Erkekler Yatakta Ne İster?

Erkekler Yatakta Ne İster? Seksten ne bekler, yatakta nasıl kadınlardan hoşlanırlar? Erkekleri baştan çıkarma yöntemleri ?

Çoğu kadına göre erkekler sadece yatakta değil, günün her anında ve her yerde sevişmek ister. Eğer siz de bu düşüncede iseniz çok üzgünüz ama erkekleri çok da iyi tanıyamamışsınız. Elbette her sağlıklı insan gibi erkekler de yatakta seks ister. Ama sadece seks istemezler. Bilinenin aksine erkeklerin yataktaki beklentileri sadece seksten ibaret değildir. Günün stresini, yorgunluğunu hatta bazen gün içindeki üzüldüğü anları unutmak isteyen erkekler yatakta şefkat isterler. Bazen partnerinize yapacağınız şefkatli bir sevgi gösterisi, onun için seksten çok daha doyurucu olacaktır. Onu göğsünde yatırmanız, saçlarını okşamanız ve küçük öpücükler eşliğinde sevginizi göstermenize dayanabilecek bir erkek olduğunu hiç sanmıyoruz.

Erkekler Yatakta Ne İster? Seksten Beklentileri Neler?

Erkeklerin yatak konusundaki hayal güçlerinin oldukça geniş olduğu düşünülmekte. Oysa erkekler sekste ne ister sorusunun cevabı oldukça basittir. Her canlı gibi sıradanlıktan ve monotonluktan hoşlanmaz, sekste yenilik isterler. Bu kadar doğal plan bir istek sizce da geri çevrilmemeli öyle değil mi? Keşfedebilmek, keşfedilmek, yeni pozisyonlar ve teknikler denemek isteyen bir erkek tabii ki suçlanamaz. Seksi sürekli kendi başlatan erkek bir süre sonra mutlaka bu durumdan haz alamaz hale gelecektir. İşte erkeğinizi kendinize bağlamanız için en mükemmel an tam olarak o andır. Hiç ummadığı bir anda ya da yerde ona baştan çıkarıcı dokunuşlarda bulunmak, onu tahrik edecek sözler söyleyerek onu sekse hazırlamak erkeğinizin aklını başından alacak ve size muhteşem bir gecenin kapılarını aralayacaktır.

Erkekler Yatakta Ne İster?

Yatakta Nasıl Kadınları İsterler?

Porno yıldızı gibi kadınları tabii ki dediğinizi duyar gibiyim. Oysa cevap hiçte öyle değil. Tam aksine erkekler yatakta nasıl kadınları ister sorusunun cevabı daha yumuşak ve çok daha naif kadınlar olacaktır. Erkek yatakta yönlendirmekten çok yönlendirilmeyi ister evet ama bunu onun gözüne sokar şekilde de yapmamanız gerekmekte. Erkekler ve kadınların doğalarındaki en önemli ihtiyacın romantizm olduğunu unutmamalısınız. Erkeğin kadından en çok beklediği şey ise egosunun tatmin edilmesidir. Erkeğinizi elinizde tutmak istiyorsanız ona sık sık yatakta ne kadar şahane olduğunu dile getirmelisiniz.

No more pages to load

No more pages to load