Gelinlere Düğün Öncesi Öneriler

Gelinlere Düğün Öncesi Öneriler, Düğün Öncesi Gelinlik Provasında Mutlaka Takılarınızı Yanınızda Götürün,Evlilik, Düğün,Aşk.

Bir kadının arkadaşlarına ve önerilere en çok ihtiyaç duyduğu dönemlerin başında gelen düğün zamanları hem gelinler hem de yakın arkadaşları için bağların güçlenmesi açısından oldukça önemlidir. Eğer muhteşem bir düğün planlamak ve sevdiklerinize unutulmaz anlar yaşatmak gibi bir düşünceniz var ise çevrenizde size yardım edecek insanları iyi seçmelisiniz. İyi bir organizasyon şirketi ile dahi anlaşmış olsanız fikirlerine güvendiğiniz dostlarınızın olması işlerinizin kısa sürede sonuca bağlanacağı anlamına gelir. Gününüzün unutulmaz olması ve yıllar sonrada hatırlanması için  düğün öncesi önerileri dikkate almalı, düğününüzde bu ayrıntıları göz ardı etmemelisiniz.

Bu kısa liste ile sizde o muhteşem güne ve sonrasına tam bir hazırlık sağlayarak daha stressiz bir geceye hazırlanabilirsiniz. Tüm gücün ve güzelliğin sizde olduğu gerçeğini asla unutmayın.

Gelinlere Düğün Öncesi Öneriler

  • Ayakkabı seçimi bir gelin için en önemli detaylardan biridir. Ayakkabı seçerken düğün mekanını mutlak suretle dikkate almalısınız. Eğer düğününüz için kır düğünü gibi bir organizasyon düşünceniz var ise kalın topuklu bir gelin ayakkabı seçmeniz çok daha uygun olacaktır. Ayrıca gelinlik provasına gitmeden önce ayakkabınızı almış olmanız gerekiyor. Gelinliğinizin boyunun bu ayakkabıya göre biçimleneceğini unutmamalısınız. Eğer rahat ve şık ayakkabı modellerinden hoşlanıyorsanız bu senenin gözde modelleri olan parıltılı modellere sahip babetleri de gelin ayakkabısı olarak tercih edebilirsiniz.
  • Gelinlik provasına gitmeden önce mutlaka almanız gereken bir şey de iç giyimi olacaktır. Gelinliğinizin ona göre şekillendirileceği gerçeğini bilerek sonradan herhangi bir sürprizle karşılaşmamak adına bu ayrıntıyı da unutmamalısınız.

Gelinlere Düğün Öncesi Öneriler

  • Dikkatli birini gelinlik provasına giderken yanınızda götürmeyi unutmayın. Siz o an heyecandan fark etmeseniz bile dikkatli biri sizin istediğiniz şey ile olan şey arasındaki farkı görerek müdahale etme şansına sahip olacaktır.

Düğün Öncesi Gelinlik Provasında Mutlaka Takılarınızı Yanınızda Götürün

  • Gelinlik ile hangi aksesuarları kullanmak istiyorsanız provada mutlaka yanınızda götürün belki gelinliğinizin şekillenmesinde yardımcı olabilir. Hatta modeline dahi öncelikli tuttuğunuz aksesuarlarınız ile karar verebilirsiniz.
  • Gelinlik modeli seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli husus fizik yapınıza uygun olmasıdır. Eğer kilolu bir yapıya sahipseniz daha ince kumaştan ve işlemesi az olan modelleri seçmelisiniz. Hatta bu senenin modası olan kollu gelinlik modelleri sizin için tam bir kurtarıcı olabilir.
  • Saç modelinizi mutlaka düğünden önce prova ettirin. Sonrasında son günde istemediğiniz bir manzara ile karşılaşmamak için bildiğiniz bir kuaför ve makyöz ile anlaşmayı unutmayın.
  • Hem provalara hem de aksesuar seçimlerine giderken çok fazla insan götürmemeye dikkat edin. Çok farklı zevklerin ortaya çıkması kafanızın karışmasından başka bir işinize yaramayacaktır. Böyle bir durumda yapmanız gereken zevkine güvendiğiniz 2 kişi ile bu alışverişleri gerçekleştirmek olmalıdır.

Gelinlere Düğün Öncesi Öneriler

  • Senenin en trend gelinlik modellerini önceden araştırarak bir fikir sahibi olun. Gelin çiçeğinin de her sene modasının değiştiğini gözden çıkarmayın.
  • Düğün fotoğrafçısının da en az düğün mekanı kadar önemli olduğunu unutmayın. Her şey unutulsa da fotoğraflar tüm hayatınız boyunca kalıcılığını sürdürecek.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();