Erkeği Kendine Aşık Etmenin Yolları Nelerdir?

Erkeği Kendine Aşık Etmenin Yolları Aslında Hiç de Zor Değil! Bir erkek nasıl aşık edilir? Sizden hoşlanmasını nasıl sağlarsınız?

Kadın erkek ilişkisi ve bunun tüm bileşenleri belki de hiçbir bilim adamının çözemeyeceği kadar karmaşık bir olaydır. Her şeyden önce hoşlandığınız erkeğin sizin sosyal çevrenizde olması gerekir. Yoksa sadece uzaktan sevmek zorunda kalırsınız ki, burada erkeği kendine aşık etmenin yolları nelerdir bilseniz bile, bu neredeyse imkansızdır.

Erkekler genellikle eğer erken yaşlarda evlenmediler ise iş hayatına başladıktan kısa bir süre sonra kendi evlerini kurmak ve ailelerinin yanından ayrılmak isterler. İşte tam da bu noktada siz devreye giriyorsunuz. Çünkü bir erkek kendi evine çıksa bile nasıl düzen kurması gerektiğini pek fazla bilemez. Genetik kodlaması buna göre düzenlenmemiştir çünkü. Erkek her ne kadar dışarıdan bağımsız görünse de bir şekilde kadınlara bağımlıdır ama bunu asla itiraf etmek istemez. Bu nedenle erkeği kendine aşık etmenin yolları için ilk adım, onun yaşam alanına karışır gibi görünmeden, sanki o istemiş de olmuş gibi yaparak ona kendi evinde bir düzen kurmanız olacaktır. Bu yaklaşım, emin olun ki sizi bir adım daha öne çıkaracaktır.

Erkeği Kendine Aşık Etmenin Yolları Nelerdir? 

  • Hoşlandığınız erkekle mutlaka arkadaş olmaya çalışmanız gerekiyor. Onun size açılmasını sağlamaya çalışın ama bu sırada fazla da vır vır edip onu kendinizden soğutmayın. Arkadaş olun evet ama kesinlikle sizi erkek arkadaşı gibi göreceği bir kankalık düzeyine de gelmeyin. Aradaki çizgiyi korumak çok önemli, buna çok dikkat edin. Sohbet ettiğiniz anlardan birinde bir erkekle ilgili bir şeyler anlatın ve bu sırada yüz ifadesini izleyin bakalım ne tepki verecek.

Erkeği Kendine Aşık Etmenin Yolları Nelerdir?

  • Erkeklerin bir çoğu aşırı makyajlı kadınlardan pek hoşlanmaz, bu bir gerçek. Bu nedenle makyajınızı doğal yapın ki sabah kalktığında yanında başka bir kadın olacağını düşünerek sizden uzaklaşmasın. Ayrıca bir çok erkek yine rujdan da pek hoşlanmaz aslında. Kokusu olmayan bir parlatıcı daha doğal görünmenize yardımcı olacaktır.
  • Erkeklerin bir çoğu kadınların bakımına harcadığı paraya laf etse de yanlarındaki kadının bakımlı ve çekici görünmesini ister elbette. Nasıl da bir çelişki değil mi? Siz yine de bir erkeği kendinize aşık etmek için bakımlı olun ama bunu onun gözüne sokarak yapmayın tabi ki. Bazen saçınızı evde yaptığınızı söylemenin de zararı olmaz. Adına beyaz yalan diyelim bunun. Ama en önemlisi özellikle el ve ayak bakımına dikkat etmenizdir. Çok da gözüne sokmasanız da yanınızda bir el kremi taşımanız ve yumuşacık eller onu kesinlikle etkileyecektir.
  • Gelelim bir başka çelişkiye daha. Erkekler başların çevrildiği seksi kadınları severler ama yapılarından kaynaklı olarak kendi yanlarındaki kadının bu dengeyi iyi tutmasında fayda var. Çünkü hemen başkaları da bakıyor diye huysuzlanmaya başlayıp bir yandan da size bakılması ona gurur verecektir. Bu nedenle de dekolte ayarınızı iyi belirlemelisiniz. Ne çok fazla açık ne de rahibeler gibi kapalı ama kesinlikle dengede olmalı.

Erkeği Kendine Aşık Etmenin Yolları Nelerdir?

  • Her şey bir tarafa aslında erkekler kendilerini ifade edemeyen çocuklar gibidir. Güç kendilerinde sanırlar ama genelde kadınların elindedir. Siz siz olun gücün sizde olduğunu belli etmeyin. Gene de yanlış anlaşılmasın. Bu kişiliksiz olduğunuz anlamına gelmiyor. Kendinizi öne çıkarın arada sırada. Yoksa size zavallı gözüyle bakmaya başlayıp gözleri dışarı kayacaktır.

 

Her şeyin başı kesinlikle dengedir. Erkekler kadınlar kadar karmaşık yapı ve düşüncelere sahip değillerdir. Bir erkeği kendinize ağık etmek için öncelikle kendinize güvenin ve doğal olun. Yapacağınız fedakarlıklar karşınızdaki erkeği ne kadar sevdiğiniz ve istediğinizle orantılıdır.

 

 

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();