Gelinler İçin Duvak Yerine Çiçekli Taç Modası

Gelinler İçin Duvak Yerine Çiçekli Taç Modası,Taç Trendi, Gelinler, Moda, Evlilik, Gelinlikler Ve Daha Fazlası Kadin.com 'da.

Sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştirmeye karar vermek ve bunu uygulamaya koymak gerçekten harika bir his. Ancak tüm düğün planlamalarını yaparken oldukça yorulacaksınız, bunu da göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Bir düğünün o kadar fazla ayrıntısı oluyor ki bu süreç içerisinde kafayı yemeniz işten bile değil. Ama o mutluluğun verdiği heyecanla tüm zorlukların ve stresin üstesinden elbette ki gelirsiniz.Gelin hanımların bu süreçte dertleri çok daha zor oluyor. Uygun bir gelinlik bulmak, o gecenin en güzel kadını olmak, eteği, tülü, çiçeği, duvağı derken aralarından karar vermek inanılmaz zor olabiliyor. En azından gelin adaylarını duvak derdinden kurtaralım diyerek son zamanlarda oldukça gözde olan taç modasından bahsetmek istedik.Klasik olarak uzun tüller kullanılır gelinliklerde duvak için. Ancak illa böyle bir aksesuar kullanmak zorunda değilsiniz. Özellikle düğünlerinizi bahar aylarında yapıyorsanız çok çeşitli çiçekli taç kullanarak başınızı süsleyebilirsiniz.

Gelinlerde Çiçekli Taç Trendi

Başınızı süsleyecek gelinlik taçlarını sadece beyaz çiçeklerden oluşturabilirsiniz. Gül görünümlü olanlar veya papatyalar size istediğiniz sadeliği sağlayabilir. Gerçek çiçeklerden kendinize taç yapabilirsiniz. Hatta özel olarak yapılmasına bile gerek yok. Siz kendiniz hazırlayabilirsiniz. Böylece gelinliğiniz de size özel olur ve daha anlamlı olur.

Benim öyle çiçek örme gibi yeteneklerim yoktur ve her şeyim çok önceden hazır olmalı diyenlerdenseniz gerçek olmayan çiçeklerden yapılan taçları tercih edebilirsiniz. Normal çiçeklerden örülme taçlar gibi çok doğal görünen bu taçlar dağınık topuzlarınız üzerinde harika duracaklar.

-Duvak-Yerine-Cicekli-Tas-Modasi_

Saçlarınıza taktığınız saçlarınız başınızın tümünü dolaşacak şekilde yapılabilir. Ancak yarım daire şeklinde de taçlarınızı hazırlatabilirsiniz. Bazen sadece tek bir çiçek bile güzelliğinizi tamamlamanıza yetebilir. Nasıl bir gelin olmak istediğinize siz karar vereceksiniz.

Taçlarınıza biraz renk katmak istiyorsanız çiçeklerinizde pembe, mavi, kırmızı tonlarından hoşunuza gidenleri kullanabilirsiniz. Pembe ve tonlarında çiçekler kullanıyorsanız rujunuzu da bu tonda seçerek harika bir uyum yaratabilirsiniz.

Tek bir sıra halinde oluşan çiçeklerden oluşan taçlar yapabileceğiniz gibi büyük çiçeklerden oluşan ve başınıza şapka gibi oturacak taçlar da oldukça güzel gözükecektir. Çiçeklerin arasına dal ve yaprak görünümleri de ekleyerek tam bir orman perisi görünümüne kavuşabilirsiniz.

İlle de bir duvak olsun, tül saçlarımdan aşağı aksın diyorsanız çiçekten taçlarınıza sade bir tül ekleyerek de görüntünüzü mükemmelleştirebilirsiniz. Tül yerine beyaz veya krem tonlarında kumaş parçalarını da başınızın arka kısmından tacınıza bağlayarak sarkıtabilirsiniz.  Hatta annenizin gençliğinden kalan dantellerini alarak duvağınıza örtü niyetiyle kullanabilirsiniz.

-Duvak-Yerine-Cicekli-Tas-Modasi_

Gelinliğinizde de dantel ayrıntıları var ise duvağınızdaki bu görüntü size harika bir vintage havası katacaktır. Çiçekler yerine kiraz veya böğürtlen dalları ve meyvelerinden oluşan bir taç da yaptırabilirsiniz. Hayal gücünüzü sınırlandırmayın. Her rengi beyazlarınıza katarak deneyin ve bu mutlu gününüzde başınıza en çok yakışacak tacı bulana kadar deneyin.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();