Gece Kıyafetleri Modası

Gece Kıyafetleri Modası, Gece Kıyafetleri Trendleri, Moda , Trendler, En Şık Gece Kıyaferleri Önerileri

Bu mevsim düğünlerin, mezuniyetlerin yani romantizmin ve mutlu kutlamaların da mevsimidir. Hem kültürümüzde hemde şık kadının en önem verdiği konudur . Coutre bir başka değişle abiye de stili yansıtabilmek . Bu tarz kutlamalarda herkes şıktır, özgündür ve bu ışıltının içinden zerafetle çıkabilmek ayrışabimek ciddi özen ister.Ayrıca gece kıyafetleri saç, makyaj, aksesuar seçimi, ayakkabı ve iç çamaşırı kullanımıyla başlı başına özenle planlanması , araştırılması gereken çok detaylı bir seçimler bütünüdür.

Gece kıyafetlerinin bu yılkı modasına geçmeden önce dikkat edilmesi gereken kuralları hatırlatmak isterim

  • İç çamaşırı seçimi en az kıyafetinizin seçimi kadar önemldir. Korse kullanımı zor olsada özellikle gece kıyafetlerinde zerafetinizi destekleyecektir . Ancak bu konuda çok araştırma yapmanızı ve sizi sadece zayıf gösterecek korse iç çamaşırlarından çok kıyafetinizin tipine ve sizing vücüt yapınıza uygun olan modeli seçmenizi öneririm. Şeffaf detaylı-askılı iç çamaşırlarını kullanmayın. İlla daha zayıf görünmek için kendinizi işkenceye sokmayın yüzünüzde ki gülümseme en iddialı aksesuarınızdır.. Rahatlık ön planda tabi şıklıkla birlikte ..
  • Böyle özel günlerde gündelik kulandığınız aksesuarları tercih edemezsiniz.Değerli yada yarı değerli taşlardan seçim yapacağınız takılar uygundur.

Gece Kıyafeti 1

  • Ayakkabı seçiminde klasik yöntem elbise renginde kumaş ayakkabılardır ancak günümüzde o kadar çok çeşit var ki kıyafetinize göre bir seçim önemlidir. Ama uzun boylu görünmek için platform topuğu abartmayın. Yürüyemeyeceğiniz her topuk ölçüsü sizing şıklığınıza Gölge düşürecektir. Genelde yarım ölçü büyük alınan ayakkabılar gece şişen ayaklara iyi gelecektir. Hatta eczanelerde bulabileceğiniz özel tabanlıkları böyle akşamlar için tercih edeblirsiniz
  • Çanta seçimi çok çok önemli. İlla ayakkabı ile bir olması gerekmesede kıyafetin bütünü ile uyum içinde olmalı. Küçük el çantaları tabi ki tercih edilmeli ama içini doldurup ağzı kapanmaz hale gelmesi tüm şıklığı bozabilir.
  • Mutlaka bir şal, şık bir ceket yanınızda olsun.

Gece Kıyafetleri Trendleri

1-Düğünlerde asla Beyaz giyilmez .. Geline saygısızlıktır. Ama pastel tonlar bu yıl çok var .. Özellikle dantel, bohem tarzda kıyafetler püskül ilze detaylandırılmış güpür danteller özellikle dantel ayakkabılarla bütünleşerek sunuldu moda haftalarında. Givenchy’nin podyuma taşıdığı bu iddia özel kesimlerle sizide şıklar hanesine yazabilir.

2-Alışılagelmiş gece kıyafetlerinin dışında bu yaz fuşya, fistik yeşili, fosforlu sarılar ve iddialı morlar özellikle şifon ve ipek kumaşlı modellerde tercih edilen renkler. Sade bola ma iddialı bir renk neden olmasın..Kiloluysanız illa siyah giymeniz gerekmiyor. Bu tarz bir rengi bol kesimlerde uçuşan kıyafetlerde de tercih edebilirsiniz .Özellikle bol kollar , pelerin kesimli üst modeler pek de güzel olabilir.

3-Omuzlarda ihtişam, karpuz kollar, drapeli kol detayları , kocaman fiyonklar, volanlar doğru kullanıldığında sizi zayıf, zarif ve iddialı gösterecektir. Anak bu tarz kumaş oyunlarını nasıl kullanacağınız tamamen vücüt kusurlarınız ile uyumlu olmalı. Saklamak istediğiniz bölgeniz ile ön plana çıkarılmasını istediğiniz bölgenizi çok iyi biliyor olmalısınız .

4-Valentino modellerinde gördüğümüz modern zamanlar kıyafetleride revaçta. Pelerin kesimli elbiseler, asimetrik uygulamalar, farklı kumaşların ve renklerin birbirini içine geçmelerini bu yaz gecelerinde göreceğiz. Biraz daha iddialı, farklı modellerede bakmanızı öneririm ..

5-Pullar payetler, ağır işlemeli kumaşlar ihtişamını devam ettiriyor. Chanel in kullandığı kuş tüyleri ayrı bir dinamizm ve fark yaratmak isteyenlerin tercih edeceği modeler arasında.

Gece Kıyafeti 3

6-İki parçalı gece kıyafeti olmaz diye bir kural yok .. Pek tabiki olur. Ikı parçadan ve hatta iki uyumlu rengin bir araya gelmesinden oluşan kıyafetlerle dikkat çekebilirsiniz. Uzun eteklerin üzerine seçeceğiniz iddialı üstler yada bol pantolonlar neden olmasın

 

Yelda İpekli

Yelda İpekli

Stratejik pazarlama ve marka yönetim uzmanı.
Hayatın tüm renklerine markacı gözüyle bakış . Stil; bir yaşam tarzının tamamını kapsar diyerek hayata dair yazılarını kadin.com'da paylaşıyor.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();