En Ucuz Tatil Ülkeleri

En Ucuz Tatil Ülkeleri, Ucuz Tatil Ülkeleri Önerileri, Endonezya, Nepal, Ukrayna, Hindistan

Tatil dönemi yaklaştı. Bu sene tatil hakkınızı yurt içinde değil yurt dışında geçirmek istiyor fakat en ucuz tatil ülkeleri hakkında pek bir şey bilmiyorsanız şuan kesinlikle olabileceğiniz en doğru adrestesiniz. Yurt dışına çıkmak istiyor ama yüksek ücretler ödemek istemiyorsanız size önereceğimiz ülkelere rotanızı çevirebilir hem yeni yerler keşfetmenin hazzını hem de paranızın cebinde kalmasının sevincini aynı anda yaşayabilirsiniz. Günde ortalama 30 ya da 35 dolara çok rahatlıkla gününüzü geçirebileceğiniz bu ülkelerde belki de tamamen geri dönmeden yaşamak isteyebilirsiniz.

Ucuz Tatil Ülkeleri Önerileri

Nepal

Ekonomisi yerle bir olan bu ülke özellikle geçirdiği depremden sonra oldukça sarsıldı. Ülke zaten ucuzdu ama bu doğal afet sonucunda çok daha ucuz bir duruma geldi. Hatta öyle ki dünyanın en ucuz şehirleri sıralamasının başında gelir oldu. Günlük 1 ya da 2 dolara geçinmeye çalışan insanların ülkesinde hem yeni bir kültür ile tanışmak hem de rahat bir tatil yapma olanağı bulabilirsiniz. Bol bol alışveriş yaparak kendinizi ve sevdiklerinizi şımartırken ülkenin insanlarının da yüzünün gülmesini sağlayabilirsiniz.

Hindistan

İsmi bile kendine davet eden bu muhteşem ülke mistik havası, doğal dokusu ve tarihi ile kendini ziyaret edenleri asla pişman etmiyor. 300 milyon insanın sokakta doğup, sokakta büyüyüp sokakta ölmesi Hindistan’a özgü bir olay. Her ne kadar gidenler arasından tarihe aşık olunsa da yaşam şartları sebebiyle hiç hoşlanmayanlar olsa da ölmeden önce görülmesi gereken yerler listesinin bir maddesinde çoğu kişin Hindistan yer alıyor.

En Ucuz Tatil Ülkeleri

Vietnam

Güneydoğu Asya ülkeleri arasında en cazip olanlardan biri olan Vietnam en ucuz tatil ülkeleri arasında geliyor. Tatil rotanızı doğaya çevirmek isteyenlerdenseniz hem uygun fiyata muhteşem bir tatil yapmış olacak hem de muhteşem bir doğanın kucağına düşmüş olacaksınız. Günlük 3 ya da 4 dolara yemek yiyebileceğiniz bu ülkede para harcadığınız tek şey özel ihtiyaçlarınız olacak.

En Ucuz Tatil Ülkeleri

Endonezya

En ucuz tatil adalarından biri olan Endonezya özellikle düğün sezonunun yaklaştığı şu günlerde balayı için tatil yeri arayanların mutlaka incelemesi gereken yerlerin başında geliyor. Seminyak bölgesindeki tatil yerleri sizin gözünüzü sakın korkutmasın. Ubud bölgesinde geceliği 5 dolara Hostel bulabileceğiniz gibi geceliği 33 dolara villa da bulabilirsiniz. Hem deniz hem tarih hem de uygun fiyatlı tatilin aynı yerde birleştiği Endonezya’yı tatil için düşündüğünüz ülkelere eklemeyi unutmayın.

Ukrayna

Ukrayna son dönemlerde sıkça ziyaret edilen ülkeler arasında yer alıyor.Hem yakın oluşu hem de gezilip görülecek yerlerin fazlalığı sebebi ile en çok tercih edilen tatil ülkelerinden biri halini almış durumda. Ukrayna’yı sadece gece hayatı olarak düşünüyorsanız aldanıyorsunuz. Odessa, Kiev ve Lviv gibi muhteşem şehirleri ile size hem uygun bir bütçe hem de harika imkanlar sunuyor.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();