Fit Kalmanızı Kolaylaştıracak Telefon Aplikasyonları

Fit Kalmanızı Kolaylaştıracak Telefon Aplikasyonları, Carrot Fit, Sweat With Kayla, Fitocracy

Akıllı telefonların hayatımızda büyük bir yer tuttuğu gerçeğini artık hiçbirimiz inkâr edemeyiz. Bu artık öyle bir duruma geldi ki su içmemizi hatırlatan, bize ulaşmak istediğimiz yere gidebilmek için vasıta bulan ve kilomuza göre bize egzersiz planı hazırlayan uygulamalar ile hayatımızı inanılmaz derece programlı ve düzenli bir hale sokar olduk. Günlük iş temposu içinde her şeyin aklınızdan uçup gitmesi, bir şeyleri tamamen unutmanız ne yazık ki artık bahaneleriniz arasında yer alamayacak. Çünkü artık herkeste en az bir adet bulunan akıllı telefonlar size günlük yaşamınızı programlama olanağı sunuyor.Akıllı telefonlarınızda son dönemlerde en moda aplikasyonlar arasında yer alan fit kalma programları ile spor salonları yavaş yavaş tarihe karışacağa benziyor

Bu aplikasyonlar ile form durumunuzu, egzersiz tablonuzu ve hatta vücut durumunuza göre nasıl egzersizler yapmanız gerektiğini takip edebilme şansına sahipsiniz. Milyonlarca kişinin indirdiği ve fit kalmanızı sağlayacak olan telefon aplikasyonlarından henüz hiçbirini denemediyseniz belki de etkinliği kanıtlanan bir tanesini deneyerek kendinize zaman ayırabilirsiniz.

Carrot Fit

Hem eğlendirmeyi hem de spor yaptırmayı amaçlayan bu program ile komik animasyonları yapmayı amaçlıyorsunuz. Her biri 7 dakikalık sürelerden oluşan ve yüz zımbalama, ejder dansı gibi çeşitli figürlerin yer aldığı bu uygulamada eğlenerek fit kalmayı deneyebilirsiniz.

Fit-Kalmanizi-Kolaylastiracak-En-Iyi-Telefon-Aplikasyonlari_

Fitocracy

Eğer egzersiz yapma gibi bir alışkanlığınız yoksa ve hayatınızda bu yönde bir alışkanlık kazanmak istiyorsanız Fitocracy sizin için kesinlikle en doğru seçenek olacak. Fitocracy, siz egzersiz yaptıkça attığınız videolardan size puan kazandırıyor. Topladığınız bu puanlar ile üst video derslerini izleme şansına sahip oluyorsunuz.

Pocket Yoga

İstediğiniz şey özellikle germe hareketlerini kapsıyorsa kesinlikle doğru adrestesiniz. 3 farklı pozisyon, 3 zorluk seviyesi bulunan bu uygulamada ses ve video talimatları ile germe hareketleri yapabilmeniz mümkün hale geliyor.

Fitstar

Eğer daha önce egzersiz yapmadıysanız ya da yeni başlayacaksanız bu uygulama sizin için en doğru adreslerin başında geliyor. Egzersiz yapmayı yavaş ve uyumlu bir şekilde öğrenmek isteyenler için dijital eğitim koçluğu sunan bu uygulama temelden profesyonele doğru giden vidolarla egzersiz yapmayı öğretiyor.

Sworkit

Güç, kardio, yoga ya da esneme seçeneklerinden dilediğinizi seçebileceğiniz Sworkit uygulaması ile egzersiz yapmak istediğiniz süreyi seçerek video eğitmenini takip etmeniz yeterli olacaktır. Kişiselleştirilmiş egzersizler ile kısa zamanda fit bir vücuda sahip olmanız mümkün hale geliyor.

 Sweat With Kayla

Fit-Kalmanizi-Kolaylastiracak-En-Iyi-Telefon-Aplikasyonlari_

Bir egzersiz programından çok daha fazlasını bulabileceksiniz. Bu aplikasyon ile fit ve sağlıklı bir vücuda sahip olmanız çok daha kolay olacak. Haftalık egzersiz programlarının yanı sıra günlük yemek tarifleride mevcut. Sporu destekleyen bu aplikasyon ile hem sağlıklı bir şekilde kilo verebilecek hem de fit kalmayı başarabileceksiniz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();