En İyi Mat Ruj Markaları

En İyi Mat Ruj Markaları, Mat Ruj Markaları Önerileri, Notte Mattemoist Likit Ruj, Nyx Soft Matte Lip Cream

Dudaklar bu kış elmas parlaklıklarını kadife matlığına bıraktı. Hatta mat ruj öylesine çok sevildi ki her marka hızla kendi mat rujunu piyasaya sürmeye başladı. Her üründe belli markalar vardır ki rakiplerinin hemen önüne geçer. Üstelik bunu yaparken ne denli ucuz ya da pahalı olduğunun da bir önemi yoktur. Son dönemlerin en sevilen trendi haline gelen mat rujlar arasından en çok tercih edilenleri sıralaması bizden alarak test etmesi sizden.

Mat Ruj Markaları Önerileri

Pastel Day Long Lipcolor

Yılların en sevilen markası pastel tam kendini geri plana düşürmek üzereydi ki mat rujlarının başarısı ile yeniden yıldızını parlatabildi. Pastel markasının mat likit rujları hem uygun fiyatı hem de kalıcılığı ile mat rujlar arasından en çok tercih edilenlerden. Geniş bir renk kartelasına sahip olan rujlar arasında birkaç renk var ki indirimde olsun ya da olmasın stokları geldiği gibi tüketiyor. 19, 20, 05, 09 numaralı mat rujları hala denemediyseniz makyaj çantanızda çok büyük bir eksiklik olduğunu söyleyebiliriz.

The Balm Meet Hughes Long Lasting Ruj

Gratis'lerde satılan Balm markasına ait mat likit rujlar kendinden söz ettirmeyi başarmış durumda. Rakiplerine oranla çok daha geç mat ruj piyasasına giren Balm yine de pazara girer girmez yerini garantilemiş durumda. İçeriğinde bulunan hafif mentol araması ile sağladığı ferahlık ile rakiplerinin önüne geçmiş durumda. Serinin en popüler renklerini stoklarda bulmanız oldukça zor olacağa benziyor. Ortalama bir fiyata sahip olan Balm mat likit rujlarının en sevilenleri; committed ve charming. Eğer bordo ve kırmızıdan vazgeçemeyenlerdenseniz adoring de mutlaka denenmesi gerekenler arasında yer alıyor.

Notte Mattemoist Likit Ruj

En İyi Mat Ruj Markaları

Özellikle ojeleri ile kendinden söz ettiren Notte markası son dönemlerde her türlü makyaj malzemesi ile rakiplerini terletiyor. Renk skalası her ne kadar rakipleri kadar geniş bir yelpazeye sahip olmasa da az ama öz renkleri ile çantalarımızdaki yeri çoktan almış durumda. Mat olmasına rağmen sabitlenmeyen bir yapıya sahip olan Notte mat rujlar arasından en sevilenleri; 402,403 ve 404 numaralı renkler. Kahve tonları ve gül kurusu rengi ile doğallıktan hoşlananların tercihi olan mat rujlar bu bahar dudakları doğal görünümleri ile sarıp sarmalayacağa benziyor.

Giorgio Armani Lip Maestro

Kullanan herkesin tam bir memnuniyet belirttiği bu mat ruj, ne yazık ki yüksek fiyatı ile kullanıcıları alırken biraz zorluyor. Kalıcı, opak ve kurutmayan yapısı ile mat rujlar arasında en mükemmellerinden biri olduğunu belirtebileceğimiz bu ruj Sevil mağazalarında satışa sunuluyor. En sevilen renkleri 400 ve 500 olan mat rujların şeftali tonlarını da mutlaka denemelisiniz.

Nyx Soft Matte Lip Cream

En İyi Mat Ruj Markaları

Boyner’den rahatlıkla temin edebileceğiniz bu mat rujlar fiyatlarının biraz yüksek oluşu nedeni ile hala tam olarak gerçek alıcı kitlesine ulaşamamış durumda.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();