Evlilik Teklifi İçin Yaratıcı ve Alternatif Fikirler

Evlilik Teklifi Fikirleri! Evlenme teklifi etmeyi mi düşünüyorsunuz? Yaratıcı ve romantik evlilik teklifi fikirleri!

O muhteşem an geldi. Bir süredir berabersiniz ve artık hayatınızı onunla geçirmek istediğinize karar verdiniz. Böyle büyük bir kararın elbette geçiştirilerek söylenmesi mümkün olamaz. Tam da bu sebeple evlilik teklifi seçenekleri hemen imdadımıza yetişiyor ve yepyeni bir hayata adım atmaya karar verdiğimiz o anları geriye dönüp baktığımızda gülümseyerek yad etmemizi sağlıyor. Önünüze her seferinde çıkacak o muhteşem soru için hazır mısınız? Arkadaşlarınız, aileniz ve hatta ilerde doğacak çocuklarınız dahi size evlenme teklifini nasıl ettiğinizi / nasıl aldığınızı soracaklar. Peki, sizin cevabınız ne olacak?

Evlilik Teklifi İçin Romantik Alternatifler

Mum Işığında Yemek

Çok klişe olarak görülse de hala birçok insan için en romantik evlenme teklifi olduğu söylemeden geçemeyeceğim. Özellikle manzaraya sahip bir mekân tercihi yapıldığında ve masada doğru düzenlemeler oluşturulduğunda oldukça romantik olabilecek bu evlenme teklifi için iyi bir araştırma yapılması gerekiyor.

Evlilik Teklifi Fikirleri

Yurt Dışı Turunda Evlilik Teklifi

Yurt içinde evlilik teklifi etmek için herhangi bir yer bulamamışsanız özellikle yurtdışı turları size romantizm dolu anlar yaşatmak için harika bir seçenek olabilir. Romantik Avrupa ülkeleri tercih edildiğinde istediğiniz etkiyi kolayca sağlayabileceğiniz yurt dışı turlarında özellikle gondolla seyahat ederken o muhteşem teklifi ettiğinizi hayal edebiliyor musunuz?

Harika Bir Sonbahar Gezisine Ne Dersiniz?

Sonbaharın tüm güzelliği doğada hızla yayılırken onu muhteşem bir görsel şölenle buluşturmak ve ardından gökyüzünün hemen altında ona bir ömür sizin yanınızda kalması için nedenler sunmaya ne dersiniz? Harika bir doğa, yerlerde sarının her tonuna sahip yapraklar, kim bilir belki de Yedigöller…

Evlilik Teklifi Fikirleri

Galata Kulesine Çıkmaya Ne Dersiniz?

Rivayet odur ki; Galata kulesine karşı cinsle kiminle çıkarsanız evleneceğiniz insan o olurmuş. Eğer gerçekten hem romantik hem de etkileyici bir evlenme fikri aranıyorsa bu kesinlikle doğru seçim olacaktır. Sadece normal bir yürüyüş gibi başlayıp İstanbul’u seyrederken evlenme teklifi ederek son bulan harika bir sahne düşünün. Sonrasında ise arkadaşlarınızın yardımı ile düzenlenen harika bir organizasyon. Galata Kulesinin merdivenlerinden çıkarken ona her basamakta bir sevgi sözcüğü fısıldayın. Ne kadar önemli olduğunu ve hayatınızda hep olmasını istediğinizi. Ve ardından tepeye çıkıldığında o muhteşem rivayetten bahsedin.

Romantizm hem aşkı besleyen en önemli unsur hem de evlenme teklifinin olmazsa olmazları arasında yer alır. Doğal olarak evlenme teklifinden beklenen esas duygu her zaman için romantizmdir. İster mum ışığında yemek olsun, ister başınızda keman çalan bir insan hiç fark etmez, size yansıttığı duygu dışında hiçbir şey önemli değildir. Çoğu zaman içten gelen bir gülümseme dahi muhteşem bir evlenme teklifi niteliğinde olabilir. Ama her şeyden önce bir aşk ve sevgi uğruna neler yapılabileceğini görmek adına beklenen evlenme teklifi her ne olursa olsun size bambaşka bir hayatın kapılarını açacaktır.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();