Düğünlerde son trend After Party!

Düğünlerde son trend After Party! After party hazırlıkları sırasında size yardımcı olacak tüm bilgiler, önemli ipuçları yazımızın devamında sizlerle.

Son günlerin yeni trendi; aile büyükleriyle ve belirli bir ciddiyette gerçekleşen düğün, nikah etkinliklerinden sonra biraz dağıtmak biraz da yakınlarınızla daha samimi vakit geçirmek için düzenlenen ek partiler; yani After Party ‘ler!

Düğün hazırlıkları kapınızı çaldıysa ve yakın zamanda bir parti hazırlığındaysanız yazımız tam da size göre! Her şeyden önce eğlencenin ön planda olduğunu unutmayın. Mekan ve detayları buna göre netleştirin. Rahatlığa önem verin ve notlarımıza mutlaka göz atın!

Düğünlerde Son Trend After Party!

Mekan Seçimi ve Organizasyon

Düğününüzden sonra düzenleyeceğiniz after partiye aynı mekanda devam edebileceğiniz gibi bu mekan içerisinde ayrı bir salon ya da bölümde de devam edebilirsiniz.

Düğünlerde son trend After Party!

Nikah sonrası gerçekleştirilecek bir after parti için ise daha fazla alternatif söz konusu. Öncelikle kişi sayısı ve grubun profiline göre mekan arayışında bulunmalısınız. 20 - 25 kişilik etkinlikler için bir gece kulübü eğlencesi tercih edilebilecekken, 30 kişi ve üzerindeki etkinlikler için bir mekanın bir bölümü kapatılabilir. İstanbul için bu tip mekanlardan örnek vermek gerekirse:

  1. In The Van Parti Evleri
  2. Qubbe Maslak
  3. Cahide
  4. Polonezköy, Beyaz Bahçe
  5. Nanna Restaurant
  6. Al Jamal
  7. Nomads

Kıyafet Seçimi

Gönülden bağlı olduğunuz ama bir o kadar uzun ve ağır olan gelinliğinizi bir kenara bırakabilirsiniz. Bu partide öncelik rahatlığınız olmalı. Kısa ya da uzun, rahat kıyafetler sadece partide değil fotoğraf çekimlerinde de daha özgür olmanızı sağlayacaktır. Ayrıca çok sevdiğiniz ancak düğünde kullanamadığınız aksesuarlarınızı, ayakkabılarınızı kullanabilirsiniz. Oldukça yoğun geçecek hazırlık döneminizde internet üzerinden doğru elbiseyi bulmanızı sağlayabilecek bazı siteler önermek gerekirse:

Düğünlerde son trend After Party!

Yeni nesil gelinlerin elbise ihtiyaçlarını karşılayan Bride Market

Düğün gününüzün farklı anları için elbise tasarımları bulunduran Love Knot by Mrs. Eyüboğlu markası

Geniş gelinlik ve abiye koleksiyonuyla Weddies Gelinlik

Instagram üzerinde de geniş bir takipçi kitlesine sahip olan özgün tasarımcı Alev Şenol

 

Fotoğraf Çekimi

Bu özel partinizde mutlaka bir fotoğrafçınız olsun. En doğal en eğlenceli kareler bu parti esnasında çekilecektir. Bir fotoğraf çekilme köşesi ve aksesuarlarıyla fotoğrafları daha keyifli hale getirin.

 Düğünlerde son trend After Party!

After Party ve Olmazsa Olmazları

Düğünlerde son trend “After Party” dedik, sıra geldi bu partinin olmazsa olmaz ürünlerine göz atmaya. Rahatlığın en ön planda tutulması gereken bu partilerde acıdan ve eğlenceye zorunlu verilen aralardan kaçınmak için kız arkadaşlarınıza parmak arası terlikler veya dans pisileri hediye edebilirsiniz. Farklı süslemeleri ve paketleme yöntemleriyle partinizin can kurtaranı olabilecek modelleri sizin için bir araya getirdik.
Partinizin bir sonraki günkü yorgunluğunu hesaba katarak arkadaşlarınız için hem düşünceli ve hem de esprili olan hangover setleri olmazsa olmazlardan bir diğeri. İster bez keseler içerisinde ister kutular içerisinde ağrı kesici, kahve, çikolata, sakız gibi günü kurtaracak parçaları sunarken özel tasarım ve istediğiniz metinlerle de hediye setlerinizi kişiselleştirmiş olursunuz.

Düğünlerde son trend After Party!

Parti aksesuarları ile after partiler artık daha eğlenceli!

Proplar, çerçeveler ile gecenin hatırası olacak fotoğrafları özelleştirebilir, saç bantları, taçlar ve şapkalar ile bütün davetlileri eğlenceye katabilirsiniz.

Eğlencenin getireceği kıyafet deformasyonları ve terle savaşmak için seçtiğiniz metin ve tasarımla hazırlanmış baskılı tişörtler hayat kurtarıcı olabilir.

Düğünlerde son trend After Party!

Partiniz eğer açık havada devam edecekse, gecenin ilerleyen saatlerinin getireceği serinlik için misafirlerinize şallar, ince paşminalar sunmak çok önemli.

Partinizde fark yaratacak ve konuklarınızın yüzünü güldürecek bu ürünler ilginizi çektiyse www.partizimbirtilari.com sitesine göz atabilirsiniz.

Düğünlerde son trend After Party!

İkram

Eğer after party sırasında özel bir catering hizmeti almayı düşünmüyorsanız ilerleyen saatler için midesi kazınanlara uygun atıştırmalıklar içeren paketler hazırlayabilirsiniz.

İçki konusunda herkesin tercihi farklı olabilir. Ancak son zamanlarda shot tepsileri partilerin olmazsa olmazlarından. Farklı renk ve tatlarda, alkollü ya da alkolsüz seçeneklerle herkesi eğlendirmenin çok keyifli bir yolu. Çok sayıda farklı firma, hem sunumu hem de eğlenceyi işin içine kattığı parti paketleri sunuyor. Onlar eğlenceli sunum ve servis şekilleriyle partinize kusursuz bir eğlence katarken, siz ve davetlileriniz eğlenceyi yudumlayabilirsiniz.

 

 

 

Zeynep Ekmen

Zeynep Ekmen

Yeditepe Üniversitesi Uluslararasi Ticaret ve İşletmecilik lisans eğitimi sonrasında Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi yüksek lisans eğitimimi tamamladım. Uzun yıllar farklı reklam ajanslari ve finans kuruluşlarında Marka Yöneticisi olarak çalıştıktan sonra Parti Zimbırtıları markasının kurucusu oldum.

No more pages to load

No more pages to load