Farklı Yumurta İkizleri İsimleri

Farklı Yumurta İkizleri İsimleri. Bebeklerinizin doğumuna az bir zaman kaldı ve hala isimlerine karar veremediniz mi? Uyumlu farklı ikiz bebek isimleri?

İsimler, insanların geleceğini, kaderini ve karakterini etkileyen en  önemli faktörler arasındadır. Ebeveynlerin çocuklarına isim seçmeden önce dikkatlice düşünmeleri ve karar vermeleri gerekir. Bu nedenle de özellikle ikiz çocukların isimlerini birbiriyle benzer koymak yerine farklı ses tonları bulmak daha önemlidir. Bu yazımızda farklı yumurta ikizleri isimleri konusu ile ilgili yaptığımız araştırma sonuçlarını derleyerek sizler için hazırladık, keyifli okumalar.

Farklı yumurta ikizleri için isim alternatifleri;

Ela- Ege-Ece-Efe

İkiz isimlerinden en klasik 4 isim bunlardır. Söylemesi kolay, anlamlı ve sade isimlerdir. İkiz kızlar içinde, ikiz erkekler içinde kullanımları mümkündür. Çeşitli şekillerde modelleme yapılması da düşünülebilir. Örneğin ikiz kızlar için Ela ve Ece konulurken, ikiz erkekler için Ege ve Efe düşünülebilir.

İrem- Kerem

Farklı yumurta ikizleri olması bir kenara, ikizlerin biri kız diğeri erkek olduğu takdirde de uyumlu isimler aranmaktadır. İkiz çocuk kavramında her zaman uyumlu isimler bulunmaktadır ve ebeveynler her zaman tercihlerini uyumlu isimlerden yana kullanırlar. İrem ve Kerem’de farklı cinsiyet isimleri olmakla beraber kendi aralarında oldukça uyumlu ve modern isimlerdendir.

Farklı Yumurta İkizleri

 

Ediz-Melis-Eliz-Elif

Kendi içlerinde yine uyumlu isimler olarak görülen Ediz, Melis, Eliz ve Elif hem kızlar İçin hem de erkekler için kullanılabilen modern isimler arasındadır. Farklı yumurta ikizi sahibi ebeveynlerin düşünebileceği türde isimler olarak da bu isimler sıralanabilir.

Kayra-Kayla

Ses uyumları muhteşem olan isimler arasında Kayra ve Kayla’da bulunmaktadır. Kayra erkek ismi olarak kullanılırken Kayla daha çok unisex olarak kullanılır. Yani çocuklarım erkek ya da bir kız bir erkek olması durumunda bu isimlerin tercih edilebilirliği yüksektir.

Derin- Dora- Deniz- Doruk

Kendi içleri arasında uyumlu olan Doruk ismi haricinde hepsinin unisex isim olması yönüyle çokça kullanılan ikiz isimleri olarak yer almıştır. Anlamları farklı farklı ve oldukça modern isimlerdir. Henüz yeni popülerleşen isimler arasında bulunan Dora, farklı ve anlamlı isimlerdendir. Bu isimler de farklı yumurta ikizleri isimleri olarak değerlendirilebilir.

Poyraz- Yağmur

Çok sevilen ve sıklıkla kullanılan ikiz bebek isimlerinden ikisi de Poyraz ve Yağmur’dur. Poyraz daha çok erkek ismi olarak kullanılırken, Yağmur her iki cinsiyet İçin de uyumlu olacaktır.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();