Erkekleri Evliliğe Nasıl İkna Edersiniz?

Erkekleri Evliliğe İkna Etme Yolları Nelerdir? Bir erkeği evliliğe ikna etmek mi istiyorsunuz? Sevgiliniz evliliğe ne kadar yakın?

Uzun ilişkilerde genelde kadınlar zamanını evlilik teklifini bekleyerek geçirirler. Aslında haklılardır. Düşünün ki, 3 yıldır çıkıyorsunuz ve evlilik yolunda olduğunuzun farkındasınız. Ne yapardınız? Eğer ‘’ Bu ilişki nereye gidiyor?’’ tarzı bir cümle kurarsanız süreci uzatmış olabilirsiniz. Oysa ki Erkekleri Evliliğe İkna Etme yolları hiç de zor değil. Akıllı yöntemlerle aşık olduğunuz kişiyi evliliğe hazırlayabilirsiniz.

Erkekler baskıdan asla hoşlanmazlar. Ne kadar zaman geçerse geçsin eğer onlar evliliğe hazır değillerse hiçbir güç onları evlendiremez. Evlenmek istediğinizi ima ederseniz, beklediğiniz evlilik teklifi tarihi uzayacağı gibi, küçük bir tartışma da yaşayabilir ve suçlu siz ilan edilebilirsiniz.

Evlilik hayatına kendinizi gerçekten hazır hissediyorsanız erkekleri evliliğe ikna etmeniz için öncelikle yapmamanız gereken temel şeyleri sizler için derledik.

Erkekleri Evliliğe İkna Etmeye Çalışırken

Kendinizi Ağırdan Alın

Neden biraz cool davranmayasınız ki? Çoğu kadın karşı tarafla aynı talepleri olduğunu söyleyemez. Aslında erkeklerin istediği budur. Uzun ilişkide de mutlu olduğunuzu hissettirin. Hayatınızda mutlaka bir erkeğe ihtiyacınızın olmadığını anlamalı. Ucunda ölüm yok sonuçta değil mi? Evlilik dışında da planlarınızın olduğunu bilmesi demek size bağlanması demektir.

Erkekleri Evliliğe İkna Etme Yolları

Trip Atmayın

En büyük hatayı burda yapıyoruz. Karşınızdaki adam sizin düşüncelerinizi, siz söylemeden bilemez. Kendi içinizde onla kavga ediyor ve daha sonra sevgilinizin karşısında o sözleri o söylemiş gibi davranıyorsunuz. Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Kendi kendinize trip atmak yerine onunla konuşmaya çalışın.

Konuşmayı ertelemeyin

Eğer evlilik yoluna girmeye adım atacaksanız, birlikte gelecek ile ilgili bazı sorulara yanıt bulmalısınız. Bir ömür beraber olmak istiyor muyuz? Bu ilişkide her iki tarafta kendini huzurlu ve güvende hissediyor mu? Ciddi anlamda evliliğin ne demek olduğunu biliyor musunuz? Yoksa bunu sadece bir eğlence olarak mı görüyorsunuz.

Bir çok araştırma, bu tarz soruları birlikte yanıtlamadan evlenmeye karar veren çiftlerin sonunun boşanmayla bittiğini söylüyor. Bu konuları konuşmadan adım atmanızı önermiyoruz.

Onu Taktir Edin

En iyi anlarında ona destek olun ve kötü zamanlarında da kendini daha kötü hissetmesine neden olacak cümlelerden kesinlikle kaçının. Erkekler kahramanınız olmaktan büyük mutluluk duyarlar. Bazı işlerinizde ondan muhakkak yardım isteyin, ona ihtiyacınız olduğunu hissettirin ve övgüler yağdırın.

Tek Taş Yüzünden Kavga Etmeyin

Evet tek taş sizin için çok özel olabilir. Ama bunu başlarda bir kere söylemeniz yeterli. Unutmayın ki tek taşın fiyatı boyutu kadar küçük değil. Eğer böyle bir şey istiyorsanız sabretmeyi bilmelisiniz.

Birlikte Eğlenmeye Daha Çok Vakit Ayırın

İlişkinizi monotonlaştırmadığınız sürece sevgiliniz sizinle daha çok vakit geçirmek isteyecek. Birlikte eğlenceli, keyifli vakit geçirmeye devam edebiliyorsanız erkek ilişkiyi daha çok ciddiye almayı düşünmeye başlayacaktır.

Erkekleri Evliliğe İkna Etme Yolları

Başkalarının İlişkileriyle Kıyaslamayın

Sürekli etrafınızdaki insanlara bakıp üzülmeyin. Hele ki bunu partnerinize kesinlikle söylemeyin. Arkadaşlarınız 27 yaşında evlenmiş, dünya turuna çıkmış, ev ve çocuk sahibi olmuş olabilirler. Ancak onlar 27 yaşında evlendi diye evde kalmış sayılmazsınız. Başkalarının ilişkilerine bakıp kendi ilişkinizle kıyaslamayın. Belki de sizi çok güzel şeyler bekliyor. Etrafınızı dinlemeyin ve sadece ikinize odaklanın.

 

 

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();