En Trend Kış Saç Renkleri İçin Önerilerimiz

En Trend Kış Saç Renkleri İçin Önerilerimiz! Her yılın hatta hemen hemen her yüzyılın modası sarı saçlar! Peki diğer trend renkler hangileri?

Dünya dönmeye devam ettikçe kadınlar saçlarıyla oynamaya devam edecek. Tarihin ve dünyanın en altın kuralı bu olsa gerek. İster kesimiyle ister rengiyle olsun kadınlar değişiklik arayışlarını daima saçları ile başlatırlar. İşte bu sebeple olacak ki dur durak bilmeyen değişim rüzgarları ve yeni trendler daima ve ilk önce saçları etkiler. O halde gelin en trend kış saç renkleri nelermiş öğrenelim.

Kış Saç Renkleri Neler, Hangi Renkler En Trend?

Sarı Saçlar:

Her yılın hatta hemen hemen her yüzyılın modası olan sarı saçlar bu kış sezonunda da yine çok moda. Yalnız artık sarılardaki parlaklık çok daha belirgin hale gelmiş durumda. Özellikle altın sarısı saçların ışıltısı bakışların kitlenmesine sebebiyet veriyor. Kendi saç renginizin tonu için bundan daha iyisi olmaz diye düşünüyorsanız eğer mutlaka kuaförünüze en yeni sarı trendlerini danışın. Modaya ayak uydurun.

En Trend Kış Saç Renkleri

 

Siyah Saçlar:

Özellikle bu sene her zamankinden çok daha fazla gördüğümüz siyah saçlar özellikle saçına yüksek harcamadan bakımlı olmayı hedefleyen kadınların tercihi haline geldi. Eğer fazla beyazınız yoksa ve kuaförde çok kalmayı ve çok para harcamayı sevmiyorsanız siyah saç sizin için en doğru tercih olabilir. Eğer saçlarınız kısaysa belki mikro kaynak yaptırarak uzun ve parlak siyah saçlara kavuşabilirsiniz.

Kış Saç Renkleri Sıralamasında Sıra Kızıl Renklerde

Kızıl Kestane Saçların Büyüsü:

Hem çok sade hem de göz alıcı olmak isteyen kadınların tercihi olan kızıl kestane saç rengi tonu bu kış da oldukça moda. Kestane renginin sadeliği kızıl rengin büyüsü ile birleştiğinde ortaya muhteşem bir sonuç çıkıyor. Eğer kızıl rengi seviyor ve kendinize yakıştırıyorsanız kızıl kestane saçlarınızın üzerine kızıl gölgeler yaparak çok daha gösterişli bir havaya bürünebilirsiniz.

En Trend Kış Saç Renkleri

 

Ombre Saçlar Hayatımızda Kalıcılık Sağladı:

Son birkaç yıldır duyduğumuz ve bu yazdan itibaren varlığını her yerde gördüğümüz ombre saçlar ile aradığınız her şeye sahip olabilirsiniz. Orijinal saç renginizi korumak istiyorsunuz ama yine de bir değişiklik fena olmazdı aslında diye düşünüyorsanız ombre tam sizin ihtiyacınız olan değişim olacaktır. Dip renginizi muhafaza edip uçlarınızda muhteşem tonlamalar görmek isteyenler için oldukça kurtarıcı bir moda olan ombre aynı zamanda boyalı saçlar içinde kullanılabiliyor. Saçınızın birkaç ton açığı ile hem bir değişiklik yaratmış olacaksınız hem de çok fazla işleme maruz kalmamış olacaksınız. O halde eğer sizin için de kış aylarının bu bunaltıcı havaları mutsuzluk ve depresyon sebebi ise gelin saçlarınızda muhteşem ombreler ile kasveti yok edelim.

En Trend Kış Saç Renkleri

Çikolata Leylak Saçlar:

Adı bile muhteşem öyle değil mi? Bu kışın belki de en trend saç rengi olan çikolata leylak saç renkleri, görenleri ve kullananları kendine hayran bırakıyor. Dip renk çikolata olan bu saç renginde aralarda leylak tonlarına yer veriliyor. Birçok rengin karışımından oluşan bu saç renginde doğallık söz konusu olmadığı için çoğunlukla tarz sahibi kadınların tercihi haline gelecek gibi görünüyor. Hem tarzınız hem de saçlarınız konuşulsun istiyorsanız çikolata leylak saç rengini mutlaka denemelisiniz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();