Evlere Bahar Havası Getirmek İsteyenler Buraya

Evlere Bahar Havası Getirmek İsteyenler Buraya, Fenerler ve Şamdanlar İle Bahar Romantizmini Yakalayın

Baharın gelişiyle her yer çiçeklenmeye ve renkli bir görünüm almaya başladı. Siz de baharın bu tatlı etkisini evlerinizde hissetmek istiyorsanız sadece birkaç farklı dekorasyon çalışması ile baharı evinize taşıyabilirsiniz. Sadece bahar zamanı değil hangi mevsimde olursanız olun evinizin içinin cıvıl cıvıl olmasını istiyorsanız bu önerilerimiz çok işinize yarayacak.İşte evlere bahar havası getirmek için öneriler.

Küçük Dokunuşlar ile Evlere Bahar Havası Getirin

Çiçeklerden Yardım Alın

İster gerçek ister yapma çiçekler dekorasyonunuzda bahar etkisi yaratmanız için yeterli olacaktır. Gerçek çiçekler ile dekorasyonunuzu tamamlamak istiyorsanız ortancaları kullanabilirsiniz. Renkli çiçeklere sahip olan bitkiler de evinizde hoş bir görüntü oluşmasını sağlayacaktır. Ancak çiçek bakımı bazı kişileri oldukça zorlar ve ilgilerini çekmez. Yapma çiçekler kullanarak yine aynı yalancı bahar etkisini yakalayabilirsiniz.

Duvarlarınıza Renk Katın

Kucuk-Dokunuslarla-Evlere-Bahar-Havasi-Getirmek-Isteyenler-Buraya

Duvarlarınız boş kalmasın ve baharın enerjisini de onlara ilerin. Doğaya ait fotoğraflar, neon renkte tablolar, renkli çerçeveler ile duvarlarınızı kolayca renklendirebilirsiniz. Farklı bir çözüm arıyorsanız duvarınızın bir kısmını farklı ve renkli desenlere sahip bir duvar kâğıdı ile kaplayabilirsiniz. İçinizi açacak her şeyi duvarınıza asmaktan çekinmeyin.

Koltuklarınız da Bahardan Nasibini Alsın

Çiçekli ve renkli yastıklar ile koltuklarınıza da renk katabilirsiniz. Kışın kasvetinden kurtulmanın vakti geldi de geçiyor bile. Çeşit çeşit renk renk yastıklar alın ve hepsini koltuklarınızın üzerine serpiştirin. Hatta yastık boyutlarını büyük tutarak yer minderi olarak da kullanabilirsiniz. Baharın üzerinize getirdiği rahatlığı evlerinize de böylece taşımış olursunuz. Yastıklarınızı yerleştirirken ince ayrıntısını düşünmeyin, çok özenli koymanıza bile gerek yok. Bu mevsimde tüm doğaya bir rahatlama gelir unutmayın, siz de önce zihninizde sonra evinizde bu rahatlamayı yaşayın. Renkli halılar ile oturma odanızı şenlendirin. Güzel kokulu renkli çiçekler satın alın.

Çiçek Olmasa Bile Vazo Kullanabilirsiniz

Çiçek aksesuarından hoşlanmıyorsanız bile farklı desenlerde ve görünümlerde vazoları evinizde dekorasyon için kullanabilirsiniz. Şeffaf kullandığınız vazoların içerisine renkli bilyeler koyabilir ve farklı bir görüntü elde edebilirsiniz. Hatta içlerine ufak pille çalışan ışıklar yerleştirirseniz bahar akşamlarına yakışır bir görüntü elde etmiş olacaksınız.

Fenerler ve Şamdanlar İle Bahar Romantizmini Yakalayın

Kucuk-Dokunuslarla-Evlere-Bahar-Havasi-Getirmek-Isteyenler-Buraya

Bahar aylarının akşam esintisinde sevdiklerinizle gözünüzü rahatsız etmeyen ışıkların altında sohbet etmek gibisi yoktur. O zaman siz de çok da pahalı olmayan ve eskicilerden bile bulabileceğiniz fenerler ile evinize farklı bir ışıltı katabilirsiniz. Yemek masalarınızın üzerine koyabileceğiniz etnik görünümlü şamdanlar da mumlarını yakmasanız bile hoş bir görüntü oluşmasını sağlayacaktır. Hatta akşam evlerinizde geçirdiğiniz vakitleri en iyi şekilde ve en hoş kokularla değerlendirmek isterseniz çiçek kokulu mumları evinizin belli köşelerine serpiştirmenizi tavsiye ederiz. Belki akşam dinlenmecesinde de bir tütsü yakarak evinize bahar kokusunu taşıyabilirsiniz.

Aynalardan Vazgeçmek Olmaz

Her yere çiçekler, tablolar ekleyince alanınızın biraz daraldığını hissedebilirsiniz. Ancak bu alanı ufak hileler ile geniş ve ferah gösterebilirsiniz. Bunu sağlayabileceğiniz hile de aynalardır. Tüm duvarınızı kaplayacak bir aynı bu işlem için oldukça işinizi görecektir. Bunun dışında sadece dekoratif amaçlı olarak da duvarınızın üzerinde değişik figürlerde küçük birçok ayna kullanımı da odanızı geniş gösterecektir. Aynaların kapladığı alanınız ne kadar büyürse o kadar geniş bir alana sahipmiş görüntüsü yaratmanızı sağlayacaktır.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();