En Trend 8 Baby Shower Parti Teması

En Trend 8 Baby Shower Parti Teması ! Baby shower için sizlere fikir verecek birbirinden tatlı baby shower fikirleri, konseptleri!

Konumuz “Parti” ise tabii ki “ Baby Shower ” partilerine yönelik bir yazı hazırlamazsak olmazdı. Öncelikle bu gelenek nedir, nereden geldi, nasıl doğum hazırlığı içinde olan annelerin aylarca uğraş sarf ettiği bir organizasyon haline geldi hemen bir bakalım.

Baby shower partisi; bebek doğmadan yaklaşık 1-2 ay önce genelde anne adayının kardeşi ya da yakın arkadaşları tarafından organize edilen bir buluşma organizasyonudur. Anne adayının yakın arkadaşları, aile üyeleri etkinliğe davet edilir ve bebeğin ufak ihtiyaçlarının karşılanması konusunda güç birliği yapılır. Partiye çeşitli dekorasyon fikirleri ve oyunlarla renk katılır, konukların keyifli vakit geçirerek bolca fotoğraf çekmesi, parti gününün koskocaman bir anıya dönüşmesi sağlanır.

Her ne kadar bu parti bir türk geleneği olmasa da yıllar içinde bizim de çok sevdiğimiz benimsediğimiz bir organizasyon haline geldi. Parti günü çekilen bolca fotoğraf, tüm dostların bir arada oluşu, anne adayının biraz da olsa şımartılması bu partinin hayatımızdan kolay kolay çıkmayacağına işaret.

Biz de bu yazımızda bize çokça gelen sorulardan yola çıkıp “ baby shower” parti temalarına değinmek, sıradan olmayan, uygulaması kolay detaylar barındıran konsept çözümleri hakkında fikirler vermek istedik. Parti hazırlığı içinde olanlar, hemen temalara göz atın ve size en uygununu seçin!

 

En Trend 8 Baby Shower Parti Teması

Siyah-beyaz ve renkli çiçek bahçesi

Unisex olan bu tema ile dekorasyonu çiçek ağırlıklı kurgulayabilir, detaylarda boğulmadan konuklarınıza bir çiçek şöleni yaşatabilirsiniz. Cinsiyetin daha ön planda olmasını istiyorsanız çiçek renklerinin ağırlığını bu doğrultuda belirleyebilirsiniz.

 En Trend 8 Baby Shower Parti Teması

 

Asil Turkuaz

Tiffany & Co asaleti hem gelinlerin hem de anne adaylarının her zaman favorisi oldu. Pastel detaylar ile soft bir görünüm, asil bir şıklık elde edebilirsiniz.

 

En Trend 8 Baby Shower Parti Teması

 

Hint Esintisi

Bu tema tam da renkli ve cıvıl cıvıl bir parti hayal edenlere göre! Alışılmışın dışında gösterişli detayların renklendirdiği bir konsept ile uzun zaman konuşulacak bir partiye imza atabilirsiniz.

 En Trend 8 Baby Shower Parti Teması

Vazgeçilmez doğallık

Sade sever anne adayları için bu temanın hiçbir zaman modası geçmeyecek! İster iç, ister dış mekanda kolayca uygulayabileceğiniz bir konsept arıyorsanız bu detaylar tam da size göre…

 

En Trend 8 Baby Shower Parti Teması

Sarı Sonbahar

Bir sonbahar bebeğini kucaklamaya hazırlanıyorsanız sarı ve turuncu renkler konseptinizin vazgeçilmez tonları olabilir. Hem doğallık hem de renk cümbüşü sunan bu tema konuklarınızın için tam bir şölen havası yaratacak.

 

En Trend 8 Baby Shower Parti Teması

 

 “Bye Bye” en tatlı anne

Anne adayı doğum için farklı bir ülkeye seyahat edecekse, taşınacak ya da uzun süre farklı bir lokasyonda olacaksa bu parti aynı zamanda anneye bir “bye bye” partisine dönüşebilir.

 

En Trend 8 Baby Shower Parti Teması

 

Piknik Havası

Eğer uygun bir mekan/bahçe bulduysanız bir piknik organize etmek, samimi bir ortamda partiyi gerçekleştirmek eşsiz bir fikir olabilir. Kırmızı-beyaz pötikareler gününüze renk katacak!
En Trend 8 Baby Shower Parti Teması

Vintage Aşığı

Anne adayı bir vintage düşkünü ise bu tema onu hayallerine kavuşturacak. Romantik ve soft detaylar ile ona hayal bile edemeyeceği bir gün yaşatacaksınız…

En Trend 8 Baby Shower Parti Teması

Partinizde fark yaratacak ve konuklarınızın yüzünü güldürecek çok sayıda ürün için www.partizimbirtilari.com sitesine göz atabilirsiniz.

Zeynep Ekmen

Zeynep Ekmen

Yeditepe Üniversitesi Uluslararasi Ticaret ve İşletmecilik lisans eğitimi sonrasında Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi yüksek lisans eğitimimi tamamladım. Uzun yıllar farklı reklam ajanslari ve finans kuruluşlarında Marka Yöneticisi olarak çalıştıktan sonra Parti Zimbırtıları markasının kurucusu oldum.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();