En Popüler Pembe Diziler

En Popüler Pembe Diziler, İşte Bir Zamanlar Ekrana Kilitleyen Pembe Diziler, Hayat Ağacı, Marimar, Rosalinda

Gençlerin asla bilmedikleri ama orta yaş grubu kadınların çocukluklarının bir parçası olan pembe diziler akla geldiğinde eğer içiniz cız ediyorsa muhteşem bir çocukluk dönemi geçirdiğinizin garantisini verebiliriz. O saatte çizgi filmlerden uzak kalmak başta bizleri rahatsız ve mutsuz etse de Latin Amerika’dan gelen bu dizilerin tam bir bağımlılık yaptığı gerçeğini gizlemek zor. Arkası yarın da denilen pembe dizi kuşağının en kült dizilerinin yayınlandığı dönemlerde çocuklar dışarıda hala seksek oynarken büyükler de apartmanların bahçelerinde çekirdek çitleyerek dizilerdeki kötü karakterleri yerden yere vurmayı ihmal etmiyorlardı.

İşte Bir Zamanlar Ekrana Kilitleyen Pembe Diziler

Zaman değişti, bizler büyüdük. Şimdi yepyeni diziler girdi hayatımıza. Oysa belki de hiçbiri o yıllarca süren, başrol oyuncularının giderek gözümüzün önünde yaşlandığı, son bölümünde asla ilk bölümünü hatırlayamadığımız ve en önemlisi bu denli kurguyu kurabilecek bir aklın nasıl oluştuğunu anlayamadığımız dizilerin yerini tutmuyor.

Özel kanalların yeni yeni ortaya çıktığı dönemlerde tüm gündüz kuşağını kapsayan pembe diziler arasında birkaç tanesi var ki bir dönemin çocuklarının hafızalarına bıçak gibi kazınmış durumda.

Yalan Rüzgarı

En Popüler Pembe Diziler,

Anne zoruyla komşu teyzeler ile birlikte fasulye ayıklanırken izlenilen dizilerin belki de en uzunu ve bilineni. Aynı saatte başka bir televizyonda çizgi film olmasını büyüklerimiz hiç umursamadı. Zaman içerisinde onlar yaşlanırken bizler büyüdük. Adı da dizi ile öyle uyumlu bir hale geldi ki yıllarca süren bir yalan dolan ve entrika ile dizi belleklere kazındı. Eğer dizinin finalini hatırlıyorsanız şanslısınız.

Rosalinda

Kim demiş erkekler dizi izlemez diye! Thalia’nın baş rolünü üstlendiği Rosalinda zamanın erkeklerini dahi televizyon önüne çekmişti. Brezilya dizileri arasında en çok bilinenlerden ve izlenenlerden olan Rosalinda aynı zamanda başrol oyuncusunun güzelliği ile de akıllarda kalmış durumda.

Vahşi Güzel

En Popüler Pembe Diziler,

En klişe konunun en eğlenceli anlatımlarından biri olan bu dizide tahmin edersiniz ki konu zengin erkek fakir kız. Hem birbirlerine çok uygun bir çift olmaları hem de Natalia Oreiro’nun enfes denilebilecek masum güzelliği dizinin çok izlenmesi için elbette yeterli bir sebepti. Hemen hemen tüm Brezilya dizilerinde olduğu gibi her şey bir köşkün içinde geçer tüm entrikalar bu kökşte olup bitiyordu. Eğer zamanınızı eğlenceli bir şey ve sadece kafa dağıtacak bir aktivite ile rahatlatmak istiyorsanız bu dizi tam olarak sizin ilacınız olabilir.

Hayat Ağacı

Dizilere çok başka bir soluk getirdiğini kabul etmek. Üstelik öğretici yanlarını da es geçmiyoruz. İlk Noel kavramımızı bu dizi ile öğrenmiş bile olabiliriz. TRT televizyonunda yayınlanan bu dizideki Sam karakteri Türkiye’ye geldiğinde tam bir izdiham çıkmıştı.

Marimar

Kendisine haksızlık edilen fakir kız tamamen güçlenerek kendisine iftira atan zenginlerden intikamını almak için geri döner. Sonra ne mi olur? İzleyin ve görün.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();