En Şık Bahçe Mobilyaları

Bahçe Mobilyaları Önerileri, Bahçe Mobilyaları Önerileri, Asla Eskimeyen Hamak Modası, Yaz Aylarının Kalabalık Akşam Yemekleri İçin Geniş Masalar.

Kış aylarında eve hapsolan ruhumuzu ve bedenimizi, güneşi görmemizle birlikte açık alanlara yönelteceğimiz gerçeğini asla inkar edemeyiz.  Her geçen yıl bambaşka bir hal alan bahçe mobilyaları bu sene de yenilen tarzları ve şık görüntüleri ile evinizin ya da mekanınızın içi kadar dışının da muhteşem görünmesine olanak sağlıyor. Her bütçe ve fiyat aralığına sahip olan en şık bahçe mobilyalarını birçok yerden rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Bahçe Mobilyaları Önerileri

Oturma Grupları Yine Çok Tarz

L koltukların sadece evinizin içinde güzel durduğunu sanıyorsanız aldanıyorsunuz. Geniş bir bahçe, teras ya da balkon alanına sahip olanların tercih ettiği L tipi koltuklar bahçe mobilyalarının ne denkli şık olabildiğinin bir kanıtı niteliğinde. Evinizdeki koltuklardan tek farkları ise zeminlerinin hasırlardan meydana geliyor olması.

bahçe mobilyaları

Geniş bir renk tercihi içeren bu bahçe mobilyaları ile her türlü dekorasyon için en üst düzeyde uyumu saplamanız mümkün olacaktır. Eğer klasik modellerden şaşmak istemiyorsanız ve yeriniz uygunsa ikili ve tekli bahçe mobilyaları ile de alanınızı düzenleyebilirsiniz.

Salıncaklar Olmazsa Olmaz

Özellikle son dönemlerde bambudan ve hasırdan yapılan salıncaklar şık bahçe mobilyaları arasındaki yerlerini çoktan aldılar. Çift kişilik, yuvarlak, damla şeklinde ve tepesi kapalı gibi modelleri içeren salıncaklar size muhteşem bir konfor sunarken aynı zamanda görüntüleri ile de modern bir çizgi oluşturuyorlar. Eğer bahçe keyfi yapmak için rahatsız koltuklardan şikayetçiyseniz belki de önceliğiniz bir salıncak ile kendinizi ödüllendirmek olmalıdır.

Asla Eskimeyen Hamak Modası

Elinizde kitabınız ve içeceğiniz ile bir gölge altında aheste salınışları özleyenlerdenseniz hamak sizin için kesinlikle muhteşem bir seçenek olacak. Hatta öyle ki artık hamak için ağaçlara ihtiyacınız yok. Evinizin balkonunda, çimlerin üstünde ya da terasınızda kısacası ağaçsız olan her ortamda hem şık hem de sağlam bir hamağa rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Kendiniz ve sevdikleriniz için açık havanın keyfini sonuna kadar yaşayacağınız en şık bahçe mobilyalarından biri olan hamaklar ile huzuru tatile gitmeden de yaşadığınız ortama getirmek mümkün olacak.

Kalabalık Akşam Yemekleri İçin Geniş Masalar

bahçe mobilyaları

Hemen hemen her tür madde ile yapılabilir olan masalar, konu bahçe mobilyası olduğunda çok daha hafif ve kullanışlı ürünlerden seçiliyor. Kış aylarında uzun sohbetlere ev sahipliği yapan geniş masalarda, aynı zamanda keyifli oyunlar oynayarak da zaman geçireceğiniz düşünüldüğünde, masanın işlevi, boyutu ve görüntüsü çok daha önemli bir hal alıyor. Evinizin içindeki eşyalarınız her ne kadar sadece evinizin içine girenler tarafından görülecek olsa da, bahçe mobilyalarınız çok daha fazla kişinin görebileceği detaylar arasında yer alıyor.  Bu sebeple seçeceğiniz bahçe mobilyalarının işlevselliği kadar şık olmaları da oldukça önemli bir ayrıntı.