Erkeği Geri Kazanma Yolları

Erkeği Geri Kazanma Yolları, Erkeği Geri Kazanma Önerileri, Erkek Arkadaşınızı Geri Kazanmak İçin Alttan Alın!

Genellikle kadın nedenli biten ilişkilerde kadınlar sevdikleri adamlardan vazgeçmek istemezler. Ayrılma nedeni bir başka erkek değilse kesinlikle peşlerinden koşmak ve kendilerini affettirmek isterler. Kadın içgüdüsel olarak sevdiği erkek için bazı önemli adımlar atmak için çabalar ve sevdiği adamı geri kazanmak ister. Erkeği geri kazanma yolları ne derece başarılı sonuçlar verir, bilinmez ama her kadının denemek isteyeceği ya da denediği basit birkaç yol vardır. Bu yolların sonunda erkekler için kadın bitmişse, kadının çabası bir sonuç vermeyecektir; ama erkekte kadını seviyorsa kadının yapacağı en ufak güzel şeyde onu affedecek ve sorunu ortadan kaldıracaktır.

Erkeği Geri Kazanma Önerileri

  • Suçlu olduğunu bilen kadının, erkeklere zaman tanıması gerekmektedir. Düşünmesi için erkeklere zaman tanındığında ve bu süreçte erkeklerin yaşanan olayın gerçekten affedilir bir konu olduğunu anladığında kadına daha ılımlı ve olumlu yaklaşımda bulunarak kendini kazandırmak için beklemeye başlayacaktır.
  • Bazı erkeklerde düşünme süreleri olmadan direkt harekete geçmek gerekir. Bu tür erkekler verilen zamanın ve susulan günlerin, kadının ondan vazgeçmiş olduğunu düşünerek algılar. Algılanan bu durumda da barışma şansı azalarak yok olur. Kısaca, erkeklere düşünme zamanı tanımadan direkt kadının kendini affettirmeye çalışması da önemlidir. Sevdiği adamı tanıyan kadınlar, zaten bu detayı dikkate alarak ve hangi yolun doğru olduğunu bilerek hareket edeceklerdir.

Erkeği Geri Kazanma Yolları

  • Erkekler kızgın olduklarında sıkboğaz edilmek istemezler. Çünkü zaten sinirli olduklarını belirten erkeklerin üzerine gidildiğinde olayın daha da büyüyeceğinin her iki tarafta farkındadır. Sadece kadınların sabırsızlığı nedeni ile erkeklerin üzerine gidilerek olay erkekler tarafından büyütülebilmektedir.
  • Hediye almak ya da erkeğin hoşuna gideceği bir sürpriz hazırlamak erkeği geri kazanma yollarından biridir. Kadınlar bu şekilde daha kolay affetseler de erkeklerin de zaafları vardır ve olay çok derin değilse bazen bu zaaflar ilişkinin geleceği açısından kullanılmalıdır.
  • Erkeklere yazı yazmak ya da içini dökmek gibi duygusal hareketler samimi gelmediğinden, ya da ruhen buna karşılık bulamadıklarından geri kazanma yollarından biri olarak bu sayılamamaktadır. Bunun yerine yüz yüze konuşmaya çalışmak ve duyguları ifade etmek daha anlamlı olacaktır.
  • Kavga ya da sinir anında erkeklerin üstlerine giderek onları daha fazla sinirlendiren, olayın daha da büyümesine sebep olan kadınların, erkekleri kazanma şansı daha düşüktür. Bazen kadınların alttan almaları da ilişkinin geleceği açısından önemlidir. Ayrıca, sadece kadınların değil doğru zamanlarda erkeklerin de alttan almayı bilmesi ilişkinin sürekliliği adına değerli bir hareket olacaktır.
  • Kadınların kendini savunmaya çalışması çoğu zaman erkekler için bir anlam taşımaz. Sinirli olduklarını söyleyen erkeklerin karşısında kendini ifade etmeye çalışan kadınların geri çekilip olayın sakinleşmesi için beraberliğe süre vermesi önemlidir. Bu sayede her iki tarafta sakinleşip daha mantıklı olabileceklerdir.

Sakin Olmayı Deneyin !

İlişkilerde daha sahiplenici bir rolü olan erkeklerin, herhangi basit ya da konuşularak halledilebilecek bir mevzuyu uzatmamaları da kadınları geri kazanma sürecinde etkilidir, unutulmamalıdır.

Her ne olursa olsun aldatma sebebi dışındaki tüm nedenlerin, konuşularak halledilebilecek bir tarafı vardır ve çiftler sakinleşerek bu tarafı kullanmayı bilmelidir.

Her durumda ilişkiyi bitiren taraflar günümüzde var oldukça, neden belli sayıda çiftlerin mutlu sona ulaştığını da anlamak kolaylaşır. Eski zamanlarda olduğu gibi kırdıktan sonra çöpe atmayı değil, birleştirmeyi bilmeli kişiler.

Erkek için atlatılamayacak ve affedilemeyecek bir durum yoktur, sevdiği sürece. Sevdikleri kadınların yapacakları en ufak bir gülümseme dahi onlar için önemli bir ayrıntıdır. Çoğu erkek kin tutmaz, trip atmaz ya da bir olay olduktan sonra büyütmez. Bunlara kadınlara özgüdür ve ne yazık ki kadınların vazgeçemediği özelliklerindendir.