Fular Modası

Fular Modası Trendleri Nelerdir? Son Moda Fular Bağlama Teknikleri! Moda hakkında son gelişmeler, en son trendler neler?

Adım başı satılır hale gelen renk renk fularlar hiç gözünüze ilişti mi? Geçtiğimiz yaz plajlara kadar uzana fular modası mevsimin sonbahar oluşu ile artık boyunlardaki yerini aldı. Özellikle de bu kış fular takmadan dışarı çıkanı moda affetmeyecek ve fularıyla asacak. Eskiden tek tip ve tek renk şalların moda olduğunu hepimiz biliyoruz. O moda yerini şık, parla ve renkli fularlara bırakmış durumda. Fakat fular bağlama şekilleri de bu sene itibar ile inanılmaz değişmiş bilginiz olsun. Boğazlara atılan düğümlerden, kolye şeklinde kullanılan fularlara kadar her şey yeni bir trend olarak karşımıza çıkıyor. Haydi o halde bu senenin fular modası nelermiş hep birlikte görelim.

Fular Modası İle Boğazlara Atılan Düğümler

Eskiden sadece hüzünlü zamanlarımızda boğazım düğüm düğüm oldu derdik. Oysa bu sene bunun çok daha farklı anlamları ortaya çıktı fular modası ile. Mecazi değil gerçek anlamı ile fular modası bu kış düğüm düğüm. Tam ortadan fuları boğazınıza sarıyorsunuz sonra kalan parçayı ise yine ortalayacak şekilde boğazınızda düğümlüyorsunuz. Eğer boğazlı kazak giymekte dahi zorlanıyorsanız üzgünüz ki bu bağlama şekli pek sizin tercih edeceğiniz bir trend olmayacaktır.

Fular Modası

Fular Modası

Çantalardan Sarkan Fularlara Dikkat

Elbette fuların yeri boyun ya da saçlar olacak diye bir şart yok. Fakat bu sene fularlar tüm ihtişamları ile çantalardan da sarkacaklar. Hem sokak modası hem de şık akşamlar için tercih edilebilecek bu modada fular boyunda durduğu gibi durmayacak çantalarda. Özellikle hava sıcaklığında meydana gelen gün içindeki ani değişimler düşünüldüğünde bu trendin aynı zamanda faydalı olduğunu da söyleyebiliriz. Çantanızın sapına düğümlediğiniz şallarınız siz yürürken güzel bir ahenk içerisinde uçuşacak.

Kemerlerin Yerini Fularlar Alacak

Kemer modası her daim varlığını sürdürüyor olsa da bu sene belimizde kemerin alternatifi olarak yerini fularlar alacak. Kemer şeklinde belimize düğümlediğimiz fularlar ile hepimizde rengarenk kemer görüntüleri olacak.

Boğazlı Kazaklar İle Fular Modası

Boğazlı kazak ve fular ikilisine eminim siz de bir anlam verememişsinizdir. Oysa boğazlı kazağın boyun kısmında bir potluk ve bir kumaş sarkması görürseniz bilin ki birçok kişinin cesaret edemeyeceği boğazlı kazak ve fular kombini yapılmış demektir.

Kolye- Bilezik Olarak Kullanabileceğiniz Fularlar

Evden acil olarak çıkmanız gerekti. Takı seçmek için ise vaktiniz kalmamıştı. O halde yapılacak şey oldukça basit. Hemen çantanızdan fularınızı çıkartıyorsunuz. Belirli aralıklarla düğüm atıyorsunuz. Ardından boynunuza geçiriyorsunuz. Hem kolye gibi kullanmış oluyorsunuz hem de farklı bir tarza bürünmüş oluyorsunuz.

Fular Modası

Omuzlara Atılan Fularlar

Gelişi güzel omuzlarınızı örtecek şekilde fularınızı omuzlarınıza atıp uçlarını düğümlüyorsunuz. Bu trend diğerlerine göre çok daha salaş bir hava katarken aynı zamanda fularda düğüm modasını da devam ettirmiş oluyor. Biz elçiyiz. Siz tarzınıza göre hangisini yapmak isterseniz yapabilirsiniz elbette. Ama siz siz olun bu sene fularınızı almadan sokağa çıkmayın.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();