Tüketilmemesi Gereken En Zararlı 10 Abur Cubur

En Zararlı 10 Abur Cubur ! Sağlıklı ve formda bir vücut için uzak durmanız gereken yiyecekleri sizler için yazdık.

En Zararlı 10 Abur Cubur

Atıştırma yiyecekleri, her geçen yıl daha da kötüye gitmekte. En zararlı atıştırma yiyecekleri , abur cubur seçenekleri aşağıda sıralanmaktadır. Hemen uyaralım; diyet programınıza hiçbirşey eklemeyerek bel kısmınıza kilo aldıran şeker, kimyasal, renklendirici ve yağ karışımını tanıtan yiyecek endüstrilerinin listelerinin zamanı geçmiştir.

1. Patates Kızartmaları
McDonalds’ın yemeklik yağlarını değiştirdiği gerekçelerine inanmayın. Patates kızartmaları, kimyasal ve şeker ile fazla yağlı ve çeşitli olan nişasta içeren beyaz patateslerdir. Tabaktaki en zararlı yiyecektir.

CR FOOD SHOOT 2010 11.10.2010
2. Donutlar
Kızarmış ekmeklerdir. Daha fazla bir şey söylememe gerek var mı? Bu yeterli kadar kötü gelmedi mi, peki üzerindeki şeker ve kremaya ne demeli? Başka sorunuz var mıydı?

En Zararli 10 Abur Cubur2

3. Cipsler (Patates veya Mısır)
Bunlar patates kızartmalarının paketlenmiş halidir. Ancak, sağlıklı yiyecek satan marketlerde bulabileceğiniz fırınlanmış mısır cipslerini tercih edebilirsiniz.

En Zararli 10 Abur Cubur3

4. Soda
Maalesef, soda diyet programlarında yer almakta. Kesinlikle tamamen kimyasal madde içermektedir.

En Zararli 10 Abur Cubur4

Tatlıya Hayır Diyemeyenler Aman Dikkat!

5. Çörekler ve Aparatif Kekler
Üzerlerinde kremalar olur ve içeriğinde ise çok fazla şeker içerir.

En Zararli 10 Abur Cubur5

6. Şeker Barları
Kendinizi bunların içerisinde ve kuru yemişlerde olan bir veya gram proteinlerle kısıtlayabilirsiniz ama daha çok tam bir kâbus olan şekerden. “ enerji” barları olan bir yiyecekle sağlıklı bir yiyeceği değiştirebilirsiniz çoğu şeker barları kesinlikle sağlıksız yiyecek olarak bilinirler ama bazıları 1/ 3’den daha az kalori, biraz daha fazla protein ve az yağ içerir. Bunları birbirine karıştırmamak gerek.

SONY DSC

7. Yağsız Kurabiyeler
Bunlar, daha sinsi yiyeceklerdir çünkü sağlıklı gibi görünürler. Yağsız yiyeceklerin, kaloriz olanlara eşit olmadığını unutmayın.

En Zararli 10 Abur Cubur7

8. Krakerler
Çoğu krakerler, yağlıdır. Dikkatlice etiketleri okuyun ve yağsız olanları tercih edin.

9. Çubuk Krakerler
Unutmayın, çünkü yağ içermeyen hiçbir yiyecek sağlıklı değildir.

En Zararli 10 Abur Cubur8

Sonuç: Bu kaymak, kramelli, Hindistan cevizli kahve, kremalı kahve içecekleri her yerde yaygındır. Starbucks da çok severim, ama 20 gram kafein, şeker, krema ve süt bir günde iki kez alınırsa beli ince yapmaz!

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();