçireceğiniz son sevgililer gününüzün en özel şekilde kutlanması için hemen sevgililer günü için mekan bakmaya başlayın.

Eğer Doğum Yaklaştıysa Evde Kutlama Yapın

Her yıl sevgililer günü dışarıda geçireceksiniz diye bir kural yok.

Hamilelere Özel

Ve unutmayın ki evde de gayet romantik bir ambiyans yaratılabiliyor. Sevgililer günü menüsü belirledikten hemen sonra görsel şölende bir sofra hazırlayarak son kez baş başa geçireceğiniz sevgililer gününüzü kutlayabilirsiniz.

Seyahat Edebilecek Ayda Olan Hamileler Çok Şanslı

Bir kadına yaşatılabilecek en güzel sevgililer günü elbette içinde seyahatin olduğu sevgililer günüdür. O uçağın nereye gittiğinin aslında çok da önemi yok. İster yurt dışı ister yurt içi olsun kadınlara bavul ve seyahat özgürlüğü sağlandığında o kadından daha mutlusu elbette yoktur.

Hamilelerin Sevgililer Günü Gibi Yoğun Geçecek Bir Güne Enerjileri Var Mı?

Hamilelikten önce mevcut olan enerjileri özellikle hamileliğin ilerlemesi ile birlikte azalsa da kadınların istedikleri şeyleri yapmak için mutlaka enerjileri vardır. Sakın hamile olduğunuz için bir kenarda hayatın yanınızdan teğet geçmesini izlemeyin. Çıkın kendinize değilse bile karnınızdaki minik sevgilinize onu ne çok sevdiğinizi gösteren bir hediye alın. Eşinizle el ele yürüyün, romantik bir yemek yiyin. Siz sevgiyi hissettikçe içinizdeki o minik canlı da bu sevgiyi fark edecektir. Hamileliğiniz aşkınızın önüne geçmesin.

 

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();