Doğru Kıyafetlere Doğru Aksesuarlar

Doğru Kıyafetlere Doğru Aksesuarlar, Eldiven ve Şapka Tutkusu, Kıyafet Türlerine Göre En Doğru Aksesuarlar.

Her daim modayı takip eden kadınlar için kıyafetler ne derece önemliyse, kıyafetlere uyumlu olacak doğru aksesuarlar da çok önemlidir. En ufacık detaylar dahil onların tarzını bütünler ve kişileri daha çekici kılar. Örneğin, son yılların trendi olan pencereli botlar pek çok kadının dolabında yerini aldı ve pek çok farklı kombinlerle sergilendi. Daha çok bahar mevsimlerine uygun bu ayakkabılar genellikle jean pantolon ve kabanlarla tercih edildi. Ayrıca bu sezon sıklıkla gördüğümüz ayakkabı modellerinden de biri oldu.

Kıyafet Türlerine Göre En Doğru Aksesuarlar

Uzun kollu tişört üzerine askılı tişört giymek ve kolyeler takarak mükemmel bir kombin yapmak da henüz çok yeni gelişen bir akım oldu. 2017 yılı trendleri arasında yüksek seviyelerde görülebilen bu kombini sadece ünlüler değil, neredeyse tüm kadınlar denedi ve çokta sevdiler. Markaların çoğu bu anlamda koleksiyonlar hazırlarken, aksesuar firmaları da boş durmadı ve bu kombinlere uygun daha çok uzun tarzda tasarımlar hazırlayarak kadınların kombinlerini tamamladı.

Doğru Kıyafetlere Doğru Aksesuarlar,

Yine çok sıklıkla gördüğümüz ve artık biraz daha old-fashion yani eski moda olan aksesuar kullanımı da kuşkusuz boynumuza doladığımız kalın şallardır. Bu şalları neredeyse herkes 2017 yılında kullandı. Kalın ve yumuşacık şallar hem boynumuzu soğuktan korudu hem de kombinlerimizin vazgeçilmez parçalarından biri oldu. Genellikle düz renklerde gömleklerin üzerine mükemmel şıklıklar katan şallar daha çok tercih edildi ve kadınlar hem günlük hayatlarına hem de özel davetlere bu kombinlerle katılmaktan çekinmediler. Çok hoş bir görüntü yakaladıklarını da söylemeden geçmez olmaz...

Doğru Kıyafetlere Doğru Aksesuarlar,

Numarasız çerçeveli gözlükler, son iki yılda en fazla rağbet gören aksesuarlardan biri oldu. Kesinlikle her kombine ve herkese hitap eden bir model bulabilmek mümkün halde. Hem ünlü markalar hem de cadde mağazaları bu ürünleri satarak aslında ne kadar moda bir trendin başladığını da bizlere göstermiş oldular. Kadınlar için aksesuarların önemi elbette ki tarif edilmez. Güneş gözlüğü hariç numarasız gözlükleri aksesuardan saymayan kişiler için bu akım çok başarılı ilerledi ve mükemmel kombinlerin yine vazgeçilmez parçalarından biri halini aldı.

Eldiven ve Şapka Tutkusu

Kuşkusuz kış aylarında hepimizin en çok tercih ettiği aksesuarlardan biri de eldivenler oldu. Deri, kumaş, pamuk ve daha pek çok türde olan eldivenler kombinimizin ayrılmaz parçası olarak hepimizi bütünledi. Kadınlar eldiven konusunda oldukça titiz davrandı ve genellikle montları, kabanları ile aynı renkte olan eldivenlere şans vererek güzel bir uyum yakaladılar. Böylece son yılların en çok yükselişe geçen aksesuarlarından biri de kesinlikle eldiven oldu.

Çok eski zamanlardan beri var olan bir akım da fötr şapka tutkusudur. Kadınlar kadar erkeklerinde gözde aksesuarı olan bu şapkalar yine 2016 yılından beri sıklıkla gördüğümüz aksesuarlardan biri oldu. Küçük, orta ve büyük boyutlarda değişen bu şapkalar kadınların yağmur yağdığında şemsiye altındaki kombinleri için de ekstra anlam kazandı. Fötr şapkalar renk renk değişmekle birlikte tür ve desenleri anlamında da çeşitlilik kazandı. Son zamanlarda yaz aylarında dahil –elbette daha ince kumaştan olan fötr şapkalar- kış aylarında da ilgiyle kullanılmaya başlandı.

Doğru kıyafetlere doğru aksesuarlar kullanmak isteyen kadınlar için içinde olduğumuz zaman oldukça doğru bir zamandır. Çünkü artık tüm kıyafetler net bir şekilde kategorizeleştirilmiş ve kadınlar kombin yapmayı artık daha iyi biliyorlar. Bu nedenle hiçbir kadın renkli ve desenli bir kazağın üzerine sadece üşüyor diye yine renkli ve desenli bir şal atmıyor. Diğer bir örnekle kimse kırmızı pantolonun altına pembe ayakkabı giymiyor. Artık moda dünyasını daha sıkı takip eden kadınlar var ve onlar her zaman doğru şekilde giyinebiliyorlar.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();