Gece Dışarı Çıkarken Ne Giyilir?

Gece Dışarı Çıkarken Ne Giyilir diye mi düşünüyorsunuz? İşte size son trendlerle hazırladığımız gece kıyafetleri önerileri!

Ne kadar çok kıyafetimiz olursa olsun bazen gece dışarı çıkacağımız zaman yeni şeyler denemek, her zamankinden daha farklı daha özel olmak isteriz. Hangi kadın girdiği ortamda bütün dikkatlerin üzerine çekilmesini istemez ki? Gece dışarı çıkarken ne giyilir diye düşünüyorsanız işte size zorlama görünmeden nasıl sıradışı giyinebileceğinizin örnekleri...

Moda ne kadar değişken olursa olsun biz kadınların mutlaka sahip olması gereken olmazsa olmazlarımız vardır. Gece dışarı çıkarken ne giysem endişesini yaşamamanız adına işte bu olmazsa olmazlarla hazırlayabileceğiniz gece kombinlerini sizler için biraraya getirdik.

Gece Dışarı Çıkarken Giyebileceğiniz 5 Kombin

Havalı Bir Tişört + Yüksek Oktalı Etek

Şıklık ve doğallık arasındaki dengeyi kurmak için hacimli eteğinizin üstüne giyeceğiniz beyaz bir tişört iyi bir tercih olabilir. Bu kombin sizi her yere götürebilir. Parktaki operadan, çatı katı partilerine kadar her yere bu şekilde gidebilir ve dikkat çekebilirsiniz.

Gece Dışarı Çıkarken Ne Giyilir?

Uzun İpek Hırka + Jean + Topuklular

Eğer arkadaşlarınızla öncesinde yeni bir mekanda yemek yiyip daha sonrasında bir partiye katılacaksanız ve gece dışarı çıkarken ne giyilir diye düşünüyorsanız, uzun ipek bir hırka ile altına giydiğiniz jean  ve şık topuklular sizin harika bir stil sahibi olmanızı sağlayacak bilet değerindedir.

Gece Dışarı Çıkarken Ne Giyilir?

Diz Altı Parıltılı Elbise + Stilettolar

Diz altında biten yüksek belli parıltılı bir elbise ve altına giydiğiniz stilettolar sizi son derece cool gösterecektir. Bu kombininizde elbiseniz parıltılı olduğu için küçük takılar kullanmanızı öneriyoruz. Saçlarınız uzunsa tepeden topuz yapabilirsiniz.

Gece Dışarı Çıkarken Ne Giyilir?

Tül Etek + Saten Askılı Bluz

Gece Dışarı Çıkarken Ne Giyilir? diye düşünüyorsanız tül etek ve üstüne yakın tonlarda giyeceğiniz saten askılı bluz, sizi çok  hoş ve havalı gösterecektir. Eğer gece dışarı çıkarken özellikle seksi ve çok hoş görünmek istiyorum diyorsanız, kıyafetinizin altına zıt tonlarda ve platformlu bir ayakkabı ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Gece Dışarı Çıkarken Ne Giyilir?

 

Asimetrik Kesim Elbise + Bağcıklı Topuklular

Asimetrik kesim derin yırtmaçlı bir elbiseyle altına giydiğiniz bağcıklı topuklular sizi beklediğinizden daha havalı gösterecek. Makyaj önerisinde bulunacak olursak, parlak rujlar ve belirgin koyu gözler tercihimiz.

 

Peki siz gece dışarı çıkarken en çok hangi kombini tercih edersiniz? Cool ve seksi olan asimetrik elbiseyi mi? Şık ve zarif olan parıltılı elbiseyle stilettoları mı? Yoksa tamamen sıradışı olan diğer üç kombinden birini  mi?

 

 

 

 

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();