Etkili Öpüşme Teknikleri

Etkili Öpüşme Teknikleri Nelerdir? Nasıl İyi öpüşülür?Etkili öpüşme için seksi nefes tekniği,ve daha fazlası kadin.com'da

Güzel bir sevişmenin başlangıcı dudaklarda başlar. Öpüşmek ilişkinin her evresinde arzunuzu arttıracak bir güce sahiptir. Ayrıca öpüşmek bir sevgi göstergesidir. Sevginizi dudaklarınızla göstermenin de birden fazla tekniği var. Siz de bu farklı etkili öpüşme tekniklerden yararlanarak partnerinizi şaşırtmak istiyorsanız sizi yazımızı okumaya davet ediyoruz.

Etkili Öpüşme İçin Seksi Nefes Tekniği

Hafif dokunuşlarla partnerinizin dudaklarına dudaklarınızla dokunun. Sonra dudaklarını aynı yumuşaklıkla ıslatarak dilinizi değdirin. Değdirdiğiniz noktaya hafifçe nefesinizi verin ve partnerinizin dudaklarını serinletin. Bunun üzerine dudaklarınızı partnerinizin dudaklarına tekrar sürdüğünüzde aşırı heyecanlandığını göreceksiniz.

Vakum Öpücüğü Tekniği

Partnerinizin üst dudağından başlayarak alt çizgisinde bitirecek şekilde parmağınızla dudak çizgisini dolaşın. Alt dudak kısmına geldiğinizde başparmak ve işaret parmağınız ile partnerinizin dudağını parmaklarınız arasına kıstırın. Daha sonra partnerinizi kendinize çekerek dudaklarınız ile dudaklarını esir alın. Karşınızdaki çoktan eridi bile.

Etkili Öpüşme Teknikleri

Senkronize Nefes

Aynı anda nefes alıp vermek ve bunu hissetmek çiftleri baştan çıkaran bir durumdur. Bu durumu yaratmak için çok kolay bir yöntem var. Dudaklarınızı partnerinizin dudaklarıyla birleştirerek derin derin nefes alın. Ancak bunu hızlı bir şekilde yapmayın. Yavaş ve tadına varacak bir şekilde yapın. Partneriniz de içgüdüsel olarak size ayak uyduracaktır. Önceden kararlaştırarak da bu senkronize nefesi yapabilirsiniz. Sizin nefesinizi almasına izin verin, siz de onun nefesini içinize çekin.

Vamp Kadın

Vamp kadınlık sadece görünüşle değil öpücükle de olur. Bu öpücük de vamp bir kadının etkisi gibi bir etki bırakmaktadır. Vamp bir öpücük vermek istiyorsanız partnerinizin boynuna doğru dudaklarınızı götürdüğünüzde öptüğünüz yeri dişlerinizin arasına alarak hafifçe ısırın. Partneriniz buna delirecektir. Ancak çok abartmamaya dikkat edin. Partnerinizin tepkisine göre ısırma dozajını arttırabilirsiniz.

Etkili Öpüşme Teknikleri

Emerek Öpücük

Partnerinizin önce üst dudağını dudaklarınız arasına alın. Daha sonra aynı şeyi onun size yapmasına izin verin. Baş hareketlerinizle öpücüğü kontrol ederek alt ve üst dudağa ayrı ayrı bu öpücüğü verin. Bir anda ateşli bir öpücük verirken daha sonra sakinleşin. Bu gel gitli öpücükler partnerinizi çıldırtacaktır.

Dondurma Öpücüğü

Bu öpücük için ihtiyacınız olan bir dondurma ve bir kahve. Tabii ki partneriniz bunları seviyorsa… Ağzınızı kahveyle ıslatın ve bu sıcaklıkla partnerinize öpücük verin. Partnerinizin dudakları da ısındıktan sonra dondurmadan bir parça alarak partnerinizle paylaşın. Sıcak soğuk değişiminin ağzınızdaki etkisi hem sizin hem de partneriniz için harika bir his oluşturacaktır.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();