Evli ve Çocuklular İçin Sevgililer Günü Önerileri

Evli ve Çocuklular İçin Sevgililer Günü Önerileri, Çocukları Aile Büyüklerinize Yollayın, Evinizin Her Köşesini Notlarla Doldurun

Unumu eledim eleğimi astım diye düşünüyorsanız oldukça yanılıyorsunuz. Elbette sevgiliyken yaşadığınız ve paylaştığınız sevgililer günü evliyken yaşadığınız sevgililer gününe oranla çok daha heyecanlı geçse de yine de aşkınızı eski kıvamına getirmeniz asla imkansız değil. Özellikle evli ve çocuklular için ciddi anlamda bir boş vermişlik söz konusu. Elbette hayat sizi rüzgarına alıp bir yerden başka bir yere savurmuş olabilir ama bu neden evlendiğinizi size asla unutturmamalı. Birlikte çok eğlenen ve çok aşık bir çift olduğunuz için bugün bu mutlu yuvaya sahip olduğunuzu unutmayın.

Evde Romantik Bir Yemek Evli ve Çocuklular İçin de Mümkün

Romantik yemekler elbette sadece dışarıda yenmez. Aksine birlikte hazırlayacağınız bir sevgililer günü menüsü ile çok romantik bir akşam geçirebilirsiniz.

Evli ve Çocuklular

Eğer çocuklarınız varsa bu geceye onlar da eşlik edebilir hatta yemeği tüm aile birlikte yapabilirsiniz. Çocuklarınızın aşkınızın tamamlayıcı unsurları olduğunu unutmayın. Üstelik çocuklar erkenden uyuduktan sonra tüm gece zaten size kalacak…

Çocukları Aile Büyüklerinize Yollayın

Evde baş başa vakit geçirmek uzun zamandır sadece hayalden ibaretse hemen aile büyüklerinizi arayarak müsaitlik durumlarını öğrenin. Eminiz ki sizin mutluluğunuz için seve seve 1 gecelik çocuklarınıza bakmayı kabul edeceklerdir. Sonrasında ise romantizm dolu dakikalar yaşamak için elinizden geleni yapmak size kalıyor.

Evliler De Arada Sırada Otelde Kalabilir

Aynı şehirde bir geceyi otelde geçirmek size gereksiz geliyor olabilir. Oysa aşkınızı canlı tutmanın bir yolu da evliyken bile arada sırada kendinize yenilikler yaratmak olacaktır. Hafta sonu kaçamağı ya da bir gecelik otel konaklaması gibi farklılıklar hem size hem de ilişkinize tam bir taze kan kıvamı yaratacaktır. Özellikle sevgililer gününde mekan tercihi yaparken otelleri seçerek hem eğlencesinden hem de konaklamasından faydalanabilirsiniz.

Evinizin Her Köşesini Notlarla Doldurun

Aynı evin içinde sürpriz ya da romantizmden uzak kalındığını düşünebilirsiniz. Oysa ufak sürprizler hazırlamak sandığınız kadar zor değil.

Evli ve Çocuklular

Sabah 1 saat erken uyanarak önceden hazırladığınız not kağıtlarınızı eşinizin günlük hareketlerine bağlı olarak evin her köşesine yerleştirebilir. Yüzündeki gülümsemenin ve aşkla bakan gözlerinin tadını çıkarabilirsiniz. Her şeyden önce siz aşkınızı ne kadar canlı tutmak isterseniz karşı tarafında aynı özeni göstereceğinden emin olmalısınız.

Kişisel Bakımınıza Özen Gösterin

Sevgililer gününde pijamalarınıza veda edin. Bırakın o gece yeni aldığınız en şık elbiseniz üzerinizde olsun. Daha önce hiç yapmadığınız kadar muhteşem bir makyaj yapın. Saçlarınızı gösterişli bir hale sokun. Gecenin ilerleyen saatleri için de göz alıcı bir alışveriş yapmayı unutmayın. İlişkinizin geleceğinin sizin çabanıza bağlı olduğu gerçeğini kabul edin ve sevgililer gününü bir aşama kat etmek için değerlendirin. Günün her anı belki alışkanlıktan ağzınızdan çıkan sevgi sözcüklerini o akşam en içten şekilde eşinizin gözlerinin içine bakarak söyleyin. Gerçek sevgi her zaman fark edilir.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();