Günaydın, Bodrum ’da Yaza “Merhaba” dedi

Günaydın, Bodrum ’da Yaza “Merhaba” dedi, Günaydın Bodrum Göçek ‘te Misafirlerini Ağırlıyor, Restaurantlar Ve Daha Fazlası Kadin.com 'da.

Et severlerin değişmez adresi Günaydın, Bodrum ve Göcek şubelerinin kapılarını yaz sezonuna açtı.

Bulunduğu her noktada aynı standartlarda hizmet sunan Günaydın, yaz boyunca keyifli buluşmalara ev sahipliği yapacak.

gunaydin

İstanbul, Ankara, Antalya ve Samsun başta olmak üzere 40’ı aşkın şubesi ile etin vazgeçilmez adresi olan Günaydın, yaz sezonu için Bodrum ve Göcek’te misaiflerini ağırlamaya başladı. Türkiye’nin et ve kebap konusundaki en iddialı restoranı , Bodrum Yalıkavak Palmarina’da ve D-Marin Göcek’te geçen yıl geçirdiği hareketli yaz sezonunun ardından bu yaz da et severlerin adresi olacak.

gunaydin

 

Günaydın Bodrum Göçek ‘te Misafirlerini Ağırlıyor

gunaydin

Bodrum Palmarina’daki keyifli lokasyonunda misafirlerini ağırlıyor.Yaz buluşmalarının keyfini ikiye katlarken; lezzetli menüsü ile farkını bir kez daha ortaya koyuyor.  Restoranın geniş bahçesinde yer alan havuz bölümü çocuklu aileler için ideal olmakla birlikte, marinanın ambiyansıyla benzersiz bir uyum yakalıyor. Köfte, döner, burger, dürüm başta olmak üzere bir çok et çeşidiyle zengin menüler sunuyor.

gunaydin

Steakhouse, D-Resort Göcek’in benzersiz ortamında damaklarda iz bırakan lezzetlerini misafirlerine sunuyor. Açık alanda  90 kişilik kapasitesi ile hizmet veren Göcek Şubesi; “Kobe Beef", "Special Lokum", "T-Bone Steak", "Dallas Steak", " Special" ve ‘’New York Steak’’ gibi özel ürünleri ile et severlere ziyafet yaşatıyor.