Gelinlere Özel İç Çamaşırı Seçimleri

Gelinlere Özel İç Çamaşırı Seçimleri. Gelinliğe uygun iç çamaşırı seçmek de büyük önem taşımaktadır. Gelinler için özel tasarım iç çamaşırı modelleri

Her kızın en özel ve anlamlı günüdür,beyazlar içinde sevdiği adamla hayatını birleştirdiği gün. En masum ve zarif göründüğü bu günde herşey kusursuz olmalıdır. Düğünü,hayalini kurduğu gelinliği,saçı,makyajı... O gün bütün gözler onun üzerindedir. Bunu bilmekte her gelinin üstünde ekstra bir stres yaratır. Hayalindeki gelinliği seçerken, bütün gün ve gece içinde rahat edebileceği bir gelinlik seçmeye özen göstermelidir. Bunun yanında giyilecek olan Gelinlere Özel İç Çamaşırı  da büyük önem taşımaktadır.. Yanlış seçilmiş bir çamaşır çok rahatsız edebilir ve çirkin bir görüntü yaratabilir.

Gelinlere Özel İç Çamaşırı Modellerinde Sütyenler

Straplez bir gelinlik için seçilmiş straplez sütyenin,terlendiğinde kaymayan kalitede silikon bantlı olmasına özen gösterilmelidir.

Gelinlere Özel İç Çamaşırı Seçimleri

Derin dekolteli bir gelinlik seçilmiş ise, sütyenler genelde gelinliğin içine dikilmiş oluyor. Eğer kendinden sütyenli değilse,iç çamaşırı mağazalarında da orta kısmı v şeklinde oyuk olan çeşitli sütyen modelleri mevcut.

Gelinlere Özel İç Çamaşırı Seçimleri

Sırt dekoliteli gelinliklerde göğüs yapısı önemlidir.Böyle bir gelinliği küçük göğüslü bayanların tercih etmesi daha uygun olacaktır.Bu gelinlik tipi için seçilmiş sütyenlerin taşıyıcılığı çok iyi olmadığından yine kendinden sütyenli gelinlikler seçilmelidir.

Tek omuzlu gelinlikler için de straplez sütyen uygundur. Bu modelde asimetrik kesim olduğundan,kolları kaldırdığımızda sütyenin görünmediğinden emin olmamız gerekir.

Sütyen modelinize karar vermeden önce gelinliğin göğüs kısmına tadilat yaptırmamanızı öneririm.

Çeyiz İçin Ne Alınmalı

Gelinlere özel iç çamaşırı alternatifleri içerisinde düğün gecesi ve balayınız için bir çok çeşit mevcut. Öncelikle düğün günü saç ve makyaj yapılırken ,hazırlanma sürecinde giyinilen sabahlıklardan bahsetmek istiyorum.

Gelinlere Özel İç Çamaşırı Seçimleri

Son senelerde baya moda olan,sırt kısmı istenilen bir yazı ile kişiselleştirilebilen bu sabahlık fotoğraflarda çok güzel duruyor.İçine yine aynı kumaş ve renkte şort ve askılı bir üst,veya bir babydoll giyinebilirsiniz.Beyaz renkte herhangi bir elbisede bu sabahlığı tamamlayıcı olabilir.Elbise boyunun sabahlığın boyundan uzun olmaması çok daha şık duracaktır.

Bunun yanında çeyizlik alacağımız iç çamaşırları her zaman çok özel olur. Bunları seçerken bir sınır yoktur.Her renk,boy ve model olabilirler. Genelde akla ilk gelen beyaz ve dantelli çamaşırlardır.

Gelinlere Özel İç Çamaşırı Seçimleri

İpek ve saten kumaşlı olanlar da çok tercih edilir. Tamamen kişinin kendi zevki ve karakterine bağlıdır iç çamaşırı seçimi.

Gelinlere Özel İç Çamaşırı Seçimleri

Hem seksi,hem şık,hem de romantik olmak isterseniz size ‘La Dolce Passione’ nin tatlı tutkulu modellerini önerebilirim...

http://www.ladolcepassione.com/index.php?id_category=16&controller=category

Tuğçe Erkin

Tuğçe Erkin

1985 İstanbul doğumluyum.
2008 yılında İstituto Marangoni Milano moda tasarımı bölümünden mezun oldum.
6 sene Fransız bir giyim markasında çalıştıktan sonra 2014 yılında kendi iç giyim markam La Dolce Passione'yi kurdum.
Kadin.com’da lohusalık döneminde, düğün öncesi iç giyim alışverişlerinde, trend olan iç giyim, mayolar hakkında yazılar yazıyorum.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();