En Seksi Parfüm Önerileri

En Seksi Parfüm Önerileri, Kadın Parfümü Markaları , En Güzel Parfümler, Rochas Desir Bayan Parfümü, Dior Hypnotic Poison.

Duyu organlarımız içinde oldukça büyük bir öneme sahip olan koku alma, birçok kapının kilidi niteliğinde. Birini sevmek, birine alışmak, birini hatırlamak için o kişinin kokusunu hatırlamamız yetiyor da artıyor. Tam da bu sebepten ötürü parfüm insanoğluna sunulmuş en kıymetli hediyelerden biri. Belki de sırf karşımızdaki kişinin hatıralarında sonsuz bir yer edinebilmek için çoğu zaman en sevdiklerimize parfüm hediye ederiz.Özellikle kadın parfümlerinin erkekler için baştan çıkarıcı bir özelliği bulunduğu yapılan araştırmalarda da onaylanmış durumda. Bir erkek beğendiği bir kadının parfüm kokusu ile ilişkiyi başlatma kararı dahi alabiliyormuş. O halde ne yapıyoruz, hemen tenimize en uygun olacağını düşündüğümüz baharatlı, çiçek ya da şekerli kokulardan seçerek en seksi parfüm kokularını tenimizle buluşturup kendimizi doğanın doğal akışına teslim ediyoruz.

Kokunun baştan çıkarıcı özelliğini bildiğimizden çoğu zaman ilk buluşma için yeni bir parfüm arama telaşı baş gösteriyor. İşte tam böyle zamanlar için mutlaka tercih edilmesi gereken en seksi parfümlerin listesine gelin şöyle bir göz atalım. Aşk her ne kadar bakışlar ile başlasa da koku ile mühürlenecektir. Her şeyiniz unutulabilir, kokunuz asla!İşte sizler için en seksi parfüm markalarını paylaşıyoruz.

En seksi Parfüm Markaları

Givenchy Absolutely Irresistible Bayan Parfümü

Bir dizi ile en seksi parfümler kategorisine en üst sıralara yerleştiğini söylememiz doğru olacaktır. Kırmızı taşlı şişesi ile aynı zamanda göze de hitap eden bu muhteşem kokunun Aşk-ı Memnu dizisindeki Bihter’in kokusu olduğunu söylersek sanırız ki demek istediğimizi anlayacaksınız. Eğer hala denemediyseniz çok geç kalmadan mutlaka bu şahane kokuyu teninizle buluşturmalısınız.

Carolina Herrera 212 Sexy Bayan Parfümü

En Seksi Parfüm Önerileri

Bazı parfümleri asla tahtından edemezsiniz. 2005 yılından beri ortalığı kasıp kavuran bu muhteşem tatlı kokunun da yeri asla dolmayacağa benziyor. Şekerli kokulardan hoşlanan ve çekiciliği her zaman ön plana koyan kadınların tercihi olan 212 Sexy adından da anlaşılacağı üzere tercih edebileceğiniz en seksi parfümler listesinin başında geliyor.

La Prairie Life Threads Ruby Bayan Parfümü

Oryantal ve çiçeksi aromalar ile bezeli bu muhteşem parfüm 2010 yılından beri kadınların gözdesi haline gelmiş durumda. Şişesi ile de dikkati çeken bu muhteşem parfüm, çiçeksi kokulardan hoşlananların en çok tercihi ettiği parfümler arasında yer alıyor.

Rochas Desir Bayan Parfümü

Çikolataya kim hayır diyebilir? Özellikle de çikolatanın eşsiz kokusunu bilenler ve çikolataya tutkuyla bağlı olanların sayısı düşünüldüğünde en seksi parfümler arasında yer alan bu kokunun çikolata esanslı olmasına hiç şaşırmıyoruz. Mutluluk hormonlarınızı devreye sokacak ve pembe rengi ile sizi mutlu edecek bu parfüme makyaj masanızda mutlaka yer açmalısınız.

Dior Hypnotic Poison

En Seksi Parfüm Önerileri

Afrodizyak için beslenme ritüellerine bu parfüm ile son verebilirsiniz. En güçlü afrodizyak etkisine sahip olan bu muhteşem kokunun sizi ele geçirmesine izin vermeniz gerekiyor. Kokusunun kalıcılığı ve bir miktar ağır oluşu sebebi ile özellikle sonbahar ve kış aylarında tercih edilmesi gerektiğinin altını çiziyoruz.

Dior Addict

Özellikle esmerlerin tercih etmesi gereken bu parfüm vanilya severler için oldukça isabetli olacaktır. Soğuk gecelerde kullanacağınız bu parfüm ile tüm dişiliğinizin üzerinizde olacağına eminiz.

Chanel No 5

En kült parfümler arasında yer alan, temizlik hissinin sağlandığı bu muhteşem kokuyu henüz denemediyseniz kaybınızın çok büyük olduğunu belirtmeliyiz. Klasik kokuların gücüne inanıyorsanız mutlaka denemelisiniz.

 

 

 

 

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();