Güneş Yanığına İyi Gelecek Güneş Kremleri

Güneş yanığı kremleri ve dermatolojik etkiyle fark yaratan ürünler ciltte oluşan problemlerle baş etmenize faydalı olacaktır.

Güneş yanığı kremleri ve dermatolojik etkiyle fark yaratan ürünler ciltte oluşan problemlerle baş etmenize faydalı olacaktır.  Önleyici ve azaltıcı çözümler için yaygın bilinen birçok dermatolojik markayı kullanabilirsiniz.

Solante Güneş Kremi Kullananlar Ne Diyor?

Popüler bir güneş kremi markası olması nedeniyle Solante ismini sıkça duyuyor olabilirsiniz. Kullanıcı deneyimleri bireysel olduğu için kalıcı ve sabit bir yorumdan bahsetmek mümkün görünmüyor. Ürün incelemelerine bakıldığında etkileyici bir seçenek olduğu aşikardır.

Solante Pigmenta Tinted Lekeli ciltler için Renkli Güneş Koruyucu Spf 50  

UVA/UVB ışınlarına karşı koruyucu etkisi yanında krem, güneş yanıklarının oluşturduğu izleri azaltıcı bir etki yapıyor. Lekeli yüzeyde aşamalı şekilde hasarın engellenmesi sayesinde daha pürüzsüz bir görüntü oluşturabiliyorsunuz. Pigmentasyon oluşumunu engelleyen ürünü

 • Non-komedojenik
 • Paraben içermeyen
 • Hipoalerjik
 • Suya dayanıklı
 • Stabil filtreler
 • Yağsız özellikler taşıyor.

Solante ile güneş koruyucu filtrelerin hasarlarını engellemeniz yanında yeni oluşacak olanların da azalmasına katkı sağlarsınız. İleri düzeyde cildi nemlendirir, yatıştırır ve besler. Güneşten dolayı hasar görmüş olanların cilt yapısının iyileşmesine çeşitli derecelerde katkı sağlar.

Solante Acnes Tinted Akneli Ciltler İçin Renkli Güneş Kremi Spf 50

Akneli cilt yapılarında güneş yanıklarının etkisi daha da fazla olabilir. Bu nedenle müdahale yapılırken akne olan kısmın hasarları daha ayrıntılı incelenmelidir. Kurutulan akne bölümü nemlendirilerek direnci gelişecek şekilde bir kızarıklık giderme süreci vardır. Modern ve stabil filtreleri olan bu ürünü güneş öncesi ve sonrasında her daim kullanabilirsiniz. Solante Pregna Spf 50 Hamilelere Özel Güneş Koruyucu seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Güneşe bağlı lekelenmeler ve yanıklar daha kolay şekilde atlatılabilir.

Güneş Yanığı Karşıtı Güneş Kremi 50 Faktör

Güneş yanığı karşıtı 50 faktör özellikli kremleri seçerken cilt yapısı açısından değerlendirme yaparak hareket etmelisiniz. Yanıklar neden oluşuyor diyorsanız dermatolojik açıdan uzun süre güneşte beklemek, nemlendirici ve koruyucu güneş kremi kullanmamak şeklinde yanıt verilebilir. 50 faktör koruyucu etkisi çoğaltılmış bir ürün olması nedeniyle tercih edilebilir.

Hangi Kriterlere Bakmak Gerekiyor? Piyasadaki En İyi Güneş Kremi Nasıl Bulabilirim?

Güneş yanığına iyi gelen krem seçerken cilt yapınız haricinde ne tür sorunlarla karşılaştığınız noktasında bir işlem yapabilirsiniz. Kremin kullanım amacı derin yaralar değildir. Dermokozmetik ürünlerde tıbbi tedavi amacı değil destekleme söz konusudur. Dolayısıyla yanıklarda ileri derecede bir deri problemi olduğunda bir doktora başvuru yapmalısınız. Bunun haricinde özellikle bir marka araştırması yaparak odaklandığınız ürünün faydalarına göre seçim olabilir.

Doktorların önerdiği en iyi güneş kremi araştırmasında öne çıkan kremler özellikle eczane kozmetiği olacaktır. Ek özellik isteyerek çözme ulaşılabilir.

Güneş Kremi Ne İşe Yarar?

Kullanmakta olduğunuz güneş kremi, temelde yanıkların oluşmasını belirli bir süre boyunca engellemektir. Filtre sistemi sayesinde deride oluşan yapay tabaka UVA-UVB ışınlarını engeller. Bir nedenle kızaran ve tahriş olan cilt yapısı için de yatıştırıcı, lekeleri azaltan, direnci geliştiren etki olabilir.

 1. Mineralli güneş kremi
 2. Güneş kremleri
 3. Bebek ve çocuk güneş kremleri
 4. Yüz için güneş kremi
 5. Renkli güneş kremi
 6. Yağsız güneş kremi
 7. Su bazlı güneş kremi
 8. Vücut güneş kremi
 9. Güneş sonrası ürünler

Güneş Kremi Markaları

Caudalie, Lubex Anti Age, Neostrata, Nuxe, Synchroline, SVR, Skinceuticals, Solante, Dermalogica, Vichy, La Roche Posay ve birçok marka bulunabilir.

Güneş Kremi Yüz İçin Özel Seçim mi Arıyorsunuz? Ekstra Hangi Özelliklere Bakmalı?

Yüz bölgenizde dengesiz bir kızarıklık kararma varsa bronzlaştırıcı güneş kremleri kullanılabilir.   Lekeli ve akneli ciltlerde bu soruna odaklanan onlarca seçenek vardır. Kutu yapıdaki yüzlerde termal su içerikli olan güneş kremleri etkili olabilir.  Bir yandan cildinizin hücresel açıdan yenilenmesine katkı sağlamak için üzüm etkileri olan Caudalie kullanabilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();