Erkeklerin Zevk Noktaları Nelerdir?

Erkeklerin Zevk Noktaları Nelerdir? Kadınlara Özel Erkeklerin Zevk Noktaları İle İlgili İpuçları! Aşk ve cinsellik tüyoları kadin.com'da

Kadınların da erkeklerin de bedenlerinde daha çok zevk aldıkları zevk noktaları vardır. Eğer siz de ilişki sırasında daha çok zevk almak ve partnerinizi daha çok memnun etmek istiyorsanız bu noktaları bilmenizde fayda var. Bakalım erkekler en çok nerelerden hoşlanıyor, hangi hareketlerin onların daha çok zevk almasını, mutlu olmasını sağlıyor?

Kadınlara Özel Erkeklerin Zevk Noktaları İle İlgili İpuçları

Avuç İçi İlk Kilit Bölge

Bir erkeğin uyarılmasını sağlamak istiyorsanız avuç içleriyle işe başlayabilirsiniz. Avuç içine yaptığınız dairesel dokunuşlar oldukça etkili olacaktır. Parmak uçlarınızı avuç içinde ufak dokunuşlarla gezdirirseniz erkek hızlı bir şekil de uyarılacaktır. Bu küçük başlangıçtan sonra dozajı biraz daha arttırarak farklı bölgelere doğru yol alabilirsiniz.

Zevk Noktaları

 

Bir Sonraki Durak Boyun

Kadınların da şüphesiz dokunulmasından en hoşuna giden bölgelerden biri boyun olmaktadır. Boynun ön tarafındaki deri oldukça ince olduğu için dokunulduğunda yarattığı his daha fazla olmaktadır. Bu nedenle çok daha erken uyarılma da kaçınılmaz olmaktadır.

Zevk Noktaları

 

Belki de aklınıza bile gelmezdi ama erkekler ayak bileklerinden de inanılmaz etkileniyorlar. Özellikle ufak masaj dokunuşları ile bir erkeğin ayak bileklerine temas ettiğinizde onu kolayca uyarabilirsiniz.

Kasık ve karın arasında kalan bölge en kritik bölgelerden biridir ve büyük ihtimalle siz bunu zaten keşfetmişsinizdir. Bu bölgeye yapacağınız belli belirsiz dokunuşlar erkeği mutlaka mest edecektir. Biraz huylanma biraz zevk alma arasında kalan bu his erkek tarafından size yansıtıldığında aldığınız tepki sizi de uyaracaktır.

Kadınların en çok uyarıldığı bölgelerden biri olan göğüs uçları erkeklerde de aynı etkiyi yaratmaktadır. Dokunmaktan çekinmeyin.

Sırt bölgesinin kalçaya doğru uzanan kısmında yer alan bel çukuru da dokunulduğunda erkeği tepkisiz bırakmayan yerlerdendir. Ufak öpücükler ile uyarılma hissini daha da arttırabilirsiniz.

Boyunda başlayan ön sevişmeyi kulak memesi ile devam ettirmek oldukça akıllıca bir seçim olabilir. Çünkü erkeklerin hoşlarına giden bir diğer noktada işte bu kulak memesidir. Sıra dudaklara geldiğinde ise alt dudağın dış kısmı da erkeği etkileyecek nadide noktalardan birisi olarak yerini almaktadır.

Geldik en özel bölgelere; penisin alt bölgesi erkeklerin ilk G noktası olarak bilinir. Sinir uçları bu bölgede oldukça yoğun olduğu için dokunulduğunda da etkisi de haliyle fazla olmaktadır. Prostat noktası ve penisin ucu da etkinin en çok hissedildikleri noktalar arasındadır.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();