Onlar Dünyanın En Şık Kadınları

Onlar Dünyanın En Şık Kadınları, Moda, Trendler, Ünlüler, Şık Kıyafetler, Öne Çıkanlar, Stil Önerileri Ve Daha Fazlası yazımızın devamında

Modanın her sene alıp başını gittiği, her sene farklı farklı ürünlerin moda olduğu çağımızda modayı uygulayan kadınların yanı sıra bir de modaya yön veren kadınlar var. İşte onlar kitleleri peşlerinden sürükleyen muazzam bir güce sahipler. Hem giyim tarzları hem de saç modelleri ve taktıkları aksesuarlar ile her daim şık olan ve tarzlarını duruşları ile de birleştirmeyi başarıyor bu kadınlar. Örnek aile yaşantılarıyla da herkesi kendilerine hayran bırakmaya devam edecekler gibi görünüyor. Çektiği kliplerden, kliplerde kullandıkları ürünlere, filmlerdeki kıyafetlerinden kırmızı halı şıklıklarına kadar herkesin hayatına bir yönü ile girmeyi başarabilen bu kadınlar zarif ve başarılı kadın tanımı olarak çağımızda en sık adınızı duyduğumuz isimlerin başında geliyorlar. Peki, dünyanın en şık kadınları sıralamasında olan ünlüler hangileri?

Dünyanın En Şık Kadınları Listemiz

  1. Rihanna

Yaptığı her hareketin olay olduğu hem sesi hem de fiziği ile dikkatleri üzerine toplayan Rihanna. Dünyanın en şık kadınları arasındaki yerini fazlasıyla hak ediyor.

  1. Taylor Swift

Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı olan Taylor Swift, duru güzelliği ve sesi ile dünyanın en şık kadınları arasında yer alıyor. Saç renginden makyaj tarzına kadar birçok kadının kendine örnek aldığı Taylor Swift sadeliği şıklıkla birleştiren ünlülerden.

  1. Diane Kruger

Dünyanın En Şık Kadınları

Kariyerine bir balerin olarak başlarken geçirdiği bir kaza sonucu bale hayatı sonlanan Diane Kruger, oyunculuk dersleri alarak bu alanda ünlenmiştir. Oynadığı filmler, tarzı ve güzelliği ile kendinden sıklıkla söz ettiren Diane Kruger dünyanın en şık kadınları sıralamasındaki yerini aldı.

  1. Jesica Alba

2007 yılında en seksi kadınlar listesinde birinci sırada olan Jesica Alba, aynı zamanda birçok filmin güzel starı olarak gönlümüzdeki yerini sağlamlaştırdı. Hem oyunculuğu hem de tarzı ile adından sıkça söz ettiren Jessica Alba, erkekler arasında da oldukça gözde güzellerden biri halini aldı.

  1. Jennifer Lopez

Listenin tartışmasız en şık kadınlarından olan Jennifer Lopez bir dönemin değil her dönemin en şık kadınları arasında yer alıyor. Yıllara meydan okuyan güzelliği ve giyim tarzı ile herkesin gözdesi olan Lopez, şarkıları ve klipleri ile de gün geçtikçe efsaneleşmeye devam eden isimler arasında yer alıyor.

Dünyanın En Şık Kadınları

  1. Emma Watson

İngiliz oyuncu ve model olan Emma Watson sadeliği şıklık ile birleştirerek dünyanın en şık kadınları listesindeki yerini aldı.